МОН має намір посилити співпрацю у сфері освіти і науки з Республікою Таджикистан

26.01.2021 17:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 26 січня, відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Таджикистан в Україні Назрізодою Давлаталі Хайдаром. Під час зустрічі сторони обговорили питання стану й розвитку співпраці двох країн у сфері освіти і науки, проведення освітніх виставок університетів України в Республіці Таджикистан, відновлення традиції проведення форумів таджицьких студентів, які навчаються в закладах вищої освіти України. Сергій Шкарлет запевнив, що Міністерство освіти і науки України підтримує іноземних студентів та зацікавлене в міжнародному партнерстві. «Сьогоднішня зустріч сприятиме розширенню можливостей для розвитку співпраці в освітній сфері між Україною і Республікою Таджикистан.
Ми маємо популяризувати освіту для іноземних студентів та налагоджувати відносини між закладами вищої освіти.
Впевнений, що наші університети та наукові установи мають потенціал для взаємодії.
Наразі ми опрацьовуємо проект Протоколу освітнього обміну між міністерствами обох країн», – зауважив Сергій Шкарлет. Він додав, що між міністерствами освіти і науки України і Таджикистану підписано Угоду про співпрацю в галузі освіти, на підставі якої українська сторона щорічно надає громадянам Таджикистану 20 державних стипендій для навчання в університетах України.
  Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Таджикистан в Україні Назрізода Давлаталі Хайдар, у свою чергу, висловив сподівання щодо перспектив взаємодії між обома країнами передусім у сфері вищої освіти.
  «Ми цінуємо підтримку України.
Наші відносини завжди були на дуже високому рівні.
Сподіваюсь, будемо працювати й надалі, докладатимемо максимальних зусиль.
Наша взаємодія має бути плідною передусім у сфері вищої освіти, з користю для студентів», – наголосив пан Посол.

Додати коментар

Користувач:
email:





London financial
Services remain competitive
Global powerhouse

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Путін пригрозив Євросоюзу завчасно припинити поставки газу на тлі війни в Ірані
21:00 - Новини 4 березня: зліт бензину та реакція АМКУ
20:36 - Шість компаній претендують на купівлю "Мотор-Банку" та PINbank – ЗМІ
20:22 - Свириденко пообіцяла ямковий ремонт на усіх трасах до літа
20:15 - Уряд схвалив проєкт закону про корпоратизацію «СхідГЗК»
20:07 - Відключення світла 5 березня триватимуть усю добу
19:59 - Німеччина передала "Укрзалізниці" перші 13 автівок
19:54 - Трафік суден у Ормузькій протоці знизився на 94% з початку війни в Ірані
19:25 - Антимонопольний комітет почав перевіряти АЗС, на яких різко зросли ціни
19:23 - Всі провінції Іраку занурились у блекаут
18:55 - Проєкт Трудового кодексу отримав підтримку комітетів Верховної Ради
18:42 - Ворог атакував транспортну та енергетичну інфраструктуру на Одещині
18:37 - Інтерв’ю Сергія Ніколайчука про ситуацію в економіці та банківській системі на п’ятий рік повномасштабної війни, євроінтеграцію та підготовку до повоєнного відновлення
18:37 - В уряду пропонують зміни до зарплат вчителів
18:36 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до форми Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря»
18:36 - "Зимова підтримка": Свириденко пояснила затримку частини виплат
18:22 - У Франції на тлі нафтової кризи хочуть врегулювати ціни на АЗС
18:21 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про внесення змін до форми Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря»
17:58 - Надходження до бюджету: у лютому податківці та митники перевиконали план
17:52 - Повідомлення про оголошення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку "Коростень-Подільський"
17:52 - АРМА розповіло, коли в Україну почнуть повертати розшукані за кордоном гроші
17:46 - Аграрні ноти, сек’юритизація та зелені облігації: НКЦПФР та IFC обговорили нові фінансові інструменти для бізнесу
17:35 - На тлі ажіотажу у Великобританії "лягла" система моніторингу цін на пальне
17:31 - Інтерес покупців до російської нафти в Азії зростає, але ціни залишаються низькими
17:26 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за лютий 2026 р.
17:11 - Курс долара встановить черговий історичний рекорд щодо гривні
17:07 - Ключові рішення НКЦПФР від 04.03.2026
17:05 - В Україні обсяг ринку землі сягнув мільйона гектарів: яка вартість
17:02 - Німецьку дочку "Роснефти" хочуть на необмежений термін вивести з під санкцій


Більше новин