Мінцифри запускає інструмент, що допоможе бізнесу перевірити рівень захисту персональних даних

28.01.2021 15:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Мінцифри спільно з партнерами розробили інструмент (toolkit), який допоможе бізнес-спільноті освоїти основи українського законодавства та міжнародних стандартів у сфері захисту персональних даних. Що це? Toolkit — це тест, який перевірить, наскільки ваша компанія дотримується вимог законодавства про персональні дані під час роботи з клієнтами. Кому знадобиться? Інструмент стане у пригоді власникам бізнесу та топ-менеджерам, а також юридичним радникам компаній, чия діяльність полягає в моніторингу дотримання стандартів у сфері захисту персональних даних. За допомогою тесту ви зможете: розібратися в основах законодавства у сфері захисту персональних даних; зрозуміти рівень підготовки вашої компанії; отримати конкретні підказки, як удосконалити систему відповідно до законодавства України та ЄС. Результати та рекомендації можна отримати анонімно.
Водночас є можливість зберегти їх в особистому кабінеті. «Серед іншого, мета Мінцифри — формувати в Україні культуру правильної поведінки з персональним даними.
Це стосується і бізнес-спільноти, яка працює з персональними даними клієнтів.
Якщо ваша компанія збирає інформацію про користувачів сайту чи застосунку, дбати про повагу до приватності — одне з ключових завдань.
Це допоможе формувати довіру клієнтів та приносити вам додатковий дохід»,  - Людмила Рабчинська, заступник Міністра цифрової трансформації. 28 січня у світі відзначають Міжнародний день захисту персональних даних.
Сфера захисту персональних даних — одна з пріоритетних для Мінцифри.
Розробляючи застосунки, які полегшують життя людей, Міністерство обробляє персональні дані відповідно до законів і має всі необхідні технічні засоби для захисту.
Крім цього, не використовує їх надмірно та без визначеної мети.
Також разом із профільним комітетом Мінцифри працює над удосконаленням законодавства та узгодженням його з міжнародними стандартами. Детальніше про інструмент у відео. Сервіс запрацює з лютого на платформі Дія.Бізнес. Проект реалізовано Міністерством цифрової трансформації України завдяки підтримці Програми розвитку ООН в Україні спільно з ГО «Privacy HUB» та «Юридичні інновації». Ми відкриті до зворотного зв"язку.
Коментарі та пропозиції щодо нового сервісу надсилайте на електронну адресу: business@thedigital.gov.ua.

Додати коментар

Користувач:
email:





Global economies,
Interconnected markets,
Trade deals and tariffs.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Малайзія вслід за Індонезією заблокувала ШІ-бот Маска
17:25 - Індія пропонує змусити виробників смартфонів відкривати код
16:20 - X Маска відкриє новий алгоритм для громадськості
14:56 - ВАКС зобов’язав НАБУ розслідувати дії службовців АРМА щодо активів виробника мінералки
13:54 - Компанії поспішають забезпечити інфраструктуру для майбутнього нафтового буму у Венесуелі
13:03 - Апеляція зобов'язала московія заплатити "Азовмашу" $20 мільйонів за майно та упущену вигоду
12:52 - Понад 60 поїздів рухаються із затримками через російські обстріли – УЗ
12:07 - Ситуація зі світлом у Києві може покращитись 15 січня – Свириденко
11:52 - Дніпропетровська область виходить з аварійних відключень світла після аварії
11:05 - У Києві без тепла залишається понад тисяча будинків
10:42 - На Запоріжжі уночі стався повний блекаут
10:00 - Значна частина Дніпропетровщини без світла після аварії
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:33 - Микола Колісник: Електропостачання в Києві відновлюють. Столиця поступово повертається до планових графіків відключень
19:21 - Фактична ціна реалізації природного газу на грудень 2025
18:42 - На Київщині без світла залишаються 60 тисяч споживачів
18:34 - 11 січня графіки відключення світла діятимуть усю добу
18:00 - У Києві повернули світло для ще 60 тисяч осель
17:05 - Асоціація закликала уряд компенсувати місцевим бюджетам витрати на підвищення зарплат вчителям
16:03 - Індонезія заблокувала ШІ-бот Маска
14:59 - Через складну енергетичну ситуацію у Києві збільшують інтервал у метро
14:38 - На лівому березі не працюватиме електротранспорт
13:26 - На правому березі столиці скасували аварійні відключення світла
12:30 - У Києві та на Київщині вдалося стабілізувати ситуацію з електропостачанням
12:27 - У Києві запровадили екстрені відключення світла
11:35 - ЄС може посилити відповідальність WhatsApp за боротьбу зі шкідливим контентом
10:40 - Трамп хоче на рік встановити ліміт процентних ставок за кредитними картками у 10%
10:00 - Україна і США можуть підписати в Давосі угоду про відбудову на $800 млрд – ЗМІ
09:38 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 10 січня


Більше новин