Визначено переможця аукціону на вибір генпідрядника будівництва нового аеродрому в Дніпрі, - Владислав Криклій

27.01.2021 18:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 27 січня, на платформі ProZorro відбувся відкритий аукціон на вибір генерального підрядника будівництва нового аеродромного комплексу в міжнародному аеропорту «Дніпропетровськ».
Компанія-переможець запропонувала найбільш вигідну пропозицію – виконати роботи за 3,95 млрд грн при очікуваній вартості у 5,7 млрд грн: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-09-15-000585-a.
Договір з переможцем буде укладено протягом 10 днів, як це передбачено законодавством. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій. «Ще один крок до будівництва нового аеродрому в Дніпрі зроблено! Сьогодні був обраний переможець відкритого аукціону на вибір генерального підрядника будівництва.
Він запропонував найбільш вигідну пропозицію.
Всього участь відкритому тендері взяли 7 компаній, 2 з яких – іноземні», - зазначив очільник Міністерства. За його словами, на будівництво нового аеродрому у держбюджеті на цей рік передбачено 1,4 млрд грн.
На об’єкті планується побудувати злітно-посадкову смугу завдовжки 3,2 км, оснащену сучасними системами навігації, метеорологічним і світлосигнальним обладнанням.
Всього будівництво триватиме близько 3 років. «Ще у вересні минулого року ми розпочали підготовчі роботи, щоб забезпечити безперервне функціонування летовища на час будівництва.
Тоді ж приватний інвестор «НС Дніпро» розпочав будувати новий пасажирський та VIP-термінали.
Сучасний аеропорт у Дніпрі, який би відповідав всім міжнародним стандартам, планувався попередніми владами ще з 2013 року.
А ми це зробимо!» - підсумував Владислав Криклій. Нагадаємо, 2,4 млрд грн з держбюджету підуть на розвиток регіональних аеропортів у 2021 році.
З них 1,4 млрд грн буде спрямовано на будівництво нового аеродрому в Дніпрі, 1 млрд грн – на аеропорти у Рівному, Херсоні та Вінниці.
Крім цього, ще 30 млн грн виділено на проектування нового летовища на Закарпатті.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports in
Investors scrutinize gains
Profit, or sell off

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Низка африканських країн на межі дефолту: серед причин – Іран
17:55 - Курс євро до гривні вдруге за тиждень оновив історичний максимум
17:39 - В Україні повідомили про нововведення у "Прозорро.Продажі"
17:30 - Вторинне житло в Україні: в яких обласних центрах за рік найбільше зросли ціни
16:59 - Прем'єр-міністерка розповіла про транспортні втрати "Укрзалізниці" під час війни з московія
16:49 - У ДСНС викрили розкрадання 12 мільйонів гривень
16:45 - Закупівлю енергообладнання із США для "Нафтогазу" профінансують на $300 мільйонів – Свириденко
16:40 - Південноазійська ядерна держава вводить відключення світла через війну в Ірані
16:37 - Банки вкотре зафіксували зростання попиту на кредити та налаштовані й далі нарощувати обсяги позик – результати Опитування про умови банківського кредитування
16:34 - Опитування про умови банківського кредитування, ІІ квартал 2026 року
16:30 - Як формувати репутацію при виході на міжнародні ринки
16:21 - Ключові рішення НКЦПФР від 16.04.2026
16:18 - Свириденко назвала ключовий пріоритет у співпраці з Європейським інвестбанком
16:04 - Митниця фіксує зниження частки контрабандних сигарет на ринку
16:01 - Двом небанківським фінансовим установам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
15:58 - Київстар та "Повернись живим" масштабують Школу операторів наземних дронів "Варан"
15:55 - В Україні почав відновлюватись попит на купівлю будинків
15:38 - Уряд підготував проєкти для захисту водопостачання: Кулеба пояснив їх логіку
15:35 - Україна отримала понад мільярд доларів від Британії за рахунок активів московія
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.04.2026
15:21 - Минулого тижня Державна податкова служба за підтримки Мінветеранів запустила новий сервіс - податковий супровід ветеранського бізнесу
15:20 - Прокуратура вигнала орендаря приміщення університету у Києві
14:59 - Опитування Нацбанку: бізнес погіршив прогнози щодо курсу валют
14:55 - Половина підприємств російського концерну "Уралвагонзавод" уникає санкцій
14:50 - В Києві під час ворожої атаки зазнав пошкоджень ЖК "Сирецькі сади"
14:45 - Ще два підсанкційні супертанкери проігнорували блокаду США і пройшли через Ормуз
14:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:17 - Вперше в історії московії: голова Центробанку московія заявила про нестачу робочої сили
13:58 - Російський БпЛА поцілив у вантажне судно біля Одеси
13:50 - На Львівщині викрили незаконну масштабну схему збуту сигарет і алкоголю


Більше новин