Людмила Рабчинська: Україна та ЄС співпрацюватимуть задля взаємного визнання електронних довірчих послуг

27.01.2021 14:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У 2019 році Мінцифри надіслала до Євросоюзу запит про укладення двосторонньої угоди про взаємне визнання електронних довірчих послуг. Наразі маємо робочий план співпраці у сфері електронних довірчих послуг, над втіленням якого працюватимемо протягом наступних двох років. «Взаємне визнання електронних довірчих послуг між Україною та ЄС розширить можливості громадян та бізнесу.
Саме тому команда Мінцифри працює над тим, щоб ключові компоненти української системи електронних довірчих послуг були сумісні з відповідними компонентами системи ЄС.
Це дозволить забезпечити українців доступними електронними довірчими послугами», - Людмила Рабчинська, заступник Міністра цифрової трансформації. Як для Євросоюзу, так і для України, це передбачає можливість здійснювати транскордонні транзакції з використанням КЕП зі свого комп"ютера чи смартфона без зайвих зусиль та витрат. Як це вплине на громадян? Громадяни зможуть отримувати публічні послуги онлайн у країнах-членах ЄС за допомогою українського КЕП. Як це вплине на бізнес? Підприємці зможуть укладати онлайн-контракти за допомогою власних кваліфікованих електронних підписів (КЕП) та перевіряти електронні підписи, створені іноземцями. Мінцифри вже робить перші кроки до взаємного визнання електронних довірчих послуг.
Ми взяли участь у спільному пілотному проекті з Естонією — однією із лідерів у сфері електронного урядування в ЄС щодо транскордонного електронного підпису.
У результаті з’явиться технічна можливість перевіряти е-підпис Естонії в Україні і навпаки (український в Естонії). Ознайомитися з детальним планом можна тут.

Додати коментар

Користувач:
email:





Нафта дешевшає,
Гроші падають з небес,
Лишаючи слід за собою

- Fin.Org.UA

Новини

12:07 - ВАКС вирішив не збільшувати Галущенку заставу
11:55 - Медіанна зарплата фахівців в "оборонці" сягнула $2500 – це все ще нижче, ніж в IT
11:45 - Як отримати та коли вважається врученим податкове повідомлення-рішення
11:44 - Діалог з бізнесом: очільниця ДПС Леся Карнаух обговорила з підприємцями SAF-T UA, ризик-орієнтований підхід до перевірок та удосконалення СМКОР
11:40 - Австралія подала до суду на Telegram через терористичні пости
11:38 - БЕБ припинило незаконне виробництво пального за власним "рецептом"
11:10 - Удари України зупинили понад 30% нафтопереробки московія – FT
11:05 - У Раді пропонують легалізувати роботу на себе без ФОП та сезонні підробітки
10:40 - В Укренерго розповіли про наслідки масованої атаки московія для енергетики
10:38 - Коментар для медіа Павлоградщини щодо впровадження принципів безбар’єрності та популяризації електронних сервісів від ДПС
10:34 - Діалог з бізнесом: очільниця ДПС Леся Карнаух обговорила з підприємцями SAF-T UA, ризик-орієнтований підхід до перевірок та удосконалення СМКОР
10:25 - Державні послуги без кордонів: податковий номер для українців за кордоном – повністю онлайн
10:10 - Уряд схвалив законопроєкт про скасування пільги на посилки до 150 євро
09:40 - Нафта подешевшала після стрибка через погрози Трампа Ірану
09:05 - У російській Пензі дрони вдарили по логістичному центру Wildberries: спалахнула пожежа
09:00 - Від одного донату до 356 мільйонів: рік роботи АЗОВ.ONE
08:30 - Від схем у найбільш ризикових галузях держбюджет втрачає 100 млрд грн
06:00 - московія втратила Starlink і будує заміну. Що відомо про систему "Рассвєт"
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:55 - ФРС США очікувано залишила базову ставку на рівні 3,5-3,75%
20:30 - Сінево сплатила понад 320 млн податків – найбільше з початку повномасштабного вторгнення
20:25 - Порошенко заробив удвічі більше, ніж решта нардепів разом: хто ще в топі
20:00 - Новини 29 липня: атака на Wildberries, хусити хочуть брати плати за прохід Червоним морем
19:40 - Комуністи поступаються: Куба відкриває десятки галузей для приватного бізнесу
19:10 - Війна з Іраном майже знищила знижку на російську нафту для Індії
18:40 - Стало відомо, скільки Україна втрачає за кожен день блокади портів
18:40 - Київстар ТБ, "Агенти крові" та партнери об'єднали донорів крові під час акції "Пульс життя"
18:10 - московія планує ще на місяць заборонити експорт дизельного пального
17:40 - Від виробництва залишилися руїни: росіяни вдарили по молокозаводу
17:30 - Розпочинається обговорення змін до системи управління надавача фінансових платіжних послуг


Більше новин