Україна поглиблюватиме інтеграцію до енергетичного ринку ЄС паралельно із зеленою трансформацією країни, – Ольга Стефанішина

23.02.2021 10:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна поглиблюватиме інтеграцію до енергетичного ринку ЄС паралельно із зеленою трансформацією країни.
Про це повідомила Віце-прем"єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України під час засідання Комітету з енергетики та клімату Енергетичного Співтовариства, що відбулося 22 лютого. Участь у засіданні Комітету, співголовою якого є Ольга Стефанішина, взяли представники українського Уряду, Європейської Комісії, країн-учасниць Енергетичного Співтовариства, а також директор його Секретаріату. «Україна є частиною загальноєвропейської політики зеленої трансформації, і ми усвідомлюємо нашу роль у досягненні кліматичної нейтральності всього європейського континенту.
Сьогодні у цьому напрямку Уряд України розробляє низку стратегій та планів на середньострокову та тривалу перспективу.
Вони дозволять інтегрувати українську енергетику до ринків ЄС, зменшити вплив енергетичного сектору на довкілля та клімат, а також створять стимули для модернізації підприємств та підвищення їх конкурентоспроможності», – сказала Віце-прем"єр-міністр за підсумками зустрічі. Ольга Стефанішина подякувала міжнародним партнерам за наданий Енергетичним Співтовариством аналіз щодо різних сценаріїв, впровадження яких дозволить скоротити шкідливі викиди у сфері енергетики. «Створення системи торгівлі квотами на викиди є дуже актуальним для України, особливо в контексті планів ЄС щодо запровадження механізму вуглецевого  коригування імпорту (СВАМ).
Відповідна система торгівлі квотами вже розглядається в Україні, а впроваджений раніше за європейським підходом механізм моніторингу, звітності та верифікації шкідливих викидів був важливим кроком у цьому напрямку», – повідомила Ольга Стефанішина. Урядовець також зазначила, що з часом національна система торгівлі квотами на вуглець може бути об’єднана з європейською системою торгівлі викидами. За підсумками зустрічі Ольга Стефанішина підкреслила, що раннє залучення України до реалізації Європейського зеленого курсу та участь у модернізації політик Енергетичного Співтовариства сприятиме безперешкодній інтеграції України до енергетичного ринку Європейського Союзу, а у подальшому також розвитку двосторонньої торгівлі Україна-ЄС.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ризик, терпіння
Велика мудрість трейдера
Порядок збутку

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Німеччина за крок до заборони соцмереж для дітей
17:27 - Через надзвичайну ситуацію, на Вінничині змінено курсування приміських поїздів
16:41 - 20 мільярдів доларів за п’ять років: Індія та Бразилія підписали угоду про мінерали
15:38 - OpenAI очікує, що до 2030 року витратить на обчислення 600 мільярдів доларів
14:40 - Париж передає Києву генератори
14:00 - Туреччина перевірить найбільші соцмережі на предмет захисту дітей
13:10 - Фіцо погрожує зупинити експорт електрики, якщо Україна не відновить поставки нафти в Словаччину
11:55 - Генераторний попит: у січні імпорт бензину в Україну збільшився на 70%
10:55 - Руйнування значні: московія знову атакувала енергооб'єкт ДТЕК на Одещині
10:00 - Рух потягів 21 лютого: як курсуватимуть на небезпечних ділянках
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.02.2026
07:00 - Монетизація покемонів: як блогер Логан Пол продав картку Pikachu за 16 мільйонів доларів
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Денис Шмигаль: Робота з ліквідації наслідків російських атак триває безперервно – 24/7
21:00 - Новини 20 лютого: скасування мит Трампа, Україна отримає 6 європейських ТЕС та ТЕЦ
20:50 - Міжнародна морська організація нарахувала 529 суден під фальшивими прапорами
20:40 - Фондовий ринок відреагував на скасування мит Трампа
20:12 - Онлайн-покупки: 73% українців не завершують замовлення через "бар’єри" – дослідження
19:50 - В Україні 21 лютого графіки відключення світла діятимуть у більшості регіонів
19:30 - Держагрореєстр перейшов у повну державну власність
19:15 - Угорщина заблокувала кредит на 90 мільярдів євро для України – FT
19:13 - Національний банк оскаржить судові рішення щодо скасування рішення регулятора про накладення на ТОВ "ВЕЙ ФОР ПЕЙ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
19:06 - Обійшли санкцій на 90 мільярдів доларів: FT розкрила тіньову мережу "Роснефти"
18:57 - Водій нардепа Лабазюка отримав підозру за відмову свідчити
18:55 - Штучний інтелект спричинив зупинку сервісу Amazon
18:49 - Grain from Ukraine: Пакистан отримав від України велику партію пшениці
18:25 - Свириденко розповіла, що вже виявив аудит "Енергоатома"
18:09 - Іспанія виділила 200 мільйонів євро на модернізацію енергетики та інфраструктури України
18:06 - "Київтеплоенерго" роз'яснило зміни у платіжках за опалення за січень
18:00 - Зроблено в Україні: в січні держава підтримала несировинний експорт на 5,2 млрд грн


Більше новин