Збільшення обсягів контейнерних перевезень – один із ключових пріоритетів співпраці з Литвою, - Владислав Криклій

28.01.2021 17:18 | Міністерство інфраструктури України

28 Січня 2021, 14:23Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів відеорозмову з Міністром транспорту та комунікацій Литовської Республіки Маріусом Скуодісом сьогодні, 28 січня.
Сторони обговорили перспективи українсько-литовської співпраці у галузі інфраструктури та спільної участі у міжнародних логістичних проєктах, а також залучення додаткових вантажопотоків. Участь у заході також взяла заступниця Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Наталія Форсюк.
Владислав Криклій привітав Маріуса Скуодіса з його нещодавнім призначенням на посаду Міністра транспорту та комунікацій Литви та позитивно відмітив прагнення обох країн підтримувати активний діалог та співпрацю навіть в умовах пандемії.
Міністри наголосили на важливості продовження спільної роботи для залучення додаткових вантажопотоків на залізниці та створення для цього сприятливих та конкурентоспроможних умов. Серед позитивних прикладів Владислав Криклій відмітив курсування поїзда комбінованого транспорту «Вікінг», який з"єднує інфраструктуру морських ліній Балтійського регіону з аналогічною інфраструктурою Чорного моря. Відтак, за підсумками 2020 року об’єми контейнерних перевезень між Україною та Литвою у складі цього поїзду зросли на 21% у порівнянні з докризовим 2019-м.
За словами Владислава Криклія, чинна на сьогодні квота дозволів на міжнародні автоперевезення задовільняє потреби українських перевізників. Разом з тим, він привітав рішення обох сторін пропрацювати проєкт Протоколу про внесення змін до Угоди між урядами обох держав щодо лібералізації двосторонніх і транзитних перевезень у майбутньому.
Нагадаємо, 29 вересня 2020 року у режимі відеоконференції відбулося 20-те засідання Міжурядової українсько-литовської Комісії з питань торгово-економічного та науково-технічного співробітництва, у рамках якої були визначені тенденції та перспективи подальшої двосторонньої співпраці України та Литви, у тому числі у галузі транспорту.
Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.





Додати коментар

Користувач:
email:





Patience is a must
Stay the course and stay the course
Long-term growth will come

- Fin.Org.UA

Новини

17:53 - Після останньої атаки ворога на Київ без тепла залишаються 500 будинків
17:32 - Ремонт мосту через Тису: на пункті пропуску з Румунією діятимуть обмеження руху
17:00 - Starlink-у дозволили запуститись у В’єтнамі
15:58 - Uber виходить на 7 нових європейських ринків
15:00 - Генштаб: ЗСУ вдарили по нафтотерміналу в Краснодарському краї
14:30 - США посилюють тиск на Іран: хочуть перекрити експорт нафти до Китаю
14:00 - Частина Одеси й Чорноморськ залишалися без світла через аварію
13:20 - Кінець ейфорії навколо електромобілів коштував автогігантам $65 мільярдів
12:25 - Ексміністра енергетики Галущенка затримали при спробі виїзду з України
12:05 - Суд відібрав у підприємиці приміщення київського коледжу
11:45 - Дрони вдарили по порту і паливних баках на чорноморському узбережжі московія
10:50 - Київ на межі катастрофи через російські обстріли – Кличко
10:04 - Зміни руху поїздів 15 лютого: обмеження в трьох регіонах і удар по депо на Одещині
09:00 - The Business of Love: The Global Economics of Valentine’s Day
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:05 - На будівництво шкільних укриттів передбачено п’ять мільярдів гривень – Свириденко
17:54 - Денис Шмигаль розповів про хід робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Києві та області
17:48 - Шмигаль повідомив про позитивну динаміку у відновленні електропостачання
17:25 - У московії зростає кількість конфіскацій майна
16:45 - Програма "СвітлоДІМ": Мінрозвитку пояснило, чому багато заявок відхиляють
15:40 - Українцям роздали 50 тисяч "пакунків тепла" – Свириденко
14:25 - "Київстар" запустив 5G у Харкові
13:45 - Австралія спрямувала до Фонду підтримки енергетики України 6 млн євро
13:45 - Мінекономіки дозволило збудувати вітроелектростанцію на закарпатській полонині
12:38 - Російські філії французької Sucden викрили у підтримці війни в Україні
11:20 - Безпрецедентне рішення: МВФ скасував попередні умови для кредитної програми України
10:40 - Євросоюз надасть Україні 90 мільярдів євро після затвердження програми МВФ – Свириденко
10:25 - Миколаївська ТЕЦ зупинилася внаслідок обстрілів московія
09:40 - У Києві повернули опалення ще в 400 будинків


Більше новин