Владислав Криклій і представники компанії TASYAPI обговорили співпрацю у розвитку дорожнього сектору

26.01.2021 17:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із представниками турецької компанії TASYAPI сьогодні 26 січня.
Сторони обговорили перспективи можливої співпраці у розвитку дорожнього сектору України. Участь у заході взяли президент компанії TASYAPI Емруллах Туранли, заступник Міністра інфраструктури України Дмитро Живицький, голова Проєктного офісу «SPILNO» Тарас Бойчук, голова правління Міжнародного Центру сприяння підприємництву Володимир Пахній, інші представники TASYAPI, Мінінфраструктури та Укравтодору. Владислав Криклій висловив подяку керівництву TASYAPI за інтерес до дорожньої галузі України та підтвердив готовність української сторони продовжувати цей діалог. Очільник Міністерства ознайомив представників турецької компанії з найближчими планами відомства щодо реалізації масштабних проектів державно-приватного партнерства у дорожньому секторі.
Він повідомив, що Урядом України вже затверджено перелік пріоритетних для держави інвестпроєктів на найближчі 3 роки, 40% якого склали саме проекти у галузі інфраструктури та транспорту.
До цього списку увійшов проект будівництва нової Кільцевої навколо Києва, який передбачає спорудження так званого «напівкільця» загальною протяжністю близько 150 км, що з’єднає автодороги державного значення загального користування та виведе транзитний потік за межі Києва. Крім цього, Владислав Криклій ознайомив представників компанії з іншими перспективними проєктами ДПП у дорожній галузі.
Він повідомив про розробку Мінінфрастуктури, Укравтодором, Світовим Банком та IFC Першої програми державно-приватного партнерства у дорожній галузі: http://roadppp.in.ua.
Її суть полягає в залученні приватного фінансування для будівництва та утримання автомобільних доріг, що дозволить залучити до 10 млрд доларів приватних інвестицій. До програми включено 21 ділянку автомобільних доріг сумарною протяжністю 4500 км.
Також завершено пре-ТЕО перших 6-ти пілотних ділянок доріг протяжністю 1400 км, які будуть реалізовані на першому етапі Програми.
Очікується, що вже у 2021 році будуть оголошені перші тендери на залучення приватного партнера.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bank of England watch
Interest rates and monetary
Policy shifts and turns

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:10 - Денис Шмигаль: Максимально швидке відновлення енергопостачання та посилення захисту критичної інфраструктури Києва і області - найвищий пріоритет
19:07 - Україна та Німеччина посилюють співпрацю у сфері лісового господарства
18:57 - У Києві ведуть роботи з повернення тепла до 102 житлових будинків – Кулеба
18:30 - Україна та Німеччина домовилися про продовження Німецько-українського агрополітичного діалогу
18:10 - Італійці затримали судно металом за порушення санкцій проти московія
18:00 - Литва надасть Україні додаткове обладнання для підтримки енергетичної стійкості найбільш критичних регіонів – Денис Шмигаль
17:20 - БЕБ вилучив контрабандну електроніку на 35 мільйонів гривень
17:00 - Голова FIFA заробляє $6 мільйонів на рік – його зарплата зросла в 4 рази за 10 років
16:15 - Литва виділить Україні додаткову енергетичну допомогу
15:10 - Маск вимагає від OpenAI та Microsoft 134 мільярдів доларів компенсації
14:15 - Наслідки ударів московія: до ремонтів залучено дві тисячі газовиків – Свириденко
13:55 - Україна та Конго співпрацюватимуть в агросекторі: що передбачається
13:10 - "Є відмінності у звітах": Зеленський доручив розібратись щодо будинків без тепла в Києві
13:00 - Вихід у вищу лігу: чому перемога blago в Лондоні важлива для українського ринку
12:15 - Армія московія за тиждень шість разів атакувала об'єкти "Нафтогазу"
11:10 - Через атаку московія та негоду є знеструмлення на Одещині та Київщині
10:50 - В кількох регіонах України ввели аварійні відключення світла
10:30 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 17 січня
10:25 - Частина Київщини лишилась без світла через нічну ворожу атаку
10:00 - В Києві близько 50 багатоповерхівок лишаються без теплопостачання – Кличко
10:00 - Чипова домінація Nvidia, техногонка США й Китаю і санкції як зброя. Головні бізнес-книги року від FT
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 17.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОМПАНІЯ «ФОРМЕТ» (Київська обл., м. Бровари, бульв. Незалежності, 26 В)
22:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «УКРІНВЕСТБУД» (Львівська область., місто Львів, Львівська міська громада, вулиця Рахівська, будинок 4)
22:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «CАНДОРА» (Виробничий комплекс (ВК) №1 Миколаївська обл., Миколаївський р-н, Шевченківська сільська територіальна громада, с. Миколаївське)
22:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Старт» (м. Рівне, вул. Вишиванка, 2А)
22:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ЗДО МАЛЬВІНА СЕЛА ДРУХІВ (Рівненська обл., Рівненський р-н, село Друхів, вул. Шкільна,7А)


Більше новин