Сергей Курченко должен сотрудникам захваченного Алчевского меткомината ИСД более 5 млн долларов

25.02.2021 18:48 | Укррудпром

18:30 25 февраля 2021 года

Как сообщают Тайны Луганской республики, адолженность  “Внешторгсервиса” беглого младоолигарха Сергея Курченко только перед одними сотрудниками Алчевского меткомбината составляет более 400 миллионов рублей.

Математика здесь нехитрая — средняя зарплата на АМК 15 000 рублей, округлим количество рабочих до 8000 (до войны было 15 тысяч), задолженность составляет 3,5 месяца — итого получается 420 миллионов рублей. И это без учета вычетов в пенсионный фонд, больничных и т.д. Плюс не производились ремонты, вся прибыль шла в карман конкретным лицам, с сырья никаких % ни в бюджет Республики, ни в предприятие не идет. Т.е. выходит, что ущерб “ВТС” только лишь на одном предприятии составляет больше чем полмиллиарда рублей. Едва ли “ВТС” рассчитается с долгами, перед тем как выведет из-под своего управления все предприятия. Ограбить и уйти — это стиль управления Сергея Курченко и его покровителей в Минэке.

Додати коментар

Користувач:
email:





Global economies,
Interconnected markets,
Trade deals and tariffs.

- Fin.Org.UA

Новини

19:25 - Хтось знову вгадав? Перед заявою Трампа проти нафти поставили $430 мільйонів
19:04 - Польський інвестор PINbank не запускатиме кредитування: на чому зосередиться
18:38 - Не задекларовані 14 мільйонів гривень: судитимуть ужгородського депутата
18:24 - В Україні назвали найпопулярніші громадські роботи
18:20 - Іран заявив про захоплення двох суден біля Ормузу
18:15 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
18:10 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
17:56 - Україна отримає ще 600 мільйонів євро на відновлення
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 23 квітня
17:39 - Оренда будинків в Україні: у прифронтовому місті за рік ціни зросли на 87%
17:30 - Європейська комісія та Група ЄІБ оголосили про новий фінансовий пакет обсягом понад 600 млн євро на підтримку відновлення України
17:25 - Найбільш затребуваними на IT-ринку стають ШI-інженери – дослідження
17:10 - На Буковині посадовця лісгоспу підозрюють в організації незаконної рубки дерев в заповіднику
16:59 - Свириденко розповіла, як уряд у співпраці з Кличком готують Київ до зими
16:56 - Зустріч Лесі Карнаух з представниками аналітичних центрів: акцент на якісних даних, аналітиці та сервісах
16:37 - Обидві компанії «Хенкель» в Україні відтепер офіційно у Клубі Білого Бізнесу
16:30 - Як бізнесу системно потрапляти в новини
16:28 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ЛМКП «Львівтеплоенерго» (Львівська обл., Львівський р-н, м. Львів)
16:27 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ» (Полтавська область, Миргородський район, Заводська міська територіальна громада, за межами населених пунктів с. Шевченки)
16:26 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «МО ЛМТГ» (Волинська обл., м. Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, буд. 18.)
16:25 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АЙС ЛОГІСТИК ГРУП” (Київська обл., Броварський р-н, Великодимерська т. г., селище Велика Димерка, вул. Броварська, 152)
16:24 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» (Рівненська обл., м. Рівне, вул. Київська, 69)
16:24 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СОФТ ЕНЕРДЖІ» (Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Лікаря Парнети, буд. 16)
16:23 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (Львівська обл., Шептицький (Червоноградський) р-н, селище Добротвір, вул. Промислова, 12)
16:22 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ГРАНУМ ПЛЮС» (Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Межиліска)
16:22 - Уряд планує вдвічі швидше закуповувати енергообладнання через спецфонд
16:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП БМР «СПЕЦКОМБІНАТ» (Київська обл., Білоцерківський р-н, м. Біла Церква, вул. Київська, буд. 94 (проммайданчик №2)
16:21 - Прокуратура хоче повернути будівлю Головної пошти Львова у держвласність
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПІІ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» (м. Київ, Шевченківський р-н., просп. Берестейський, 32, літ «2Г»)
16:20 - Проєкт за 1,2 мільярда євро: ДТЕК збудує одну з найбільших вітроелектростанцій у Європі


Більше новин