Ускладнення погодних умов розглянули на позачерговому засіданні Комісії ТЕБ та НС

27.01.2021 18:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні 27 січня за дорученням Прем’єр-міністра України  розглянула та прийняла низку заходів центральних і місцевих органів влади щодо протидії загрозам під час ускладнення погодних умов. Слід зазначити, що за прогнозом Укргідрометцентру, до кінця доби 27 січня та протягом 28 січня у деяких областях України очікується суттєве погіршення погодних умов: сильні снігопади, посилення швидкості вітру, хуртовина, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Саме тому за результатами засідання Комісії прийнято ряд рішень, головне завдання яких - мінімізація впливу погодних умов на життєдіяльність населення.
Це, зокрема, інформування водіїв, безперебійний рух транспорту, стале функціонування систем життєзабезпечення, особливо лікувальних закладів та інших соціальних об’єктів, організація роботи пунктів обігріву. Крім того, Комісія заслухала представників Укргідрометцентру, ДСНС та регіонів щодо готовності реагування на погіршення погоди. За результатами наданої інформації доручено Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Черкаській та Чернігівській облдержадміністраціям на період ускладнення погодних умов: перевести територіальні підсистеми в режим підвищеної готовності; організувати цілодобову роботу штабів та оперативних груп для координації дій; забезпечити міжобласну взаємодію та регулювання транспортних потоків; довести до населення через ЗМІ про ускладнення погодних умов та порядок дій під час негоди; забезпечити стале функціонування систем електро-, тепло, та газопостачання населених пунктів та потенційно небезпечних об’єктів; забезпечити розчищення доріг. Своєю чергою Мінінфраструктури, Укравтодор, Укртрансбезпеки, Нацполіція та ДСНС спільно з вищезгаданими облдержадміністраціями: забезпечать профілактичне оброблення дорожнього покриття та прибирання снігу на автошляхах і в населених пунктах; організують інформування про очікуване ускладнення ситуації на дорогах перевізників та водіїв; встановлять контроль за організацією пасажирських перевезень, зокрема, щоб своєчасно обмежити рух транспорту та не допускати виїзд автобусів з людьми у період ускладнення погоди; підготують місця для тимчасових стоянок транзитного транспорту тощо. Крім того, в областях, де очікуються інтенсивні опади, передбачено вивести снігоочисну та посипочну техніку на найбільш складні ділянки доріг, у разі потреби завчасно залучати техніку з інших областей.
 Також будуть приведені в готовність мобільні пункти обігріву для надання допомоги у випадку виникнення автомобільних заторів. Водночас Нацполіція має збільшити кількість патрулів для регулювання руху на час сильних снігопадів і ожеледі, а також забезпечити на дорожніх постах інформування водіїв великовагового транспорту про введені обмеження по маршруту руху.
В разі необхідності для автомобілів з людьми, для яких існує загроза життю та здоров’ю, автобусів з пасажирами, транспортних засобів, які перевозять товари першої необхідності, буде організований супровід техніки оперативних і спеціальних служб.

Додати коментар

Користувач:
email:





Commodities trade
Oil, gold, and grain prices rise
Supply and demand

- Fin.Org.UA

Новини

18:10 - Експорт нафти з Новоросійська скорочується вже п’ять тижнів
17:35 - У ПриватБанку стався технічний збій: проблеми з оплатою карткою
17:17 - OpenAI обмежує доступ підлітків до ChatGPT
16:43 - Переговори з Іраном не заплановані, але Ормуз відкритий – Трамп
16:30 - Ідеальний шторм для промисловості
16:25 - Рада підтримала запровадження державних грантів на вищу освіту: як вони працюють
15:55 - московії знову бракуватиме пального, бо НПЗ в Білорусі йде на ремонт – росЗМІ
15:54 - Продаж фізичною особою нерухомого або рухомого майна: оподаткування
15:52 - Фізособа веде бухоблік на підставі договору та не є працівником юрособи: чи може така особа підписувати податкову звітність електронному вигляді?
15:50 - Чи може роботодавець, щодо якого внесений запис до ЄДР про державну реєстрацію припинення без правонаступника, виправити помилки в раніше поданій звітності по єдиному внеску?
15:49 - До уваги резидентів Дія Сіті!
15:47 - Яким чином можна перевірити МАП для маркування алкогольних напоїв?
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.08.2026
14:48 - Денис Шмигаль взяв участь у церемонії перепоховання полковника Євгена Коновальця
14:45 - "Державні" лотереї скасують: у Мінцифри пояснили рішення
14:00 - 29 штатів США подали один із найбільших позовів проти Meta в історії: у чому причина
13:50 - "Дешевше взагалі зупинити видобуток". Чи виживуть Ferrexpo та "Метінвест" через закрите море
13:30 - Тайвань планує виплатити всім громадянам по $300 "дивідендів від ШІ"
13:26 - Бюджетна установа, яка користується пільгою, надає в оренду приміщення небюджетній установі: що з правом на пільгу по земельному податку у разі припинення договору оренди?
13:25 - Коригування сум єдиного внеску та реквізитів, що стосуються застрахованої особи, у Додатку Д1 до Розрахунку ЮО та Додатку ФІЗ-Д1 до Розрахунку ФОП/НПД після закінчення строку їх подання
13:23 - Яким чином здійснюється нумерація Розрахунків ЮО або Розрахунків ФОП / НПД з типом «Звітний», «Звітний новий», «Уточнюючий»?
13:22 - Яким чином у Розрахунку ЮО та Додатках Д1, Д2 або Д3 до нього, Розрахунку ФОП/НПД та Додатку ФІЗ-Д1 до нього провести коригування сум єдиного внеску у зв’язку з виправленням помилок до закінчення строку подання?
13:20 - Електронний кабінет: як надіслати електронного листа та отримати відповідь?
13:17 - Податковий календар на 19 серпня 2026 року
13:15 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 31,3 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
13:13 - Дніпропетровщина: від фізичних осіб – платників транспортного податку надходження до місцевих бюджетів зросли на 78,7 %
13:12 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету майже на 3,0 млрд гривень
13:10 - Дніпропетровщина: підсумки тижневої роз’яснювальної роботи податківців
13:08 - Електронний кабінет: податкова у смартфоні, комп’ютері та у зручний для платника час
13:07 - Податківці викрили нелегальні обмінники в Києві: вилучено понад 1,6 млн грн, 138 тис. доларів США та майже 8 тис. євро


Більше новин