Минцифры откроет в 2021 году 15 центров “Дия.Бизнес” в разных городах

27.01.2021 10:24 | Укррудпром

09:40 27 января 2021 года

Министерство цифровой трансформации Украины планирует в этом году открыть от 7 до 15 центров поддержки предпринимателей “Дия.Бизнес” в разных городах Украины. Об этом сообщила заместительница министра цифровой трансформации по вопросам евроинтеграции Валерия Ионан во время публичного обсуждения проекта Национальной экономической стратегии-2030.

“В этом году мы планируем открыть от 7 до 15 таких центров (”Дия.Бизнес”). Мы уже сейчас общаемся с такими городами, как Черкассы, Винница, Ужгород, Одесса, Львов, Днепр, Запорожье, Кременчуг и другими”, — сказала Ионан, передает Укринформ.

Она отметила, что в 2020 году в Украине было открыто 3 таких центра: в Харькове, Николаеве и в КНУ им. Шевченко.

Ионан напомнила, что центры “Дия.Бизнес” — это часть масштабного национального проекта Минцифры по развитию предпринимательства в Украине.

Вторая часть проекта — онлайн-платформа “Дия.Бизнес”, на которой можно получить услуги по бесплатному консалтингу и пройти бесплатное обучение в онлайн-школе. Также на платформе доступны: интерактивный справочник, кейсы, новости, каталог выставок и событий для предпринимателей и много другой информации, которая может потребоваться и интересной для бизнес-сообщества.

По словам заместительницы министра, в прошлом году платформой воспользовались 500 тыс. человек, а всего на сайте создано более 14 тыс. личных кабинетов предпринимателей. Обучение в онлайн-школе уже начали 5 ьыс. пользователей.

Минцифры планирует расширять возможности платформы. Так уже в первом-втором квартале этого года будет запущена платформа инпакт-инвестирования для малого и среднего бизнеса. Также в ведомстве планируют запустить маркетплейс финансовых продуктов и аутсорсинговую платформу.

Онлайн-платформу для предпринимателей “Дия.Бизнес” Минцифры запустило 28 февраля 2020 года. Первый в Украине центр поддержки предпринимателей “Дия.Бизнес” заработал 1 июля в Харькове.

Национальная экономическая стратегия-2030 разрабатывается рабочей группой Кабинета министров на платформе Центра экономического восстановления. Обсуждение проекта Национальной экономической стратегии-2030 началось 22 января и продлится до 10 февраля.

Додати коментар

Користувач:
email:





Досягнення ринку,
Нові технології й ідеї,
Інвестиції й розвиток.

- Fin.Org.UA

Новини

15:40 - ЄС закликає Трампа дотримуватися санкцій проти російської нафти
15:35 - Уряд запустить аукціони щодо права користування титановими родовищами Фірташа
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.03.2026
15:30 - Українські металурги скоротили виробництво
15:22 - У "Резерв+" стався збій
15:05 - Рада провалила законопроєкт про "податок на OLX"
15:03 - УЗ розповіла про ремонтні плани-2026: ремонтуватиме й у прифронтових областях
14:48 - Податкова фіксує зростання податків до місцевих бюджетів
14:37 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу
14:35 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
14:34 - Чи має право юридична особа – платник єдиного податку третьої групи здійснювати внесок основними засобами до статутного капіталу іншої ЮО?
14:26 - Про несплату військового збору ФОП – платником єдиного податку, яка здійснила перехід з першої на другу або з другої на першу групу за певних умов
14:25 - Про включення до бази оподаткування єдиним податком списаної кредиторської заборгованості ФОПом – платником єдиного податку третьої групи – неплатником ПДВ
14:23 - Подання повного звіту КІК: чи подавати уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи, якщо показники в поданій декларації не змінюються?
14:21 - Держзембанк виграв суд щодо великої ділянки на Одещині: її вже виставили на торги
14:20 - Отримана гуманітарна допомога за цільовим призначенням залишається у неприбуткової організації: відображення у звітності
14:19 - Чи можливе в Електронному кабінеті відображення даних Реєстру митних декларацій за датою документа?
14:18 - Подорожчання пального вплинуло на ставки фрахту у Чорному морі
14:12 - Внесено зміни до форми податкової декларації про майновий стан і доходи
14:10 - Київрада розгляне план енергостійкості столиці: що він передбачає
14:02 - Чи має право резидент на формування податкового кредиту з ПДВ за операцією з імпорту безоплатно отриманих від нерезидента зразків товарів на підставі митної декларації?
14:01 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
13:59 - Покроковий алгоритм дій для платників по отриманню Витягу щодо стану розрахунків платника з бюджетом та сплати єдиного внеску
13:57 - Податковий календар на 11 березня 2026 року
13:56 - Податок на прибуток підприємств: платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду державного бюджету понад 521,8 млн гривень
13:56 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
13:55 - За видобування природного газу місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників майже 6,1 млн грн рентної плати
13:51 - Дніпропетровщина: понад 157,1 млн грн податку на нерухоме майно сплатили до місцевих бюджетів юридичні особи
13:50 - Практичні кейси для бізнесу від податкової Дніпропетровщини
13:48 - Деклараційна кампанія: українці вже задекларували 32,4 млрд грн


Більше новин