У 2021-му ми продовжуємо співпрацю з Egis за основними проєктами технічної допомоги в інфраструктурі, - Владислав Криклій

28.01.2021 17:18 | Міністерство інфраструктури України

28 Січня 2021, 16:46Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із представниками міжнародної групи Egis International сьогодні, 28 січня, у Києві.
Сторони обговорили поточні та заплановані проєкти технічної допомоги, які здійснюються Міністерством спільно з Egis, а також перспективи майбутнього співробітництва. Участь у заході взяли головний виконавчий директор Egis Лорен Жермен, директор Egis Ukraina Арно де Ружі, заступниця Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Наталія Форсюк, голова Проєктного офісу «SPILNO» Тарас Бойчук, директор Команди підтримки реформ Мінінфраструктури Ірина Кошель, інші фахівці Egis та представники Міністерства.
Владислав Криклій відмітив, що Мінінфраструктури високо цінує підтримку фахівців Egis у розвитку транспортної галузі України та повідомив про пріоритети відомства у реалізації спільних проєктів технічної допомоги в інфраструктурі. Це будівництво автошляху М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ і розвиток Бердянського морського торговельного порту, по яким фахівці Egis наразі завершують підготовку техніко-економічних обґрунтувань (ТЕО).
Сторони також обговорили питання допомоги Міністерству інфраструктури у виконанні пріоритетних завдань у рамках євроінтеграційних зобов’язань України, прописаних в Угоді про асоціацію. Владислав Криклій висловив сподівання на плідну спільну роботу з Egis у рамках проєкту технічної допомоги ЄС щодо підтримки вищезазначеної Угоди, а також на успішне завершення проєкту з розробки національної транспортної моделі та майстер-плану.
Учасники також обговорили можливість залучення фахової допомоги Egis для реалізації важливих проєктів інфраструктури, що фінансуються міжнародними фінансовими організаціями та із залученням механізму державно-приватного партнерства (ДПП). Мова йде про проєкти з розвитку внутрішніх водних шляхів у співпраці з ЄІБ та ЄБРР, впровадження сучасних інтелектуальних систем на транспорті та Європейського зеленого курсу, зокрема створення сучасної інфраструктури для електромобілів.
У напрямку ДПП – це концесійні проєкти у Чорноморському морському порту та реалізація Першої програми державно-приватного партнерства у дорожній галузі: http://roadppp.in.ua, суть якої полягає у залученні до 10 млрд доларів приватного фінансування для будівництва та утримання автомобільних доріг.
Довідково:
Egis International – міжнародна група, яка пропонує послуги інжинірингу, проєктного структурування та експлуатації. У сфері інжинірингу та консалтингу діяльність компанії концентрується на секторах транспорту, міського розвитку, цивільного будівництва, промисловості, водопостачання та водовідведення, захисту навколишнього середовища та енергетики. У сфері автомобільних доріг та аеропортів група пропонує послуги проєктного структурування, інвестування в акціонерний капітал, постачання систем «під ключ», надання послуг експлуатації та забезпечення транспортного руху. Egis Ukraina була створена в 1996 році ключовою інженерною групою у Франції, і відтоді взяла участь у понад 110 проєктах розвитку в Україні та в регіоні СНД.
Egis Ukraina реалізує проєкти в різних секторах, таких як дороги, вода, навколишнє середовище та енергетика, порти та внутрішні водні шляхи, авіація, містобудування та розвиток, громадський транспорт, залізничні та великі будівельні проєкти.
Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





The BIS and ECB
Managing currency and growth
For a unified Europe

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 27 серпня: удари московія по складах, в Кремлі "затягнули паски"
19:50 - "Грошей немає": московитський уряд перейшов у режим жорсткої економії
19:20 - Нафтові потоки через Ормуз відновилися до половини довоєнного рівня
18:50 - "Руйнування – як у Другу світову": Метінвест оцінив наслідки ударів по Запоріжсталі
18:20 - московія вдарила по складу Коло: мережа попередила про затримки поставок
17:50 - Після Полтавщини – Київщина: московія знищила ще один склад Аврори
17:20 - Супермаркети можуть залишити виробників без оплати за знищені Росією товари
16:50 - Ексочільницю банківського нагляду НБУ призначили до ради "Сенс банку"
16:30 - Як стати фаховим управлінцем в галузі надрокористування
16:28 - Результати контролю у сфері закупівель за січень-липень 2026 року
16:20 - Нацбанк показав курс валют на 28 серпня
16:15 - Новий простір Mercedes-Benz в Україні очима Еліни Світоліної
15:47 - ФОП – платники єдиного податку першої – третьої груп можуть отримати довідку про доходи, у т. ч. за будь-який інший ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період
15:46 - московіяни атакували склад "Фори", який пропрацював лише 4 дні
15:45 - Чи є обмеження щодо спроб введення неправильного паролю до КЕП, отриманого в КНЕДП ДПС?
15:43 - За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подаються заяви за ф. № 1-ЄСВ та за ф. № 12-ЄСВ?
15:42 - Умови, за яких операції суб’єкта господарювання з використання пального не вважаються операціями з реалізації пального
15:40 - До уваги платників екологічного податку!
15:38 - Чи необхідно суб’єкту господарювання вносити зміни до облікових даних, якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці?
15:35 - З якого місяця заповнює рядок 085 заголовної частини Розрахунку резидент Дія Сіті, якщо такий статус набуто в середині місяця?
15:33 - Об’єкт іпотеки протягом звітного року був відчужений: чи має право фізична особа на отримання податкової знижки?
15:32 - Податковий календар на 28 серпня 2026 року
15:30 - Платники Дніпропетровщини за видобування природного газу поповнили загальний фонд держбюджету рентною платою майже на 476,9 млн гривень
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.08.2026
15:28 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів від платників за використання водних біоресурсів надійшло понад 2,9 млн грн рентної плати
15:27 - Платники Дніпропетровщини з початку року поповнили загальний фонд держбюджету більш ніж на 32,8 млрд гривень
15:25 - Закриття ФОП: що важливо знати підприємцю на завершальному етапі діяльності
15:23 - ЦОП Дніпропетровщини: безбар'єрний простір для платників Дніпропетровщини
15:22 - Російські загарбники атакували розподільчий центр Comfy
15:21 - Сила Дніпропетровщини – у людях


Більше новин