Оператор ГТС України переоснастив підстанцію КС «Хуст» в Закарпатській області

28.01.2021 12:42 | Оператор ГТС України

28 січня 2021 року, м. Київ – Оператор ГТС України технічно переоснастив підстанцію 35/10 кВ компресорної станції «Хуст» у Закарпатській області в межах десятирічного плану розвитку ГТС. Підстанція забезпечує електроживлення всіх технологічних систем компресорної станції для  транспортування газу магістральними газогонами.

У межах виконаної модернізації інженери замінили масляні вимикачі на сучасні вакуумні, силові трансформатори – на більш ефективні зі зменшеними технологічними втратами, а також встановили системи захисту на базі мікропроцесорних пристроїв захисту електрообладнання виробництва компанії ABB. Оновлене обладнання є надійним, високоефективним, з мінімальними затратами на обслуговування, та забезпечує повну диспетчеризацію електропостачання  КС «Хуст».

Роботи з переоснащення виконував підрядник – ТОВ «Будівельний Холдинг Шевченківський», який здав проєкт в грудні 2020 року.

«Компресорна станція «Хуст» – це стратегічно важливий об’єкт ГТС. Вона розташована у прикордонній зоні з Угорщиною та Словаччиною, і, у разі планових зупинок сусідніх компресорних станцій, «Хуст» дозволить виконати транзит газу в країни ЄС. А також у разі потреби – здійснити реверсне транспортування газу до України. Проведені на станції роботи підвищать надійність вузла в цьому регіоні, – прокоментував головний інженер ОГТСУ Юрій Зябченко. – Переоснащення компресорної станції «Хуст» – це частина програми модернізації та розвитку ГТС. Компанія продовжить оновлювати свою інфраструктуру згідно Плану розвитку ГТС та забезпечувати  надійність транспортування газу як українським, так і закордонним замовникам послуг».

Українська газотранспортна система є унікальною на теренах Європи. Завдяки своїй потужності та розгалуженості інфраструктури вона має високі маневреність і гнучкість, що забезпечує надійність транспортування газу як всередині держави, так і в сусідні країни. План розвитку української ГТС передбачає більше 1,5 млрд євро інвестицій протягом наступних 10 років.

Запис Оператор ГТС України переоснастив підстанцію КС «Хуст» в Закарпатській області спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Buy low, sell high, right?
But emotions can cloud sight
Discipline is key

- Fin.Org.UA

Новини

13:49 - Хто має право не сплачувати та звільнений від сплати військового збору?
13:48 - Користувач не може скопіювати КЕП з одного захищеного носія на інший захищений носій ключової інформації
13:47 - Чи звільняється від сплати єдиного внеску за себе працевлаштована ФОП, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?
13:46 - Подати Облікову картку за формою № 1ДР або Заяву за формою № 5ДР можна за допомогою мобільного застосунку «Моя податкова»
13:42 - Скільки заявок на переміщення пального подає СГ, якщо один транспортний засіб використовується для доставки пального декілька разів на добу?
13:41 - Чи застосовується коефіцієнт індексації до НГО земельних ділянок для визначення розміру земельного податку та орендної плати?
13:38 - Інклюзія – це коли на рівних: разом створюємо безбар’єрний податковий простір
13:37 - Сервіс ЗІР: отримати актуальну і необхідну інформацію з податкових питань просто
13:35 - Щодо подання заяви про реєстрацію ПРРО
13:17 - ФОП – платник єдиного податку (другої/третьої групи) має право надавати в оренду свою частку нежитлового приміщення, площа якого – до 900 кв. метрів
12:57 - Неподання Інформаційного підтвердження придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги за проєктом (програмою): чи є відповідальність
12:44 - Олексій Семенюк: Україні потрібна економіка власників — мільйони громадян мають стати інвесторами
12:34 - Особливості сплати майнових податків через мобільний застосунок або через касу банку
12:29 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
12:28 - Плата за землю: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 386,2 млн гривень
12:24 - До загального фонду держбюджету надходження частини чистого прибутку від платників Дніпропетровщини зросли на 37,4%
12:23 - Майже 788,3 млн грн податку на нерухоме майно спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
12:22 - Декларація з екологічного податку: за III квартал – за старою формою, за IV квартал – за новою
12:20 - Через наслідки війни вже понад 11 тис. платників скористалися правом звільнення від виконання податкових обов’язків
12:19 - Єдиний внесок: за сім місяців 2026 року надходження зросли на 18 %
12:15 - Через наслідки війни вже понад 11 тис. платників скористалися правом звільнення від виконання податкових обов’язків
12:00 - Київський резерв. Хто забудовує промзони столиці житлом
11:47 - Декларування доходів громадянами: у ДПС розповіли, хто сплатить найбільшу суму податків
11:25 - США підвищили прогноз врожаю зерна в Україні, але скоротили прогноз експорту
11:15 - На Запоріжжі через російські удари знеструмлено селище
11:00 - В Україні стрімко зростає кількість ФОПів у сфері догляду за дітьми – дослідження
10:50 - московія оздоблює танкери "тіньового флоту" протидроновими сітками
10:33 - How to Create an Attractive Online Dating Profile
10:29 - How to Create an Attractive Online Dating Profile
10:20 - московіяни знову атакували енергетику: найскладніша ситуація – на Одещині


Більше новин