Мінекономіки розробило порядок формування досьє для реєстрації кормових добавок в Україні

25.02.2021 15:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Мінекономіки розробило і оприлюднило для громадського обговорення євроінтеграційний проект наказу «Про затвердження Порядку формування реєстраційного досьє». Реєстраційне досьє – це основний документ у процедурі реєстрації кормових добавок, який містить всю інформацію про безпечність, умови застосування та інші властивості і характеристики кормової добавки.
Реєстраційне досьє є обов"язковим документом, який додається до заяви про державну реєстрацію кормової добавки. З набуттям чинності Закону України «Про безпечність та гігієну кормів» державна реєстрація кормових добавок має здійснюватися відповідно до процедур, що засновані на вимогах законодавства ЄС. «Впровадження порядку формування реєстраційного досьє дозволить запустити процедуру державної реєстрації кормових добавок в Україні і перейти на європейські правила у цій сфері», - зазначив заступник Міністра Сергій Глущенко. З проектом наказу можна ознайомитись /за посиланням/. Документ передбачає, що, у разі його прийняття, він набуде чинності з дня його офіційного опублікування. Довідково Проект наказу розроблено на виконання статті 18 Закону «Про безпечність та гігієну кормів» і ґрунтується на вимогах Регламенту Комісії ЄС № 429/2008 від 25 квітня 2008 року, яким встановлено детальні вимоги до застосування Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 1831/2003 від 22 вересня 2003 року стосовно підготовки та подання заявок на реєстрацію кормових добавок, а також їх оцінки та реєстрації.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing for growth,
Buy and hold, long-term vision,
Patience brings rewards.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Галузеві угоди Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:55 - Інфляція пришвидшиться у другому півріччі, але повернеться до зниження наступного року – Інфляційний звіт
23:54 - Інфляційний звіт, липень 2026 року
22:24 - Аграрії зможуть отримати пільгові кредити за програмою 5-7-9%
20:00 - Новини 6 серпня: московія нищить бізнес
19:39 - Кабмін зобов’язав податкову передати Міноборони дані чоловіків 18-60 років
19:16 - Єврокомісія попередила Румунію через наміри відкласти відмову від вугільних ТЕС
18:50 - Привласнення мільярдів Приватбанку: справу Коломойського скерували до суду
18:33 - Мегазавод з виробництва чипів у Техасі обійдеться SpaceX у 16,8 мільярдів доларів
18:23 - Електроенергія розподілятиметься за новим принципом – Шмигаль
18:05 - Суд забов’язав "Укррічфлот" Григоришина сплатити великий борг за електроенерію
18:04 - московіяни знищили склади із продукцією двох тютюнових гігантів: чи буде дефіцит
17:57 - Унормовано питання функціонування трекінг-сервісу платіжних операцій СЕП
17:30 - московія налагоджує виробництво акумуляторів для FPV-дронів: хто допомагає
16:50 - Ворог знищив 400 тисяч квадратних метрів складських приміщень за місяць – Forbes Ukraine
16:35 - Більша частина Львова знеструмлена через аварію
16:31 - Люксембург спрямував до Фонду підтримки енергетики України 8 млн євро 
16:28 - Засідання Комісії
16:27 - За сім місяців товарообіг України склав 82,2 мільярда доларів
15:53 - 10 мільйонів гривень на масштабування ветеранського та дружнього до ветеранів бізнесу
15:43 - Тепер таксі можна замовляти через ШІ – Bolt
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.08.2026
15:18 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
15:12 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:10 - Чи переноситься граничний строк сплати авансового внеску з військового збору для ФОП – платників єдиного податку (І, ІІ та ІV групи), якщо останній день строку сплати припадає на вихідний?
15:08 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
15:07 - Путін змусив Центральний банк знизити базову ставку – Bloomberg
15:05 - Фізична особа отримала товар від юридичної особи зі знижкою звичайної ціни: що з оподаткуванням доходу?
15:04 - Порядок заповнення табличної частини РК, що складається продавцем у випадках повернення ним суми авансу/повернення йому товарів


Більше новин