Мінфін створить сучасний науково-освітній хаб із підготовки кадрів для сфери публічних фінансів

28.01.2021 00:15 | Fin.Org.UA

26 січня Перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін завітав до Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ), де офіційно представив виконуючого обов’язки очільника вишу Антона Монаєнко та розповів про цілі, принципи й стратегію подальшого розвитку ВНЗ.

Зокрема, Денис Улютін підкреслив, що наразі відбувається трансформація Університету ДФС у сучасний інноваційний науково-освітній хаб шляхом злиття УДФСУ та Академії фінансового управління.

Передбачається, що оновлений ВНЗ готуватиме нову генерацію висококваліфікованих фахівців для сфери державних фінансів - перш за все для Мінфіну та органів, що входять до сфери його управління: Держказначейства, Податкової служби, Митниці, Аудиторської служби, Держфінмоніторингу тощо.

Також у виші передбачається активувати проведення фундаментальних та прикладних наукових досліджень, для чого будуть створені всі необхідні умови шляхом модернізації навчально-лабораторної бази Університету, оснащення сучасним мультимедійним обладнанням тощо.

Крім того, в рамках існуючих міжнародних угод відбуватиметься поглиблена співпраця з іноземними університетами-партнерами, яка передбачає:

  • розширення участі вишу в освітніх програмах;
  • проходженню практичної підготовки студентів за кордоном;
  • тренінги, майстер-класи від викладачів з міжнародним ім’ям.

Обраний вектор прискорить інтеграцію університету у європейський простір вищої освіти.

«Ми бачимо запит на підготовку й перепідготовку кадрів для сфери публічних фінансів, і тому прагнемо, щоб освітньо-науковий хаб став визнаним лідером у підготовці кадрів для Мінфіну й підвідомчих йому органів. Ми разом маємо створити сучасну «кузню кадрів» фінансової сфери з новими освітніми програмами та європейськими практиками», - зазначив Денис Улютін.

Нагадаємо, що в березні 2020 року УДФСУ офіційно передано із сфери управління Державної фіскальної служби України до сфери управління Міністерства фінансів України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bond markets ebb and flow
Investors seek safe havens
In uncertain times

- Fin.Org.UA

Новини

17:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:58 - Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про сек’юритизацію та облігації з покриттям
16:38 - У фінансової компанії відкликано ліцензію
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.07.2026
15:55 - На Закарпатті судитимуть депутата від ОПЗЖ, який приховав 6 мільйонів гривень
15:32 - ВАКС продовжив обов'язки голові АМКУ і його дружині
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.07.2026
15:30 - Подорожчання проїзду, тарифи на телеком та соки по-новому: що зміниться в липні
15:12 - Законопроєкт про корпоратизацію "СхідГЗК" пройшов перше читання
14:50 - Окупаційна влада заявила, що "найближчим часом" кримчани палива не отримають
14:32 - Наказ Мінекономіки від 17.06.2026 року № 6811 «Про затвердження розподілу бюджетних коштів для надання спеціальної бюджетної дотації для утримання маточного поголів’я кіз таабо овець, за кожним отримувачем за квітень 2026 року»
14:26 - Повідомлення про КК індустріального парку «ХУСТ»
14:25 - "Нацкешбек": невикористані до кінця дня кошти повернуться до бюджету
14:08 - Реформа моніторингу довкілля
14:00 - Платформа «Пульс» допомагає бізнесу швидше запускати проєкти власної генерації: у Вінницькій області реалізують понад 7,5 МВт нових потужностей
13:48 - Зняла арешт з землі на майже 22 мільйона гривень: судитимуть держреєстраторку
13:20 - Трамп вимагає від АЗС негайно знизити ціни на бензин і пригрозив "великими проблемами"
13:10 - Україна отримала від Євросоюзу 3,9 мільярда євро на оборону
12:56 - Економічний ефект інтеграції жінок у ринок праці
12:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 30 червня
12:43 - Наказ від 25.06.2026 № 6987 «Про надання грантів для виробництв переробної промисловості»
12:43 - Опитування: вперше за 20 років про погіршення економіки говорить більшість росіян
12:38 - Наказ від 19.06.2026 № 6869 «Про надання грантів для виробництв переробної промисловості»
12:30 - Держава виплатила понад 93 млн грн підтримки агровиробникам на утримання кіз та овець
12:29 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТЕПЛО-ІНВЕСТ ГРУП» (Київська обл., Бучанський район, Макарівська т.г., с-ще Макарів, вул. Проектна, 5)
12:29 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТЕПЛО-ІНВЕСТ ГРУП» (Бучанський район, Макарівська т.г., с. Пашківка, вул. Козацька, 3)
12:27 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТЕПЛО-ІНВЕСТ ГРУП» (Бучанський район, Макарівська т.г., с. Маковище, вул. Центральна, 46Б)
12:25 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТЕПЛО-ІНВЕСТ ГРУП» (Київська обл., Бучанський район, Макарівська т.г., с. Плахтянка, вул. Кавказька, 38а)
12:20 - Одна з головних валют Азії знецінилася до мінімуму за 40 років
12:09 - До трьох фінансових установ застосовано заходи впливу


Більше новин