Мінекономіки взяло участь в обговоренні питання забезпечення критичної інфраструктури під час міжнародного круглого столу

25.02.2021 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 25 лютого, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді взяла участь в Міжнародному круглому столі на тему «Створення нормативно-правової бази забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури: попередні підсумки та пріоритети подальшої роботи», організованому Національним інститутом стратегічних досліджень. У своєму виступі Світлана Панаіотіді інформувала учасників про розроблений Мінекономіки законопроект «Про критичну інфраструктуру та її захист». Законопроект є основним елементом розбудови національної системи стійкості держави, оскільки ним передбачено: визначення основних засад державної політики у сфері захисту критичної інфраструктури; врегулювання правових і господарських відносин, що виникають під час такої діяльності; визначення повноважень державних органів у сфері захисту критичної інфраструктури. З метою реалізації зазначеного законопроектом передбачається: визначити єдині критерії та методологію віднесення об’єктів інфраструктури до критичної інфраструктури, порядок їх паспортизації та категоризації; визначити єдину методологію проведення оцінки загроз критичній інфраструктурі; сприяти розвитку державно-приватного партнерства у сфері захисту критичної інфраструктури; забезпечити розвиток міжнародного співробітництва у сфері захисту критичної інфраструктури. «Мінекономіки активно залучається до розбудови національної системи стійкості, а також відбудовоздатності критичної інфраструктури.
Окремо хочу наголосити про важливу допомогу наших колег з Північноатлантичного Альянсу при розробці законопроекту.
Критична інфраструктура та її захист є ключовим елементом в питанні забезпечення стійкості держави.
Реалізація законопроекту сприятиме розбудові національної системи стійкості, що матиме вплив на зміцнення архітектури світової безпеки.
Це вчергове підкреслить прагнення нашої держави приєднатися до колективної безпеки НАТО».
- підкреслила Світлана Панаіотіді.

Додати коментар

Користувач:
email:





Такі часи, що змушують нас
Розумно маніпулювати кожною копійкою,
А фінансовий ринок -
Для цього саме те, що нам треба.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:02 - Огляд закупівельної практики щодо застосування кваліфікаційних критеріїв
21:00 - Новини 10 квітня: Україна завершить ремонт "Дружби" навесні, новий голова Митної служби
20:45 - Війна навколо Ірану може вдарити по посівах в Україні і підіграти московія – Reuters
20:25 - Генштаб: Сили оборони уразили дві бурові установки московія в Каспійському морі
19:55 - Шмигаль підтвердив колосальні борги Харкова за газ і електрику
19:25 - Ключовий нафтовий порт московія на Чорному морі відновив роботу після атак ЗСУ
19:15 - В "Укренерго" розповіли про відключення світла для населення на 11 квітня
18:55 - Атака Ірану по Саудівській Аравії зупинила НПЗ двох нафтогігантів
18:28 - NBU March 2026 Inflation Update
18:28 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в березні 2026 року
18:25 - Трамп може продовжити виняток на купівлю російської нафти
18:13 - Офіційний бюлетень «Охорона прав на сорти рослин» Випуск 3, 2026
17:59 - Танкер тіньового флоту московія проскочив кріз Ормузьку протоку
17:30 - Відбудеться онлайн-семінар щодо впровадження нових вимог до благополуччя курей-несучок
17:24 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 13 квітня
17:00 - Стартував міжнародний Minesight Innovation Challenge: до $200 000 за рішення для гуманітарного розмінування та Kick-off подія для учасників
16:55 - Стрімкий перехід від дизеля до електрокарів: які авто обирають українці залежно від типу пального
16:50 - У березні інфляція в США зросла найбільше за чотири роки
16:49 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку встановлення максимальних меж залишків діючих речовин, що входять до складу ветеринарних лікарських засобів”
16:41 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку встановлення максимальних меж залишків діючих речовин, що входять до складу ветеринарних лікарських засобів”
16:30 - Якими будуть пенсії військових
16:25 - Підсумки гуманітарного розмінування за березень
16:25 - Європа знову наростила імпорт російського газу
16:10 - Майже 10 мільйонів українців із вразливих категорій вже отримали 1500 гривень
15:40 - Уряд спростив процедури закупівель для захисту критичної інфраструктури
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.04.2026
15:20 - На українському ринку підскочили ціни на моркву: скільки вона коштує
15:10 - У Відні обговорили підготовку до СОР8 Карпатської конвенції


Більше новин