Рівень виконання зобов’язань Угоди про асоціацію в галузі транспорту зріс, - Владислав Криклій

26.01.2021 19:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч з Послом Європейського Союзу, Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасом сьогодні, 26 січня, у Києві. Сторони обговорили стан імплементації законодавства ЄС у галузі транспорту, а також подальшу співпрацю за різними інфраструктурними напрямками.
Участь у заході також взяли заступник Міністра інфраструктури України з питань євроінтеграції Наталія Форсюк, фахівці Мінінфраструктури та Представництва ЄС в Україні. Владислав Криклій подякував європейській стороні за підтримку та повідомив про прогрес Міністерства у виконанні євроінтеграційних зобов’язань України.
Так, згідно з системою «Пульс Угоди» загальний відсоток виконання українською стороною усіх зобов’язань відповідно до Угоди про асоціацію в галузі транспорту зріс з 19% у 2019 році до 34% у 2020 році. Міністр інфраструктури також висловив сподівання, що підписання Угоди про Спільний авіаційний простір між Україною та Європейським Союзом відбудеться найближчим часом, і Україна розраховує на підтримку ЄС у цьому питанні. Сторони також обговорили стан справ та подальші плани щодо розвитку внутрішніх водних шляхів України.
Владислав Криклій повідомив, що у зв’язку з прийняттям закону «Про внутрішні водні шляхи» у грудні минулого року Міністерство вже розпочало роботу щодо розробки відповідних нормативно-правових актів для забезпечення реалізації норм цього закону. Міністр подякував європейській стороні за проект технічної допомоги «Сприяння транспортному розвитку річки Дніпро» та висловив необхідність додаткової експертної підтримки ЄС шляхом його продовження або в рамках наступного проекту.
За його словами, включення внутрішніх водних шляхів України до регіональної мережі TEN-T, що відкриває можливості для заохочення інвестицій МФО у розвиток річкової інфраструктури, залишається актуальним для української сторони.
Тому зі свого боку Україна очікує на активну співпрацю за цим напрямком. Крім цього, учасники зустрічі обговорили лібералізацію міжнародних автоперевезень між Україною та країнами ЄС.
Владислав Криклій подякував за готовність європейської сторони до цього діалогу та запропонував створити окрему робочу групу з представниками ЄС для відпрацювання даного питання.
Міністр також поділився планами та ініціативами відомства у впровадженні Європейського зеленого курсу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red arrows, bearish
Losses loom, panic selling
Fragile markets shake

- Fin.Org.UA

Новини

11:55 - Мінфін заклав більшість коштів на ремонт доріг на кінець 2026 року
11:45 - У п'яти областях є знеструмлення через ворожі атаки, на Одещині ситуація складна
11:35 - Уряд включив до реєстру індустріальних парків ще одного гравця
11:25 - Капремонту доріг у 2026 році не буде, не дали грошей – Сухомлин
11:07 - Sunvita Group запустила виробництво серветок у рулоні Purfix
11:00 - Енергопідтримка будинків: уряд розширив програми
10:55 - У московія масово закриваються ресторани й кав’ярні, бо росіяни почали менше їсти
10:18 - Уряд запускає єдину платформу урядових програм енергопідтримки
10:15 - Telegram відкинув заяви московія про злам шифрування іноземними спецслужбами
09:45 - У обсягах кредитування бізнесу по країні є суттєва диспропорція – Гетманцев
09:30 - Департамент міжнародного співробітництва Національного банку очолив Андрій Буквич
09:25 - Нафта відреагувала на ймовірність військового конфлікту між США та Іраном
08:50 - московія пошкодила котельню у Лозовій, від якої залежать 16 000 абонентів
08:30 - Сім трендів медійності у 2026 році
08:23 - Підтримка енергетичної стійкості України: Денис Шмигаль провів у Парижі низку зустрічей з партнерами
08:00 - Голова Агентства відновлення: Ями на трасах Київ-Одеса і Київ-Чоп залатаємо, коли будуть гроші і тепла погода
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.02.2026
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:05 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики США Крісом Райтом
21:03 - Новини 18 лютого: новий історичний рекорд курсу євро, Україна без угорського дизпального
21:01 - московія виставила штраф Google, який у 10 тисяч разів перевищує світовий ВВП
20:45 - Свириденко назвала умову, за якої в Україні почнуть ремонт доріг
20:36 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
20:35 - Ситуація на ринку пального в Україні є стабільною
20:10 - Енергетики пояснили, чому платіжки ростуть під час відключень світла
19:55 - На Одещині сильна снігова буря ускладнила логістику
19:25 - В Україні 19 лютого цілодобово діятимуть графіки відключення світла
19:18 - НСЗУ уклала договори з прифронтовими медзакладами на 53 мільярди гривень
18:55 - "Нова пошта" почала одягати працівників в екзоскелети


Більше новин