Україна зацікавлена у розвитку співпраці у сфері транспорту з Таджикистаном, - Владислав Криклій

28.01.2021 17:18 | Міністерство інфраструктури України

28 Січня 2021, 15:03Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Таджикистан в Україні Назрізодою Давтаталі Хайдаром сьогодні, 28 січня, у Києві.
Сторони обговорили перспективи співпраці між країнами за різними інфраструктурними напрямками. Участь у заході також взяли заступниця Міністра інфраструктури України з питань євроінтеграції Наталія Форсюк, представники Посольства Республіки Таджикистан в Україні та Мінінфраструктури.
Владислав Криклій привітав Надзвичайного і Повноважного Посла та відмітив, що Україна зацікавлена у розвитку надійної та плідної співпраці з Таджикистаном у сфері всіх видів транспорту. Він позитивно відзначив результати проведення V засідання Спільної міжурядової українсько-таджицької комісії з питань економічного співробітництва, у рамках якої іноземна сторона запропонувала розглянути питання створення транспортно-логістичних центрів на територіях обох країн.
За словами Міністра, враховуючи вигідне географічне розташування України, основним завданням для відомства залишається реалізація повною мірою транзитного потенціалу країни у напрямку Європа-Азія і підвищення якості логістичних послуг. Владислав Криклій відмітив, що пріоритетними для держави наразі є такі напрямки:
- перевезення поїздами «Вікінг» і «Зубр», що проходять через Україну та Білорусь до Литви, Латвії та Естонії та далі в країни Скандинавії з використанням паромних переправ Балтійського моря;
- транспортування вантажів з Чорноморського морського порту в м. Славкув (Польща) без перевантаження по широкій колії 1520 мм або через станцію Мостиська;
-перевезення у напрямку Словаччини з подальшим транспортуванням вантажів до Чехії, Австрії, Сербії та Чорногорії;
- перевезення (включаючи контейнерні) до логістичних центрів Угорщини та далі в країни Центральної Європи (наприклад, Австрія та Італія).
Сторони обговорили транзитні можливості та потенціал кожної з держав з метою подальшої співпраці.
За словами Владислава Криклія, на сьогодні між Україною і Таджикистаном відсутні проблемні питання у галузі автотранспорту, а чинна квота дозволів на міжнародні автоперевезення повністю задовільняє потреби українських перевізників. Владислав Криклій порушив питання про лібералізацію автоперевезень.
Міністр також підтвердив зацікавленість української сторони у відновленні прямого пасажирського авіасполучення за маршрутом Київ-Душанбе-Київ та наголосив на важливості продовження цього діалогу та пошуку компромісу.
Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.






Додати коментар

Користувач:
email:





Думки про гроші
Світять як спалах зірки
Справжній розумок

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 23 лютого: зупинка експорту електроенергії з Словаччини
20:56 - В "Укренерго" розповіли, чи вплине припинення постачання електроенергії зі Словаччини на Україну
20:45 - На відновлення енергетики Україні потрібно 90,6 мільярда доларів на наступні десять років
20:25 - Денис Шмигаль: Україні знадобиться $90,6 млрд для відновлення та модернізації енергетичного сектору
20:25 - Пріоритетні проєкти на 2026 рік потребують 15 мільярдів – Кулеба
20:13 - На Одещині відновили електропостачання на підстанції
20:00 - Денис Шмигаль провів зустріч з Послом Японії в Україні Масаші Накагоме та Головним представником JICA в Україні Осаму Хатторі
19:55 - У січні кредиторам збанкрутілих банків виплатили 193 мільйона гривень
19:51 - Відключення світла 24 лютого триватимуть усю добу
19:40 - Індія планує до 2030 року залучити 19,7 мільярдів доларів від ІРО
19:25 - Уряд виділив 246,4 мільйони гривень на підтримку працівників аварійно-ремонтних бригад
19:15 - Додаткові виплати за січень отримають 4700 комунальників та залізничників
19:00 - Колонка Андрія Пишного "Відверто про кредитування" для Інтерфакс Україна
18:49 - Українці активно скуповують золото: які дані щодо інших дорогоцінних металів
18:35 - Європа замінила московитський дизель на американський, а Бразилія – навпаки
18:32 - Фіцо заборонив постачати електроенергію в Україну
18:10 - На Харківщині врегулювали проблемне питання водопостачання громадам
18:03 - У московії очікують закриття сотень тисяч кафе і пекарень через нові податки
18:00 - Енергетики в Одесі повернули світло понад 80 тисячам родин
17:40 - Російська нафта продається з найбільшою знижкою з 2023 року
17:30 - Експорт олії переорієнтовується з портів на західний кордон – ЗМІ
17:21 - Світовий банк підвищив оцінку потреб України на відновлення
17:07 - Рада напрацьовує механізми передачі землі захисникам України
17:05 - "Нафтогаз" вперше імпотував газ через Німеччину
17:00 - Уряд впорядкував механізм водопостачання для прифронтових громад Харківської області
16:55 - Американці хочуть викупити родовище російського "Лукойлу" в Іраку
16:46 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 24 лютого
16:45 - Уряд виділив 246,4 млн грн для підтримки працівників, які відновлюють інфраструктуру після масованих ракетних атак
16:30 - Як обрати будинок в умовах відключень
16:26 - Інтерв’ю Андрія Пишного для ютуб-каналу STERNENKO про стан економіки, інфляцію, кредитування та шаги замість копійок


Більше новин