Мінфін створить сучасний науково-освітній хаб з підготовки кадрів для сфери публічних фінансів

27.01.2021 12:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

26 січня перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін завітав до Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ), де офіційно представив виконуючого обов’язки очільника вишу Антона Монаєнка та розповів про цілі, принципи й стратегію подальшого розвитку ВНЗ. Зокрема, Денис Улютін підкреслив, що наразі відбувається трансформація Університету ДФС у сучасний інноваційний науково-освітній хаб шляхом злиття УДФСУ та Академії фінансового управління. Передбачається, що оновлений ВНЗ готуватиме нову генерацію висококваліфікованих фахівців для сфери державних фінансів - перш за все для Мінфіну та органів, що входять до сфери його управління: Держказначейства, Податкової служби, Митниці, Аудиторської служби, Держфінмоніторингу тощо. Також у виші передбачається активувати проведення фундаментальних та прикладних наукових досліджень, для чого будуть створені всі необхідні умови шляхом модернізації навчально-лабораторної бази Університету, оснащення сучасним мультимедійним обладнанням тощо. Крім того, в рамках існуючих міжнародних угод відбуватиметься поглиблена співпраця з іноземними університетами-партнерами, яка передбачає: - розширення участі вишу в освітніх програмах; - проходженню практичної підготовки студентів за кордоном; - тренінги, майстер-класи від викладачів з міжнародним ім’ям. Обраний вектор прискорить інтеграцію університету у європейський простір вищої освіти. «Ми бачимо запит на підготовку й перепідготовку кадрів для сфери публічних фінансів, і тому прагнемо, щоб освітньо-науковий хаб став визнаним лідером у підготовці кадрів для Мінфіну й підвідомчих йому органів.
Ми разом маємо створити сучасну «кузню кадрів» фінансової сфери з новими освітніми програмами та європейськими практиками», - зазначив Денис Улютін. Нагадаємо, що у березні 2020 року УДФСУ офіційно передано із сфери управління Державної фіскальної служби України до сфери управління Міністерства фінансів України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Під забороною немає тільки грошей в банку.

- Fin.Org.UA

Новини

15:55 - Дефіцит бензину позначився на Центральній Азії – Bloomberg
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.07.2026
15:30 - Майно підприємств, які постраждали від обстрілів, звільнили від перевірок
15:12 - Поліція викрила шахраїв, які ошукали американців на півмільйона доларів
15:00 - Удар за ударом. Як "Нова пошта" виживає під обстрілами
14:54 - На Рівненщині зіштовхнулися мікроавтобус і поїзд, є загиблі
14:45 - московіяни поцілили у сортувальний центр у Запоріжжі
14:15 - Мінфін повідомив про рекордні інвестиції українців в ОВДП
13:50 - Україна в червні скоротила імпорт електроенергії на чверть
13:30 - Детективи БЕБ викрили "дорожні оборудки" на Буковині
13:25 - Монетизація самотності: як ШІ підміняє людську близькість
13:10 - Частина Криму – без світла, у Бахчисараї – віялові відключення
12:50 - Танкери повні, покупців немає: Іран застряг із нафтою в морі
12:50 - На Сумщині почали працювати перші мобільні АЗС
12:40 - московія атакувала та пошкодила будмагазин у Києві
12:30 - У ДТЕК розповіли про наслідки атаки московія для енергооб'єктів Києва
12:20 - Стало відомо, наскільки бюджет України залежить від міжнародної допомоги
12:08 - Завод "Лубнимаш" інвестував два мільйони доларів у збільшення потужностей
11:55 - Підласа розповіла про успіхи та провали за 6 місяців у держбюджеті-2026
11:40 - Дефіцит бензину змусив росіян переходити на газ, але є складнощі
11:30 - Банки України показали актуальний курс валют на 2 липня
11:22 - У місці торгівлі наявні декілька РРО/ПРРО: сплата за ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями
11:21 - До уваги сільськогосподарських товаровиробників!
11:20 - OpenAI може передати частину компанії у власність адміністрації Трампа
11:19 - Щодо термінів, в які роботодавці подають звіти про нарахування, обчислення та сплату внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю та сплачують внесок
11:17 - Платникам ПДВ про проведення перерахунку
11:16 - Про терміни, в які самозайнята особа зобов’язана перерахувати до бюджету ПДФО та ВЗ з допомоги по тимчасовій непрацездатності, що отримує від ПФУ
11:15 - До уваги Дефенс Сіті!
11:13 - Зміна протягом бюджетного року адміністративного району: куди сплачувати військовий збір?
11:12 - ФОП здійснює догляд за дитиною до досягнення нею однорічного віку та відповідно до закону отримує допомогу: що з єдиним внеском?


Більше новин