Урядом прийнято рішення щодо посилення соціальної підтримки дитячих будинків сімейного типу, багатодітних та прийомних сімей

27.01.2021 16:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні на засіданні Уряду прийнято рішення щодо механізмів компенсації та відшкодування деяким категоріям споживачів електроенергії додаткових витрат на її оплату у зв’язку з відміною з 01.01.2021 знижених тарифів.
Така компенсація буде запроваджена на спожиту у першому кварталі 2021 року електроенергію. Компенсація надаватиметься таким категоріям споживачів: у яких житлові приміщення обладнані електроопалювальними установками; у яких відключено централізоване опалення і будинки яких не газифіковані; дитячі будинки сімейного типу, багатодітні та прийомні сім’ї. Крім того, з метою посилення соціальної підтримки багатодітних та прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу вносяться зміни до програми житлових субсидій, що дасть можливість забезпечити комплексний та системний підхід соціальної підтримки таких категорій, зокрема: 1.
Соціальна норма житла для дитячих будинків сімейного типу встановлюється у розмірі опалюваної площі житлового приміщення.
Це дасть можливість при призначенні субсидії на електроплавлення розраховувати її розмір на всю опалювальну площу житла. 2.
Знімаються обмеження щодо застосування соціальних нормативів на електроенергію, що використовується на побутові потреби, для багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, у яких проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування.
Наразі залежно від типу споживання (наявність/відсутність електроплити, бойлера) таке обмеження становить від 190 до 250 кВт год на місяць на домогосподарство. 3.
Не враховувати доходи дітей з дитячих будинків сімейного типу, багатодітних та прийомних сімей при наданні житлової субсидії.

Додати коментар

Користувач:
email:





Держава і гроші,
Ринок кришталевий замок
Вільна історія

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 15 травня: прискорення будівництва нафтопроводу в обхід Ормузу та масштабний удар по вейпах
20:42 - Москва вимагає у бельгійського депозитарія 249 мільярдів доларів за заморожені активи
20:23 - На Запоріжжі викрили масштабну земельну схему
19:40 - До Ради подано два проєкти Антикорупційної стратегії
19:34 - Російські ракети, що атакували Київ, мали понад 100 комплектуючих з Заходу – FT
19:05 - Уряд спростив отримання держпідтримки для сімей з дітьми
18:59 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за І квартал 2026 року
18:35 - Злий Mythos: модель ШІ від Anthropic, яка шукає вразливості ПЗ, допомогла зламати macOS
18:20 - Легалізація коштів через "Династію": ВАКС обрав запобіжки до чотирьох підозрюваних
18:00 - Кредитування підтримує прибутковість банків п’ять кварталів поспіль
18:00 - У Швейцарії викрили мережу фінпосередників, які допомагали росіянам обходити санкції
17:35 - ОАЕ створить запас нафти для Індії
17:25 - Opening Remarks by Sergiy Nikolaychuk, First Deputy Governor of the National Bank of Ukraine, at the Sixth NBU Annual Research Workshop on Monetary Policy
17:25 - Вступне слово першого заступника Голови НБУ Сергія Ніколайчука під час шостого щорічного воркшопу про монетарну політику
17:18 - Уряд затвердив механізм формування резерву мобільної генерації
17:05 - Річні прибутки автовиробника Jaguar впали на 99%
17:00 - У Києві відбудеться круглий стіл щодо реформи запобігання та контролю промислового забруднення
16:57 - Трафік через Ормуз зростає, але регіон залишається небезпечним – ЗМІ
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 18 травня
16:30 - Як оголосити особу померлою
16:27 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження форм довідок про дифузні джерела та Порядку складання та подання довідок про дифузні джерела»
16:25 - У центрі Києва на вихідних 16-17 травня обмежать рух: причини та перелік вулиць
16:23 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження форм довідок про дифузні джерела та Порядку складання та подання довідок про дифузні джерела»
16:17 - Російська влада заборонить майнінг криптовалют у прикордонній зоні з Україною
16:05 - НБУ підтвердив візити до установи фігуранта "плівок Міндіча" Веселого
15:57 - Комісія створила Раду з питань корпоративного управління
15:55 - ЗС московія не справляються: московія дозволила "Лукойлу" самостійно збивати дрони у Каспії
15:39 - Міненерго пропонує прямі контракти на купівлю електрики у виробників
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.05.2026
15:28 - Світ очікує найбільше падіння попиту на нафту з часів Covid – ЗМІ


Більше новин