Склады электростанций опустели из-за снижения требований Минэнерго к минимально необходимым запасам угля

28.01.2021 11:48 | Укррудпром

11:15 28 января 2021 года

В середине декабря 2020 года Министерство энергетики снизило требования к минимально необходимым запасам угля на складах теплоэлектростанций (ТЭС) с 1,58 млн тонн 10 декабря до 0,85 млн тонн 11 декабря, что позволило ТЭС срабатывать уголь, не нарушая лицензионные условия. Об этом пишет БизнесЦензор

Минимально необходимый объем запасов угля на складах ТЭС отображается в данных Минэнерго о состоянии угольных складов в графе “Гарантированные запасы в соответствии с Порядком формирования Прогнозного баланса Объединенной энергосистемы Украины”.

С начала отопительного сезона 2020-2021, эти требования постепенно повышались, пока не были резко снижены в середине декабря.

Ранее главный диспетчер НЭК “Укреэнерго” Виталий Зайченко заявил, что на 25 января в Украине самые низкие запасы угля на складах ТЭС за всю историю независимости.

Ситуацию можно исправить лишь сжиганием дорогого природного газа на газо-мазутных энергоблоках ТЭС, или применение графика аварийного отключения потребителей.

Главной причиной пустых складов представители генерирующих компаний называют сверхнормативное срабатывание угля в ноябре-декабре 2020 года из-за несвоевременного выхода из ремонтов нескольких энергоблоков АЭС.

Додати коментар

Користувач:
email:





Beneath blue sky's hue
Traders work the market's will
Wealth's potential blooms.

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.05.2026
15:30 - На Львівщині понад 20 тисяч абонентів лишаються без електрики після атаки московія
15:20 - Санкції ЄС можуть вдарити по арктичній логістиці московія – ЗМІ
15:16 - Іран дозволив китайським суднам проходити через Ормузьку протоку
14:45 - Військовий збір йтиме лише на зарплати ЗСУ: ВР підтримала закон у першому читанні
14:40 - "Укрпошта" продає останню велику партію списаних авто: що в переліку
14:31 - У Харкові відновили роботу "Дія.Бізнес": як підтримують підприємців у прифронтовому місті
14:08 - Фіскальний чек РРО/ПРРО: як зазначається назва товару при продажу вживаних технічно складних побутових товарів?
14:06 - Про розрахунок мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої
14:05 - Які дії іноземця з метою набуття статусу електронного резидента (е-резидента) та підстави скасування такого статусу?
14:05 - Наслідки атаки московія: у Києві пошкоджена станція метро й транспортна інфраструктура
14:04 - Розпочинається обговорення пропозицій щодо впровадження нових підходів до розрахунку та оприлюднення індикаторів грошового та валютного ринків України
14:03 - Чи включаються до складу доходу юридичної особи платника єдиного податку суми гарантійних внесків від орендарів?
14:01 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи!
14:00 - Уряд ухвалив протокольне рішення щодо розвитку державних інструментів житлового фінансування
13:59 - Виплати нерезиденту за послуги з виробництва та/або розповсюдження реклами про резидента: що з оподаткуванням?
13:58 - Трудові відносини: офіційне працевлаштування захищає права вагітних і працівників із дітьми
13:56 - За якими ідентифікаторами форм формуються електронні форми Запиту про отримання витягу з реєстру страхувальників?
13:55 - До уваги платників податків!
13:54 - Центри обслуговування платників – безбар’єрний податковий простір
13:53 - Податковий сервіс: цифрові рішення – доступність і комфорт платника
13:50 - Податковий календар на 15 травня 2026 року
13:50 - Втекти від великих ТЕЦ: чому держава не дозволяє масовий перехід на індивідуальне опалення
13:50 - "Сільпо" хоче придбати мережу супермаркетів "Арсен"
13:49 - Механізм сплати платежів з використанням єдиного рахунку
13:47 - Дніпропетровщина: результати діяльності податківців у січні – квітні 2026 року за напрямом оподаткування фізичних осіб
13:46 - До загального фонду держбюджету за видобування залізних руд платники Дніпропетровщини сплатили понад 1,1 млрд грн рентної плати
13:45 - Понад 2 тисячі родин Київщини знов зі світлом після ворожого обстрілу
13:44 - Рентна плата: до місцевих бюджетів від платників Дніпропетровщини за користування надрами надійшло понад 17,0 млн гривень
13:43 - Плата за землю: находження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 21,7 відсотка


Більше новин