Денис Шмигаль: З 1 березня пенсії зростуть на 11%

24.02.2021 16:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З 1 березня відбудеться підвищення пенсій на 11%.
Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 24 лютого.
За його словами, така індексація — це обов’язок Уряду перед українськими пенсіонерами. «Ми розуміємо, що в час коронакризи особливо важливо підтримати найбільш вразливі верстви населення.
Саме тому Уряд знайшов відповідні механізми та кошти, аби провести підвищення пенсій вже з 1 березня», — підкреслив Денис Шмигаль. Крім того, як зауважив Прем’єр-міністр, Уряд подав до Верховної Ради законопроект, який пропонує закріпити щорічну дату індексації 1 березня.  «Ми хочемо, аби пенсії нарешті індексувалися автоматично.
 Так само як ми зараз реалізовуємо ініціативу, за якою пенсії будуть призначатися автоматично, без додаткових звернень.
Також у запропонованому нами законопроекті ми пропонуємо, аби  індексація пенсій з 1 березня здійснювалася всім без винятку категоріям пенсіонерів, включаючи і науковців, і військовослужбовців», — відзначив очільник Уряду. Денис Шмигаль нагадав, що минулого року Уряд вперше встановив щомісячні доплати до пенсії у розмірі 500 гривень для людей віком від 80 років.
А також наголосив, що вже цього року додаткові доплати отримають і люди старше 75 років. «Всі ці кроки є частиною стратегії Президента України щодо боротьби з бідністю та підвищення соціальних стандартів у країні.
І це також виконання пріоритетного завдання, яке стоїть перед нашим Урядом щодо забезпечення гідного рівня виплат і для пенсіонерів, і для медиків, і для вчителів», — зазначив Прем’єр-міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





From London to Berlin,
Traders follow every move,
Market never sleeps.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 23 березня: обвал цін на нафту, африканський газ для України та смерть власника OnlyFans
20:40 - Львів розриває контракт з поляками щодо будівництва сміттєпереробного заводу
20:25 - URTF зібрав 2,8 мільярда доларів донорських внесків для України – Мінфін
20:00 - У Києві та окремих регіонах України – аварійні відключення
19:22 - Держстат розпочинає велике дослідження рівня життя українців
18:55 - ДТЕК та інші: хто отримає гроші від Норвегії на енергетику та постачання ліків в Україні
18:35 - Держава дофінансувала виплати одноразової допомоги для малозабезпечених
18:14 - московіяни почали масово завантажувати корейський месенджер через блокування
18:03 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2024 № 1034 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. № 989 і 1026»
18:00 - Мінекономіки: нові правила контролю та цифровізація – Держпродспоживслужба готується до ринку ЄС
18:00 - Паливна криза: 20% членів ЄБА вже переглянули свої ціни
17:35 - Махінації з чеками: Податкова викрила велику мережу магазинів м’ясної продукції
17:30 - НКЦПФР посилює співпрацю з TheCityUK у розвитку ринків капіталу
17:29 - Звіт про результати публічного громадського обговорення та електронних консультацій проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання щодо провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами»
17:16 - Свириденко хоче залучити додаткові фінанси для ремонту доріг
17:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
16:53 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 24 березня
16:47 - Понад 3000 об’єктів критичної інфраструктури в Україні потребують захисту – Кулеба
16:30 - Шлях до України: Польща vs Румунія
16:25 - "Астарта" купує два підприємства на Полтавщині
16:12 - В Україні ціни на пшеницю зросли до максимуму за півроку на тлі війни в Ірані
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - У Києві 24 березня завершується опалювальний сезон
15:31 - Африка постачатиме Україні газ: ведуться перемовини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.03.2026
15:25 - У Хмельницькому побудують підприємство: забезпечуватиме обладнанням бетонозаводи
14:53 - Власник платформи для дорослих OnlyFans помер від раку
14:44 - Ганна Лігун: Підтримка Франції важлива для посилення енергетичної стійкості України і підготовки до наступної зими


Більше новин