Ігор Петрашко взяв участь у засіданні Ради розвитку громад та територій

25.02.2021 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 25 лютого, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко долучився до засідання Ради розвитку громад та територій, яке відбулось під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Захід проходив у широкому експертному колі за участю представників влади усіх рівнів, органів місцевого самоврядування і міжнародних партнерів для налагодження ефективної взаємодії та визначення спільних пріоритетів при формуванні й реалізації регіональної політики. У зустрічі взяли участь Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, Прем"єр-міністр України Денис Шмигаль, Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер, спеціальний посланник Уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт, представники Офісу Президента, Уряду, Парламенту, голови обласних державних адміністрацій та територіальних громад, міські, сільські голови. “Розвиток економіки неможливо уявити без сталого розвитку територіальних громад, підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності.
Активна взаємодія представників влади усіх рівнів дозволить ефективно реалізовувати спільні цілі та пріоритети державної політики, а це, в першу чергу, - добробут людей по всій Україні”, - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. На засіданні було оголошено про створення Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України, а також представлені плани розвитку громад та територій України на 2021 рік. Довідково Рада розвитку громад та територій є консультативно-дорадчим органом при Президентові України, який створений Указом Глави держави 18 грудня 2019 року. Основним завданням цього органу є налагодження ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів державної регіональної політики та механізмів сталого розвитку територіальних громад з урахуванням стандартів Європейської хартії місцевого самоврядування та новітніх підходів у сфері регіонального розвитку, вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку адміністративно-територіальних одиниць тощо.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money comes and money goes,
But it's always good to have some in your clothes.
Whether it's a penny or a pound,
It's always good to have some around.

- Fin.Org.UA

Новини

20:22 - Фігурант оборудки навколо "Родовід Банку" не сяде через строки давності справи
19:50 - На Одещині світло повернули десяти тисячам родин
19:24 - Десятого квітня світло виключатимуть усю добу
18:55 - Підготовка до зими йде на внутрішньому ресурсі через блокування коштів ЄС – Зеленський
18:20 - Китайські НПЗ хочуть закупити нафту з Ірану через зниження цін – Reuters
18:12 - OpenAI призупиняє будівництво дата-центру у Британії
18:10 - В Україні створять мережу "енергетичних сот": деталі
18:04 - Колонка для Forbes Ukraine Дар’ї Софіної, директора Департаменту ліцензування Національного банку України
17:44 - Війна проти Ірану додасть в московитський бюджет 9 мільярдів доларів – Reuters
17:15 - ДПС запустила сервіс – податковий супровід ветеранського підприємництва
17:10 - В OLX розповіли, що думають про оподаткування цифрових платформ
17:00 - Як блокчейн "перепрошиває" фондовий ринок
17:00 - Посадовців "Укрзалізниці" підозрюють у розтраті 4,4 мільйона під час закупівлі комплектуючих
16:40 - McDonald's відкрив десятий ресторан в Одесі
16:37 - Генпрокурор розповів про схему, за якою екснардеп Деркач отримав землі заповідника
16:20 - ЄС пом'якшить правила імпорту газу, щоб уникнути дефіциту
15:58 - Оренда держмайна: за квартал ФДМ вже на третину виконав річний план
15:56 - Ощадбанк першим запустив окремі умови кредитування авто з пробігом від офіційних дилерів
15:45 - В Україні зросла інфляція: що у березні подорожчало найбільше
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.04.2026
15:25 - Ключові рішення НКЦПФР від 09.04.2026
15:20 - Нафтові доходи московія зросли до рівня 2022 року – Bloomberg
15:10 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:10 - fint8 та Мінекономіки запускають безоплатний курс фінансового управління для CEO та власників бізнесу
15:07 - ВАКС звернувся з клопотанням про екстрадицію Дубілета у справі ПриватБанку
15:00 - В Україні капуста продовжує стрімко дешевшати: скільки вона вже коштує
14:43 - Про термін, в який контролюючий орган надсилає (вручає) вимогу про сплату боргу (недоїмки) платнику єдиного внеску
14:39 - Який документ надається контролюючим органом для підтвердження скасування (відкликання) ППР про сплату податку на нерухоме майно?
14:38 - Що відноситься до стаціонарного джерела забруднення атмосфери?
14:36 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи, які визначають МПЗ!


Більше новин