Шведско-украинская Sigma Software Group купила харьковскую IT-компанию

26.01.2021 17:18 | Укррудпром

16:30 26 января 2021 года

Шведско-украинская компания Sigma Software Group купила украинскую IT-компанию IdeaSoft с головным офисом в Харькове. Как сообщили в Sigma Software, после завершения сделки IdeaSoft продолжит работать под своим брендом и сохранит команду, передает AIN.

В результате сделки IdeaSoft получит доступ к проектам клиентов Sigma Software.

По данным издания, сумма сделки составила $1,5 млн.

Компания IdeaSoft основана в 2016 году и занимается поставкой интегрированных программных решений, в ней сейчас работает 120 разработчиков. Среди клиентов: Securitize, Porsche, Neura, Nexar, Corum Group и другие. IdeaSoft имеет экспертизу в таких отраслях как DLT, FinTech, 5G, MEC, Private Cellular.

Sigma Software Group — шведско-украинская компания с офисами в Украине, Польше, Швеции, США, Канаде и Австралии. Sigma Software разрабатывает решения для своих клиентов в сферах телекоммуникаций, рекламы, авиации, автомобильной индустрии, игр, финансов и других.

Компания работает со стартапами, продуктовыми компаниями и энтерпрайз сегментом. С 2006 года — часть Sigma Group, крупнейшей в Скандинавии группы компаний, предоставляющих различные услуги в области IT-инжиниринга.

Додати коментар

Користувач:
email:





Банк – затишок для грошей, як дім – для наших душ.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 26 серпня: орендар Gulliver програв суд
19:34 - Meta заплатить 18 мільярдів доларів у рамках врегулювання позову у США
18:57 - Словаччина розглядає заборону соцмереж дітям до 16 років
18:25 - До ПрАТ "ЗАПОРІЖЗВ’ЯЗОКСЕРВІС" застосовано захід впливу у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
18:13 - Китайські хакери намагались зламали системи Мін’юсту США, NASA, ФРС, Сенату
17:44 - Пропонуються зміни до порядку організації касової роботи банків
17:32 - У Кличка пообіцяли облаштувати 6 наземних переходів на Бессарабській площі у Києві
17:15 - Київстар Домашній запускає тариф Максимальний зі швидкістю до 8 Гбіт/с
17:05 - Meta погодилась піти на угоду із судом у США і ввести обмеження для дітей
16:39 - Італія просить ЄС про виділення 8 млрд євро в рамках оборонної програми SAFE
16:36 - Євроінтеграція, санкції та регулювання ринків капіталу: результати засідання Комісії
16:30 - Скільки коштує зібрати "цифровий рюкзак" школяра: що справді потрібно, а без чого можна обійтися
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.08.2026
15:55 - московія обстріляла об’єкти "Газмереж" на Харківщині і Чернігівщині
15:35 - Топбанкіри останнього російського банку в ЄС заробили мільйони євро на санкціях – FT
15:20 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
15:07 - Як оподатковуються ПДФО доходи у вигляді винагороди за цивільно-правовими договорами за виконання робіт (надання послуг)?
15:05 - Земельна ділянка придбана і відчужена в межах одного календарного місяця: чи подає юридична особа податкову декларацію з плати за землю?
15:02 -  Держаудитори Харківщини підсумували результати фінансового контролю за січень-липень 2026 року.
15:02 - Чи може бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) бути платником єдиного податку третьої групи?
14:59 - Резервний РРО не використовувався: чи потрібно щоденно роздруковувати Z-звіти?
14:55 - Щодо отримання статусу резидента Дефенс Сіті
14:53 - Як заповнити РК до ПН у разі одночасної зміни кількості товару/послуги та його/її вартості?
14:50 - Порядок заповнення граф 1-4 розділу ІІ «Обсяги отримання та відвантаження товарів за операціями з контрагентами у звітному періоді» Звіту № 1-ОП
14:49 - До уваги платників ПДВ!
14:47 - Податкова знижка у вигляді пожертвувань та благодійних внесків: який дохід враховується з метою розрахунку витрат?
14:45 - Чи необхідно сплачувати транспортний податок за автомобіль, який є об’єктом оподаткування, якщо його викрадено?
14:45 - Частина судновласників повертає вантажі у портах московія на Азові – ЗМІ
14:45 - Дві дочірні компанії Нафтогазу тимчасово очолить екстоппосадовець АРМА
14:44 - Держаудитори перевірять діяльність відділу освіти Харківщини


Більше новин