Рівень виконання зобов’язань Угоди про асоціацію в галузі транспорту зріс, - Владислав Криклій

27.01.2021 00:42 | Міністерство інфраструктури України

26 Січня 2021, 18:03Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч з Послом Європейського Союзу, Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасом сьогодні, 26 січня, у Києві.
Сторони обговорили стан імплементації законодавства ЄС у галузі транспорту, а також подальшу співпрацю за різними інфраструктурними напрямками. Участь у заході також взяли заступниця Міністра інфраструктури України з питань євроінтеграції Наталія Форсюк, фахівці Мінінфраструктури та Представництва ЄС в Україні.
Владислав Криклій подякував європейській стороні за підтримку та повідомив про прогрес Міністерства у виконанні євроінтеграційних зобов’язань України. Так, згідно з системою «Пульс Угоди» загальний відсоток виконання українською стороною усіх зобов’язань відповідно до Угоди про асоціацію в галузі транспорту зріс з 19% у 2019 році до 34% у 2020-му.
Міністр інфраструктури також висловив сподівання, що підписання Угоди про Спільний авіаційний простір між Україною та Європейським Союзом відбудеться найближчим часом, і Україна розраховує на підтримку ЄС у цьому питанні.
Сторони також обговорили стан справ та подальші плани щодо розвитку внутрішніх водних шляхів України. Владислав Криклій повідомив, що у зв’язку з прийняттям закону «Про внутрішні водні шляхи» у грудні минулого року Міністерство вже розпочало роботу щодо розробки відповідних нормативно-правових актів для забезпечення реалізації норм цього закону.
Міністр подякував європейській стороні за проєкт технічної допомоги «Сприяння транспортному розвитку річки Дніпро» та висловив необхідність додаткової експертної підтримки ЄС шляхом його продовження або в рамках наступного проєкту. За його словами, включення внутрішніх водних шляхів України до регіональної мережі TEN-T, що відкриває можливості для заохочення інвестицій МФО у розвиток річкової інфраструктури, залишається актуальним для української сторони. Тому зі свого боку Україна очікує на активну співпрацю за цим напрямком.
Крім цього, учасники зустрічі обговорили лібералізацію міжнародних автоперевезень між Україною та країнами ЄС. Владислав Криклій подякував за готовність європейської сторони до цього діалогу та запропонував створити окрему робочу групу з представниками ЄС для відпрацювання даного питання. Міністр також поділився планами та ініціативами відомства у впровадженні Європейського зеленого курсу.
Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.






Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports in
Investors scrutinize gains
Profit, or sell off

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - США заборонили імпорт продукції 43 компаній з Китаю через примусову працю уйгурів
17:10 - московіяни розбомбили склад видавництва "Ранок" та КнигоЛенду в Харкові
16:59 - How Assignment Help Can Improve Your Grades Without Increasing Stress
16:50 - московія вранці атакувала склад Rozetka: загинув працівник, ще семеро – поранені
16:15 - У липні експорт зерна зріс на 55% в річному вимірі попри блокаду портів
15:20 - Акції Apple впали на 10%, компанія може втратити $500 млрд капіталізації: причини
14:40 - В АТБ заявили, що перестануть купувати рекламу в "Трухи"
13:55 - У Чорному морі дрони потопили судно "Росатому"
13:25 - Дрони атакували московитський НПЗ за 1500 км від кордону з Україною
12:55 - Піч від держави: уряд запустив кредити на автономне опалення для приватних будинків
12:25 - У Сбєрбанку заявили, що в банків московії закінчилися гроші на покриття дефіциту бюджету
11:50 - Іран знову атакував два танкери біля узбережжя Оману
11:25 - Сміттєва змова: АМКУ оштрафував київських сміттярів на 300 мільйонів
10:40 - У Wildberries заявили, що не зобов’язані компенсувати продавцям збитки після ударів
10:00 - Трамп заявив, що зможе взяти з надр України "практично все, що захоче"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 31 липня: продаж Gulliver
19:41 - Банк Японії залишив ставки без змін
19:02 - Netflix отримав позов на $105 мільйонів через викрадення копії нового фільму з Кейджем
19:00 - Унормовано порядок виконання дебетового переказу коштів без згоди платника
18:31 - У Павлограді через атаку росіян спалахнув торгівельний комплекс
18:03 - Gulliver виставлять на продаж
17:42 - У Києві з першого серпня запрацює пересадковий квиток
17:13 - Veon підвищує прогноз прибутку
16:44 - У Харкові ремонтуватимуть лікарню, ціни завищені – "Наші гроші"
16:30 - Судна відмовляються заходити в порти: хто відповідатиме за зірвані поставки
16:05 - Недостовірне декларування: судитимуть ексначальника обласного ДСНС
16:00 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
15:50 - Польський дискаунтер Pepco заходить у два київських ТРЦ: коли відкриються магазини


Більше новин