Військовому госпіталю в Ірпіні передано медичне обладнання від Уряду Японії

25.02.2021 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 25 лютого, у Військово-медичному клінічному лікувально-реабілітаційному центрі Міністерства оборони України міста Ірпінь відбулася урочиста передача медичного обладнання від Уряду Японії.
Збройні Сили України у якості міжнародної технічної допомоги отримали стаціонарний рентгенівський апарат Canon ZEXIRA з дистанційним керуванням для допомоги у протидії COVID-19. У заході взяли участь заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Кураі Такаші та Директор Управління ООН з обслуговування проектів в Україні (UNOPS) Ірина Саакян Веттер. «Ми дякуємо нашим японським партнерам за надану технічну допомогу.
Посилення наших медичних спроможностей є одним із пріоритетних напрямів розбудови Збройних Сил.
Нам надзвичайно важливо відчувати солідарність міжнародних партнерів.
За допомоги Японії сьогодні сучасне медичне обладнання вже є в трьох військових госпіталях.
І підтримка Японії тільки нарощується», — підкреслив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко. Звертаючись до присутніх, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії Кураі Такаші наголосив на тому, що воїни, які боронять Україну на Донбасі, — це справжні герої, і він захоплюється їхніми героїчними вчинками.
Дипломат висловив впевненість, що надане медичне обладнання принесе користь для лікування українських військовослужбовців. Також Посол звернув увагу, що співпраця двох держав триває вже багато років.
Зокрема, тільки починаючи з 2014 року Японія надала допомогу Україні в розмірі 56 мільйонів доларів США, десять відсотків з цієї суми — українським військовослужбовцям.
Він запевнив, що співпраця держав продовжиться і далі. Варто зазначити, що спеціалізований рентгенівський апарат Canon ZEXIRA з дистанційним керуванням дозволяє чітко контролювати дозу випромінювання, дистанційно керувати всіма процесами з швидким та мобільним отриманням цифрового результату.

Додати коментар

Користувач:
email:





Є на ринку й обман і шахрайство,
Інвесторів часто зводять з пуття.
Та якщо знати правила гри,
То можна втричі збагатіти з ним.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 12 лютого: В Україні суттєво знизився дефіцит електрики, Apple обмежує покупки для росіян
20:41 - Олексій Соболев: Україна впевнена у якості своєї продукції, і це підтверджується стабільним експортом на ринок Європейського Союзу
20:40 - США витісняє українську кукурудзу зі світових ринків – ЗМІ
20:15 - Держпраці змінить підхід до інспектування роботодавців – Мінекономіки
19:37 - Україна збільшила експорт ріпакової та соєвої олії
19:05 - Ексзаступник Кличка не сплатив заставу і пішов під варту
18:52 - Китайський авторинок зазнав найбільшого падіння за останні два роки
18:38 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
18:25 - Український стартап Farsight Vision отримав 7,2 мільйона євро за підтримки Brave1
18:15 - Нацбанк показав курс долара та євро на п’ятницю 13 лютого
18:05 - Оборудки із закупівлею службового житла для ДСНС: забудовникам вручено підозри
17:45 - Цифровізація та ризик-орієнтований підхід стануть основою реформи Держпраці
17:30 - Як масштабувати енергоефективність
17:27 - московія продовжує атакувати Херсонську ТЕЦ різними дронами: є нові пошкодження
17:26 - Анатолій Куцевол показав Єврокомісарці з питань рівності пошкоджену московитськими атаками Дарницьку ТЕЦ
17:23 - Бізнесмен Кріппа отримає ділянку під забудову у центрі Києва
17:05 - В Україні суттєво знизився дефіцит електроенергії: Шмигаль розповів деталі
17:00 - Київ отримав 234 генератори від ЄС для забезпечення тепла та води у будинках
16:37 - Наказ Мінекономіки від 11.02.2026 № 2321 «Про затвердження Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки»
16:32 - Шмигаль зробив прогноз, коли київські ТЕЦ відновлять роботу після удару московія
16:24 - У Києві зупинилася ТЕЦ-6 після нової атаки московія: Бахматов каже, яка може бути альтернатива
16:20 - В Мінекономіки розповіли, чи пошкодили великі морози посіви озимих
16:14 - Уряд виділив 3 мільярди на сучасні освітні простори
16:06 - Уряд по-новому оцінюватиме результативність публічних інвестпроєктів
15:55 - Енергетична стійкість країни: як зростає розподілена генерація в регіонах
15:53 - Прозоре корпоративне управління – ключ до стабільності державних підприємств
15:48 - Китай завозить до московії десятки тисяч автівок в обхід санкцій
15:41 - Київська прокуратура хоче повернути місту землю на Дніпровській набережній
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.02.2026
15:20 - Модернізація шкільних їдалень: уряд змінив порядок надання субвенції громадам


Більше новин