73% ОМС Чернігівщини не публікують регуляторні акти на своїх сайтах

25.02.2021 18:48 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Сектор ДРС у Чернігівській області провів моніторинг офіційних веб-сайтів органів місцевого самоврядування Чернігівщини щодо публікації на них даних про регуляторну діяльність.

Переважна більшість органів місцевого самоврядування 46 (73%) на офіційних веб-сайтах не публікують чинні регуляторні акти. Більше того, 39 з 63 ОМС (61,9%) досі не оприлюднили свої плани регуляторної діяльності на 2021 рік.

В той же час 27 (42,9%) органів місцевого самоврядування не публікують проекти регуляторних актів для залучення громадськості з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб або їх об’єднань.

За результатами моніторингу виявлено, що 57 ОМС Чернігівщини мають офіційні веб-сайти, але не всі публікують на них дані про регуляторну діяльність, або не виділяють ці дані в окремі рубрики, що значно ускладнює їх пошук.

Зокрема, дані про регуляторну діяльність системно не розміщено на 12 веб-сайтах ОМС, що складає 19% від загальної кількості. В той же час 6 (9,5%) ОМС взагалі не мають своїх веб-сайтів.

Чернігів

Нагадаємо, що органи місцевого самоврядування повинні розміщувати інформацію, визначену законодавством про засади державної регуляторної політики, як й інші регуляторні органи.

З метою підвищення ефективності та дієвості в провадженні регуляторної політики на місцях, ДРС рекомендує створювати на сайтах окремі розділи «Регуляторна діяльність».

Зокрема, на офіційних веб-сайтах ОМС має бути опублікована інформація про плани регуляторної діяльності, проекти регуляторних актів, а також чинні регуляторні акти. Повний перелік визначено Законом. 

Прозорість та послідовність органів влади у процесі здійснення ними регуляторної діяльності необхідна для забезпечення передбачуваності дій влади перед громадськістю та суб’єктами господарювання.

Перелік офіційних веб-сторінок органів місцевого самоврядування з інформацією про їх регуляторну діяльність можна переглянути за посиланням, обравши на мапі Чернігівську область.

Запись 73% ОМС Чернігівщини не публікують регуляторні акти на своїх сайтах впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





A maze of markets,
Money flows through tangled webs,
Investors’ assets.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Малайзія вслід за Індонезією заблокувала ШІ-бот Маска
17:25 - Індія пропонує змусити виробників смартфонів відкривати код
16:20 - X Маска відкриє новий алгоритм для громадськості
14:56 - ВАКС зобов’язав НАБУ розслідувати дії службовців АРМА щодо активів виробника мінералки
13:54 - Компанії поспішають забезпечити інфраструктуру для майбутнього нафтового буму у Венесуелі
13:03 - Апеляція зобов'язала московія заплатити "Азовмашу" $20 мільйонів за майно та упущену вигоду
12:52 - Понад 60 поїздів рухаються із затримками через російські обстріли – УЗ
12:07 - Ситуація зі світлом у Києві може покращитись 15 січня – Свириденко
11:52 - Дніпропетровська область виходить з аварійних відключень світла після аварії
11:05 - У Києві без тепла залишається понад тисяча будинків
10:42 - На Запоріжжі уночі стався повний блекаут
10:00 - Значна частина Дніпропетровщини без світла після аварії
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:33 - Микола Колісник: Електропостачання в Києві відновлюють. Столиця поступово повертається до планових графіків відключень
19:21 - Фактична ціна реалізації природного газу на грудень 2025
18:42 - На Київщині без світла залишаються 60 тисяч споживачів
18:34 - 11 січня графіки відключення світла діятимуть усю добу
18:00 - У Києві повернули світло для ще 60 тисяч осель
17:05 - Асоціація закликала уряд компенсувати місцевим бюджетам витрати на підвищення зарплат вчителям
16:03 - Індонезія заблокувала ШІ-бот Маска
14:59 - Через складну енергетичну ситуацію у Києві збільшують інтервал у метро
14:38 - На лівому березі не працюватиме електротранспорт
13:26 - На правому березі столиці скасували аварійні відключення світла
12:30 - У Києві та на Київщині вдалося стабілізувати ситуацію з електропостачанням
12:27 - У Києві запровадили екстрені відключення світла
11:35 - ЄС може посилити відповідальність WhatsApp за боротьбу зі шкідливим контентом
10:40 - Трамп хоче на рік встановити ліміт процентних ставок за кредитними картками у 10%
10:00 - Україна і США можуть підписати в Давосі угоду про відбудову на $800 млрд – ЗМІ
09:38 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 10 січня


Більше новин