Количество клиентов-физлиц ПриватБанка в 2020 выросло до 17,8 млн человек

27.01.2021 16:42 | Укррудпром

16:20 27 января 2021 года

Количество клиентов-физических лиц государственного ПриватБанка (Киев) в 2020 году увеличилось на 3,5% — до 17,8 млн по сравнению с 2019 годом (17,2 млн), клиентов-предпринимателей — на 14,3%, до 800 млн, сообщил заместитель главы правления финучреждения по вопросам развития бизнеса Разван Мунтеану на пресс-брифинге. 

Он уточнил, количество клиентов в Приват24 за прошлый год выросло на 37% — до 12,6 млн, что свидетельствует о диджитализации банковской сферы. 

По информации ПриватБанка, за 2020 год количество клиентов в возрасте от 16 до 20 лет увеличилось на 9% — до 1,1 млн, от 20 до 39 лет — на 6,3%, до 7,9 млн, 40-59 лет — на 7,8%, до 7,1 млн, старше 60 лет — на 10,7%, до 4,2 млн.

Как сообщил руководитель дирекции малого и среднего бизнеса (МСБ) ПриватБанка Евгений Заиграев, количество активных клиентов МСБ в 2020 году выросло на 17% — до 824 тыс., из них 24,8 тыс. клиентов МСБ получили финансирование от банка на сумму 8,9 млрд грн. 

По словам руководителя дирекции розничного бизнеса ПриватБанка Дмитрия Мусиенко, транзакции физлиц через отделения банка в прошлом году сократились на 45,7% — до 26,1 млн, через кассы — на 42,6%, до 5,3 млн грн. В то же время транзакции физлиц через Приват24 выросли на 27,3% — до 8,8 млн, а международные денежные переводы онлайн — на 29,8%, до 495 тыс.

Согласно данным Нацбанка Украины, на 1 октября 2020 года ПриватБанк по размеру общих активов занимал 1-е место (600,15 млрд грн) среди 74 действовавших в стране банков.

Правительство Украины 18 декабря 2016 года, сославшись на предложение НБУ и бывших акционеров ПриватБанка, крупнейшими из которых на тот момент были Игорь Коломойский и Геннадий Боголюбов, приняло решение о национализации этого крупнейшего на украинском рынке финучреждения и влило в его капитал свыше 155 млрд грн. Экс-владельцы банка считают проведенную национализацию, в результате которой они полностью лишились своих акций, незаконной, тогда как ПриватБанк и государство требуют от них дополнительного возмещения ущерба. В настоящее время стороны ведут судебные споры как в Украине, так и в зарубежных юрисдикциях.

Додати коментар

Користувач:
email:





Інвестуй у розвиток,
Українського ринку знай,
Ти допоможеш йому.

- Fin.Org.UA

Новини

15:50 - Денис Шмигаль провів зустрічі з міністром оборони та міністеркою клімату Фінляндії
15:45 - Ввезення авто під виглядом "гуманітарки": у ДМС розповіли про масштаби схеми
15:44 - Інфляція в Україні прискорилася до 8,6%: найвищий рівень цього року
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.05.2026
15:20 - Гетманцев просить м'якшення: депутат пропонує не так жорстко перевіряти топчиновників
15:16 - Рівненського посадовця за харар засуджено до 9 років позбавлення волі
15:09 - ОККО планує побудувати вітроелектростанцію на Львівщині: тривають обговорення
15:07 - Денис Шмигаль обговорив із фінським бізнесом підготовку української енергосистеми до зими
14:55 - На Хмельниччині та Одещині з'являться нові індустріальні парки
14:42 - У Міненерго розповіли про квітневі надходження на підтримку енергетики
14:38 - Державна податкова служба запустила новий інтерактивний дашборд Аналітика РРО/ПРРО в Україні
14:22 - У московії кожен п'ятий банк став збитковим: максимальний показник з 2022 року
14:07 - Екскерівник "Харківзеленбуду" приховав майно на 4,3 мільйона гривень
14:00 - Для виплат аварійним бригадам виділили з резервного фонду держбюджету понад 263 мільйони
13:54 - Самостійне виявлення платником заниження суми податкового зобов’язання: нарахування пені
13:53 - Користувач втратив (пошкодив) особистий ключ КЕП чи печатки або забув пароль до нього: які дії?
13:52 - Одноразові електронні сигарети підлягають маркуванню МАП
13:50 - З якої дати починається перебіг 1095-денного строку давності, після спливу якого податковий борг може бути визнаний безнадійним?
13:48 - Чи відновлено перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи?
13:47 - Порядок та терміни продовження строків проведення перевірок та зупинення розпочатої перевірки
13:45 - Чи мають право ФОПи отримувати кошти від своєї підприємницької діяльності на рахунки відкриті в іноземних банках?
13:44 - Про термін сплати грошового зобов’язання (основного платежу, штрафу), визначеного у ППР
13:43 - Яким чином проводяться розрахунки на АЗС у разі виходу з ладу спеціалізованого РРО для АЗС або відключення електроенергії?
13:41 - Фінансова звітність за міжнародними стандартами: які форми платники податку на прибуток подають за квартал, півріччя, три квартали, рік?
13:40 - До уваги ФОПів – платників єдиного податку першої та другої груп!
13:38 - Про терміни зберігання контролюючими органами поданої податкової звітності в облікових справах платника
13:37 - Єдиний рахунок: коли та за якою формою платником визначається напрям використання сплачених коштів
13:36 - Організація роботи щодо надання послуг платникам податків в ЦОПах Дніпропетровщини
13:36 - У Вінниці запрацював новий завод фарбувальних камер: має амбітні плани
13:35 - Трансфертне ціноутворення: результати діяльності податківців Дніпропетровщини


Більше новин