Владислав Криклій провів онлайн-зустріч з Головою представництва ЄІБ в Україні Жаном-Еріком де Загоном

28.01.2021 17:18 | Міністерство інфраструктури України

28 Січня 2021, 13:07Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч в режимі онлайн із Головою представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жаном-Еріком де Загоном сьогодні, 28 січня.
Сторони підбили підсумки діяльності у 2020-му та обговорили перспективи подальшого співробітництва за різними інфраструктурними напрямками. Участь у заході також взяла заступниця Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Наталія Форсюк.
Владислав Криклій подякував команді ЄІБ за плідну співпрацю протягом усього 2020 року та відмітив, що українська сторона вкрай задоволена досягнутими результатами та сподівається на продовження такої ж роботи у 2021-му. Мова йде про укладення одразу 3-х спільних угод з банком щодо проєктів «Міський громадський транспорт України ІІ», «Логістична мережа (Модернізація та цифровізація Укрпошти)», а також проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)», що передбачає оновлення дорожньої мережі Луганщини.
Сторони обговорили подальшу співпрацю щодо реалізації низки важливих проєктів для покращення безпеки руху та впровадження сучасних інтелектуальних систем на транспорті, зокрема: - будівництво північно-східної ділянки об’їзної дороги навколо Тернополя; - будівництво 3-х багаторівневих розв’язок та 2-х шляхопроводів у Львівській та Рівненській областях, а також неподалік Тернополя; - розгортання інтелектуальних транспортних систем (ITS) для управління та контролю за транспортом.
Крім цього, Владислав Криклій повідомив про наміри Міністерства популяризувати екологічні види транспорту в Україні, зокрема створити сучасну інфраструктуру для електромобілів.
Очільник відомства також наголосив, що Україна підтримує продовження другого етапу проєкту «Міська безпека дорожнього руху ІІ» і готова почати працювати з містами для визначення портфелю потенційних підпроєктів. Сторони обговорили можливу співпрацю за проєктами будівництва Київської кільцевої дороги та автошляху М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, оновлення рухомого складу Укрзалізниці, розвитку внутрішніх водних шляхів, модернізації судноплавних шлюзів на Дніпрі та створення сучасної річкової інформаційної служби. У свою чергу, очільник Міністерства підтвердив готовність української сторони підписати угоду про співпрацю щодо розробки ТЕО за проєктом електрифікації залізничної лінії Ковель-Ягодин-держкордон.
Сторони також домовилися розглянути можливість підготовки до реалізації нового проєкту з будівництва залізничних ліній на Луганщині з їх подальшою електрифікацією.
Окремим питанням зустрічі стало обговорення проєкту розвитку ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Його реалізація сприятиме збільшенню пасажиропотоку та передбачає реконструкцію льотної зони №2 з будівництвом нової злітно-посадкової смуги, облаштуванням її сучасним радіо- та світлотехнічним обладнанням та іншою інженерною інфраструктурою тощо.
У підсумку сторони визначили пріоритети серед спільних проєктів, за якими тісно співпрацюватимуть впродовж чинного року.




Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks and bonds are sold
In primary market
New securities

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 14 серпня: залізничникам підвищать зарплати, дефіцит продуктів заперечили
19:45 - В Ормузькій протоці зафіксували розлив нафти розміром у 40 тисяч футбольних полів
18:50 - У чотирьох країнах Центральної Азії стався одночасний блекаут
18:25 - Низка російських регіонів знову ввела обмеження на відпуск пального
18:00 - До двох платіжних установ застосовано заходи впливу
17:50 - Київстар відключає 3G у трьох областях
17:20 - Wildberries та інші маркетплейси просять в уряду московія сотні мільярдів рублів допомоги
17:00 - До платіжної установи застосовано захід впливу
16:56 - Андрій Хоркавий: "Без боротьби з нелегалами стандарти безпеки ЄС на дорогах не запрацюють"
16:45 - Головний чорноморський покупець нафти з російських портів скоротив імпорт через удари
16:28 - Митниця використовуватиме планшети з централізованим керуванням
16:25 - Нацбанк показав, яким буде курс валют після вихідних
16:00 - Прибутки німецьких концернів зросли, але переважно за кордоном – ЗМІ
15:55 - Пентагон уклав угоди з Boeing та RTX щоб збільшити виробництво ракет для ППО
15:39 - Комісія запрошує фахівців, які готові ухвалювати складні рішення для ринку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.08.2026
15:26 - московія збудувала ще один танкер для обходу санкцій північними морями
15:15 - Кредитування підтримує прибутковість банків шість кварталів поспіль
15:02 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як змінився кошик українців
14:36 - Дефіциту продуктів в Україні немає – Висоцький
14:30 - АЕС не витримують спеки
14:15 - БЕБ скерувало до суду справу фальсифікаторів агрохімікатів
13:56 - Працівникам Укрзалізниці підвищать зарплати
13:45 - Протягом звітного року термін використання легкового автомобіля досягне 5 років: сплата юридичною собою транспортного податку
13:43 - Щодо врахування обсягів отриманого платником пального з метою визначення приміщення або території акцизним складом
13:39 - Дрони, молоко і банк, що вижив: у які сектори зараз іде капітал через ринок цінних паперів
13:38 - До уваги платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки!
13:33 - Чи поширюється обмеження щодо граничної суми розрахунків на розрахунки, які проводяться із застосуванням електронних платіжних засобів?
13:32 - Скільки разів можна подавати Повідомлення про надання інформації та копії документів щодо невідповідності платника ПДВ критеріям ризиковості?
13:30 - Київська прокуратура повернула громаді нерухомість, яка неодноразово перепродавалася


Більше новин