Фахівці Держгеокадастру провели онлайн-зустріч із представниками Державної земельної служби Латвії

24.02.2021 20:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

24 лютого 2021 року відбулася онлайн-зустріч представників Держгеокадастру із експертами Державної земельної служби Латвії щодо налагодження співробітництва у сфері земельних відносин та започаткування двосторонньої співпраці. Зустріч була присвячена обговоренню актуальних питань у сфері земельних відносин, землеустрою та Державного земельного кадастру.
Представники обох сторін презентували основні функції та завдання, покладені на служби, і пріоритетні напрями діяльності. Також під час зустрічі було обговорено питання обміну досвідом у сфері проведення та оновлення масової оцінки, зокрема щодо використання ринкових даних під час оподаткування земель та визначення розміру орендної плати за земельні ділянки, механізмів переходу від «нормативної» оцінки до ринкової, необхідності/доцільності державної підтримки місцевих бюджетів під час перехідного періоду, створення системи моніторингу ринку земель та сучасних інформаційних систем стосовно оприлюднення результатів такого моніторингу. Особливу увагу було приділено основним етапам земельної реформи у Латвійській Республіці та викликам, які постали під час її проведення. Презентований латвійськими колегами досвід є особливо важливим для Держгеокадастру, враховуючи актуальність проведення земельної реформи в Україні. Наприкінці зустрічі учасники домовилися про подальшу співпрацю та обмін досвідом і кращими практиками. Латвійський досвід у заповненні даними Державного земельного кадастру (100% заповненість) є дуже цінним для України, відтак встановлення двостороннього співробітництва — це реальний шанс для нашої держави наблизитися до європейських стандартів у сфері земельних відносин.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red arrows, bearish
Losses loom, panic selling
Fragile markets shake

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 13 лютого: руйнівний удар московія по енергетиці Одеси та один із найбільших пакетів оборонної підтримки України
20:32 - За рік на облаштування укриттів у школах було витрачено 4,3 мільярда гривень
19:59 - Японія передала Україні спеціальну будівельну техніку для навчального центру
19:37 - Автоматичний ваговий контроль: у січні порушники сплатили понад 6 мільйонів гривень
19:05 - В Україні 14 лютого протягом всієї доби діятимуть графіки відключення світла
19:03 - Прокуратура вимагає стягнути 3 мільйонагривень з ексзаступника начальника ТЦК
18:40 - Збій у Glovo: користувачам повернуть чайові та повну вартість замовлення
18:30 - Американсько-український фонд відбудови за місяць отримав понад 60 проєктних пропозицій
18:23 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 418 автомобілів
17:57 - У січні українські металурги на чверть скоротили експорт напівфабрикатів
17:50 - На Одещині та Миколаївщині складна ситуація з енергетикою після нічної атаки
17:20 - Анатолій Куцевол: Підтримка JICA – важлива складова відновлення і реконструкції українського енергосектору
17:15 - Відновлення опалення в столиці під загрозою через обшуки СБУ в "Київтеплоенерго"
17:15 - На Вінничині викрили депутата сільради: не задекларував 11 мільйонів гривень
17:09 - США проведуть переговори з Угорщиною та Словаччиною щодо відмови від російського газу – Рубіо
16:57 - 30 років гривні: спільний проєкт Національного банку України та LB.ua
16:57 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 16 лютого
16:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94»
16:40 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94”
16:40 - Лікарня на Одещині ошукала пацієнтів на 3,5 мільйона гривень
16:30 - Навіщо нам модель обліку ЄС
16:24 - Індійський нафтовий гігант отримав ліцензію США на купівлю венесуельської нафти
16:10 - В Україні стартував новий збір врожаю тепличних огірків: які ціни
16:07 - Перший підземний садок у Харкові будуватимуть до кінця 2027 року
16:03 - У Самарівській ДПІ проведено інтерв'ю
15:57 - У приміщенні Самарівської ДПІ організовано брифінг
15:50 - У Самарівській ДПІ відбувся брифінг
15:45 - московіяни знищили великий автосалон в Одесі
15:35 - Шурма назвав маніпуляцією твердження, що він переховується
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.02.2026


Більше новин