Офіс Держекоінспекції відкрили у Кривому Розі

27.01.2021 14:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Урочисте відкриття Офісу центрального апарату Держекоінспекції відбулося сьогодні у місті Кривий Ріг, що буде спеціалізуватися на промисловому забрудненні. Рішення щодо створення підрозділу ДЕІ у Кривому Розі пов’язане з роботою великих промислових підприємств у Дніпропетровській, Запорізькій та Донецькій областях. Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Шахматенко під час відкриття нового підрозділу зазначив, що рішення щодо переїзду частини центрального апарату  Держекоінспекції було прийнято улітку минулого року. «Проведено велику роботу з Держекоінспекцією та багатьма органами виконавчої влади.
 І я дуже вдячний усім, хто брав участь у цьому процесі.
Сьогоднішнє відкриття офісу ДЕІ - це один із кроків, що передбачений у рамках комплексної реформи.
Сподіваємось, що сьогодні Верховна Рада України розгляне у першому читанні проект Закону № 3091 «Про державний екологічний контроль», який зможе докорінно змінити ситуацію, впровадить дієвий інститут контролю за дотриманням природоохоронного законодавства, забезпечить  оперативне виявлення порушень.
Також маємо надію, що найближчим часом будуть внесені зміни до Кримінального Кодексу, які посилять відповідальність за екологічні правопорушення», - наголосив заступник Міністра. Офіс облаштований лабораторією з сучасною технікою для контролю якості атмосферного повітря та водних ресурсів.
Це дасть змогу посилити контроль за дотриманням природоохоронного законодавства у промислових регіонах країни. Новий підрозділ знаходиться  за адресою м.
Кривий Ріг, вулиця Героїв АТО, 92.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Може стати твоїм другом,
І забезпечить тебе.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 30 березня: "Великий податковий закон", залізниця між Україною та Болгарією
20:50 - ЄБРР профінансує розбудову "енергоострова" та децентралізацію теплопостачання в Харкові
20:15 - 31 березня відключення світла не плануються
19:30 - Колишньому керівнику аеропорту "Бориспіль" та його спільниці пом'якшили вирок
18:55 - Український виробник БПЛА створює спільне підприємство з американською корпорацією
18:44 - До фінансової компанії застосовано заходи впливу
18:35 - Латвія виділила Україні 6,8 мільйона євро: на що підуть кошти
18:30 - Премія за барель нафти Arab Light може зрости до беспрецедентних 40 доларів – Bloomberg
18:00 - Регламенти REACH та CLP: Україна і Швеція узгодили подальші кроки співпраці та оголошують відбір експертів
18:00 - Уряд витратив понад три чверті своїх резервів за 3 місяці. Які ризики?
17:45 - В київському метро тунель між станціями "Тараса Шевченка" та "Почайна" відремонтують за майже 2 мільярди
17:25 - "Нафтогаз" домовляється з Грецією про збільшення поставок СПГ
16:55 - Київ отримав генератори з Німеччини
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 31 березня
16:30 - Навіщо нам малі ядерні реактори
16:25 - Смілянський відповів на критику НБУ: "Можу в очі повторити, що це піз***ж"
16:25 - У Тернополі викрили масштабне виробництво контрафактного алкоголю під виглядом відомих брендів
16:04 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:03 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку уповноваження та відкликання уповноваження осіб у сфері захисту рослин»
16:00 - Відбулося перше засідання наглядової ради УКРНОІВІ
15:59 - Діяти обережніше: у Нацбанку спрогнозували рух облікової ставки до кінця 2026 року
15:46 - "Кернел" вперше самостійно імпортував пальне морем
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.03.2026
15:30 - Між Україною та Болгарією з'явиться залізничне сполучення
15:25 - У Києві викрили масштабну схему незаконного оформлення авто
15:19 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення аудиту уповноважених лабораторій у сфері захисту рослин»
15:16 - Кріппа став співвласником Burny Games, яка створює мобільні ігри
15:15 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення аудиту уповноважених лабораторій у сфері захисту рослин»
15:10 - Фермери працюють у мінус, а молочка в магазині не дешевшає. Хто забирає різницю?
15:02 - Cтраховики наростили активи та прибуток, а фінансові компанії відновили довоєнний обсяг послуг – Огляд небанківського фінансового сектору


Більше новин