В Чернігівській області співробітники ДФС викрили міжнародний канал з незаконного ввезення тютюнових виробів

28.01.2021 13:42 | Державна фіскальна служба України

Так, під час проведення огляду автомобіля на пункті пропуску Північної митниці Держмитслужби у вантажному відсіку причепа було виявлено прихований вантаж тютюнових виробів, а саме – кальянові суміші певних торгівельних марок, без марок акцизного податку встановленого в Україні зразка, у кількості 100 картонних коробів. Жодних товарно-супровідних документів, підтверджуючих якість зазначеної продукції та джерело її походження водій надати не зміг.
В подальшому, за результатами проведеного обшуку співробітники ГУ ДФС у Чернігівській області виявили понад 4500 пачок орієнтовною вартістю понад 3 млн грн.
Попередньо слідством встановлено, що незаконне переміщення оптових партій сигарет через митний кордон України забезпечували громадяни Республіки Білорусь за допомогою вантажних автомобілів та вантажів-прикриття, одержувачем яких значилось товариство в Україні.
В подальшому реалізація тютюнових виробів здійснювалась через нелегальну торгівельну мережу та ринки Чернігівської області та інших регіонів України.
На даний час вирішується питання про накладення арешту на виявлену продукцію та проводяться слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення повного ланцюга постачання тютюнових виробів від незаконного ввезення на територію України до роздрібних продавців.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, it's said
In the market, true indeed
Power and profit

- Fin.Org.UA

Новини

09:35 - Нафта подорожчала до місячного максимуму через посилення атак США та Ірану в Ормузі
09:05 - В московія після атаки дронів палає НПЗ "Газпрому" в Башкортостані
08:30 - Як роботизація змінює правила гри
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 14.07.2026
06:00 - "До Заходу звертається Путін". Хто такий олігарх Мельниченко, який "захищає" суверенітет московія
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:30 - Новини 13 липня: США та Іран посварилися через Ормуз, атака московія на портову інфраструктуру
20:00 - США та Іран знову посварилися через Ормуз: як відреагував світ
20:00 - США та Іран знову посварилися через Ормуз: як відреагував світ
19:25 - У Раді заявили про маніпуляції на ринку електрики: ціна обвалилась на 40%
18:58 - У Києві оголосили тендер на проєкт ремонту метропереходу через Дніпро
18:45 - Удари України обвалили переробку нафти в московія до мінімуму за 21 рік
18:18 - Мінцифри пообіцяло допомогу прифронтовим інтернет-провайдерам
17:55 - ОАЕ будують новий порт в обхід Ормузької протоки
17:39 - Моніторинг основних подій в економіці України (травень 2026)
17:37 - Як змінилися зарплати українських IT-розробників за півріччя: дослідження
17:15 - Трамп хоче стати "ангелом-охоронцем" Ормузу і брати гроші за безпеку
17:07 - Денис Шмигаль обговорив із Генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі питання ядерної безпеки України та відновлення конфайнменту ЧАЕС 
17:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,7 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 липня
16:40 - Звіт за результатами реалізації експериментального проєкту щодо запровадження Єдиної державної електронної системи дозвільних документів
16:30 - Як мілтех воює на два фронти
16:28 - Українські БпЛА вдарили по енергомосту Кубань-Крим та низці енерговузлів
16:15 - Стало відомо, що буде з невикористаними поїздками в Києві після підвищення тарифів
16:00 - єОселя: за тиждень 129 українських родин отримали доступну іпотеку
15:53 - У Криму погіршується ситуація з енергопостачанням
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.07.2026
15:18 - Наслідки атаки московія: у Одесі знищені автобуси, частину рейсів скасували
15:16 - Інформація щодо Переліку суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом
15:09 - Чи зобов’язані ФОПи використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?


Більше новин