Олександр Ткаченко: Наша мета – не просто відбудувати українську спадщину, а й наповнити її новими сенсами

23.02.2021 10:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

22 лютого Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко взяв участь у Всеукраїнському форумі «Україна-30.
Інфраструктура єднає». “Наша мета – не просто відбудувати українську спадщину, а й наповнити її новими сенсами.
Щоб як українці, так і іноземці, відвідавши наші об’єкти, сказали «вау».
Для цього потрібно почати діяти.
І діяти спільними зусиллями задля довгострокового ефекту”, - зазначив він, розповідаючи про програму “Велика реставрація”. За словами Міністра, програма розрахована на три роки, попередній список налічує близько 150 об’єктів.
Балансоутримувачі цих об’єктів – не тільки МКІП, але й місцева влада.
До переліку входять музеї, університети, замки, філармонії та інші місця, у яких твориться культура. Олександр Ткаченко розповів, що об’єкти розподілені на групи за терміновістю.
Перша черга – ті, що знаходяться в аварійному стані.
Частина визначена разом із громадами та обласними адміністраціями.
Фінальне рішення за експертною радою, склад фахівців якої буде оголошено найближчим часом, додав Міністр. Він також зазначив, що велика увага приділяється інфраструктурній доступності, яка є основою туристичної доступності.
І для цього спільно із Укравтодором та Укрзалізницею розробляються маршрути, які задіюють усі культурні пам’ятки. “Європейська традиція: берегти та розвивати спадщину.
Достатньо проаналізувати, що за останні 20 років було зроблено в Польщі, Словаччині чи Болгарії.
Бо не працюючи над її збереженням – вона стане згадкою в історії.
А наше завдання – зберегти українську спадщину майбутнім поколінням”, - підсумував Олександр Ткаченко.

Додати коментар

Користувач:
email:





Exchanges and OTC
Platforms for trading securities
Regulated by law

- Fin.Org.UA

Новини

13:16 - Для укладання договору про добровільну сплату єдиного внеску необхідно подати пакет документів
13:15 - Шрифт на банкноті у 2000 гривень оновили після скандалу
13:13 - Юридична особа користується пільгою щодо сплати земельного податку і надає в оренду земельні ділянки: що з оподаткуванням?
13:11 - Чи необхідно обладнувати цілодобовими системами відеоспостереження місця зберігання оптових партій тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах?
13:10 - В якому випадку довідка про взяття на облік платника податків за ф. № 34-ОПП підлягає заміні?
13:09 - Платник може надати інформацію щодо видів діяльності, які не зазначені в попередньо поданій таблиці даних платника ПДВ
13:07 - Як в Електронному кабінеті подається Звіт про підзвітні рахунки відповідно до багатосторонньої угоди СRS?
13:06 - Спадщина (подарунок) отримана фізичною особою - нерезидентом від фізособи – резидента: оподаткування
13:04 - До уваги фізичних осіб – власників нерухомості!
13:03 - Чи може підприємство торгівлі прийняти готівкові кошти від фізичної особи за передані їй корпоративні права без застосування РРО/ПРРО?
13:02 - Протягом якого періоду юридична особа має право подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю?
13:00 - Що є податковим номером платника податку і в яких документах він зазначається?
13:00 - 30 років успіху: як "Хімлаборреактив" формує культуру контролю якості на українських підприємствах
13:00 - 71% підприємств страждають від дефіциту кадрів – дослідження
12:58 - Які граничні строки реєстрації в ЄРПН ПН/РК, складених за операціями з вивезення за межі митної території України у митному режимі експорту окремих видів товарів?
12:57 - Чи може ФОП, яка надає в суборенду житлові та/або нежитлові приміщення, застосовувати другу групу платників єдиного податку?
12:55 - На Дніпропетровщині зареєстровано понад 73 тисячі ПРРО
12:54 - Юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 21,6 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
12:53 - Дніпропетровщина: у січні – червні надходження ПДФО до місцевих бюджетів перевищили 14,3 млрд гривень
12:52 - Актуальні податкові питання в умовах сьогодення: податківці Дніпропетровщини провели вебінар для представників обласного об’єднання профспілок
12:51 - Переробна промисловість – лідер за сплатою податків у першому півріччі 2026 року
12:50 - Затверджено нові форми Податкового розрахунку: коли і за які періоди звітувати
12:35 - Комісія з цінних паперів виявлятиме порушників і закордоном
12:35 - Укрпошта адаптувала сервіси до нових митних правил США
12:34 - Норвегія додатково внесла до Фонду підтримки енергетики України 44,6 млн євро
12:30 - Масштабування без меж: як B2B BNPL трансформує малий бізнес
11:45 - Аксесуари до мобільних на десятки мільйонів гривень: БЕБ викрило ухилення від податків
11:32 - Нафта продовжує зростати після взаємних атак США та Ірану
11:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:55 - До двох ломбардів застосовано заходи впливу


Більше новин