За 11 місяців 2020 року Україна експортувала продукції АПК на $20 млрд

26.01.2021 17:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За даними Держстату у січні – листопаді 2020 року український експорт продукції АПК та харчової промисловості склав 20 млрд дол.
США, що на 0,3% або на 62,3 млн дол.
США менше в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.
При цьому позитивним моментом є тенденція до уповільнення темпів зниження експорту. «Україна є важливим торговим партнером і одним з найбільших експортерів аграрної та харчової продукції на світові ринки.
Українське продовольство користується попитом на кращих ринках ЄС, які висувають високі вимоги до якості продуктів.
За звітний період Україна поставила в ЄС аграрної та харчової продукції на суму 5,8 млрд дол.
США або 28,9% від загального експорту такої продукції», - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. Топ-5 країн, до яких найбільше експортовано продукції АПК за 11 місяців 2020 року: Країни ЄС – $5,8 млрд; Китай – $3,1 млрд; Індія – $1,3 млрд; Єгипет – $1,3 млрд; Туреччина – $902,9 млн. Традиційно найбільше за звітний період було експортовано зернових культур, олії та м’ясної продукції.
Крім того, збільшилось постачання олії соняшникової, ячменю, пшениці, меду, плодів та горіхів, хлібобулочних та кондитерських виробів тощо. Довідково Дана інформація подана на основі даних Держстату, які оприлюднюються через 45 днів після завершення звітного періоду.
В інших випадках інформація може надаватися на основі оперативних даних Держмитслужби.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші не ростуть
На деревах, але розумне
Інвестування — так.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 17.06.2026
21:25 - Долар по 51,5 та мінімалка 11 тисяч: якою уряд бачить економіку у наступні 3 роки?
21:00 - Новини 16 червня: нафта йде вниз, російські НПЗ зупиняються
20:55 - "ЕКО Маркет" займе площі закритих "Союзу" та "Кварталу": угоду підписано
20:50 - США знімуть санкції з продажу іранської нафти в рамках угоди – WSJ
20:45 - Канада вводить нові санкції на "тіньовий флот" та енергетику московія
20:25 - Україна та Албанія відкривають автомобільне сполучення між країнами
20:00 - Заправки "Роснєфті" перестали продавати бензин росіянам у каністр
19:45 - У Генштабі ЗСУ розповіли про наслідки ударів по нафтопереробці московія
19:32 - Туреччина налагодила власне виробництво локомотивів: продає африканцям
19:00 - Українські зброярі залучили 9,8 мільярда гривень пільгових кредитів
18:36 - Найбільший НПЗ Москви зупинив роботу після атаки українських дронів – Reuters
18:10 - ЄС запровадив санкції проти китайців, які продавали московія паливні присадки для авіації
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованих до АТ "БАНК АЛЬЯНС" заходів впливу за порушення у сфері фінмоніторингу
17:44 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 32 переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд»
17:40 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 425 автівок
17:39 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 32 переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд»
17:35 - Binance втратить ліцензію в ЄС – Reuters
17:14 - До суду скерували обвинувальний акт стосовно Жеваго
17:06 - Наказ Мінекономіки від 10 червня 2026 року № 6664 “Про задоволення скарги Міністерства освіти і науки України від 01.05.2026 № 1/9150-26”
17:00 - Підготовка до переговорів з ЄС: Мінекономіки обговорило з міжнародними партнерами наступні кроки у сфері управління відходами
16:57 - Оновлені кроки Плану України ENG
16:56 - Кличко розповів про те, як Київ готується до зими
16:53 - Оновлені кроки Плану України
16:30 - Фінансовий безвіз чи "більше реєстрів богу реєстрів"?
16:29 - САП хоче стягнути з ексочільника Рівненської митниці майно на 9 мільйонів гривень
16:11 - Наказ Мінекономіки від 10 червня 2026 року № 6661 “Про затвердження Змін до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2026 рік”
16:05 - Наслідки ударів московія: збитки Києво-Печерської лаври перевищують 500 мільйонів гривень
16:00 - З початку року аграрії отримали 183 млн грн грантів на сади, виноградники та теплиці
16:00 - "Київстар" розширює супутниковий зв’язок Starlink Direct to Cell для месенджерів і навігації


Більше новин