Денис Шмигаль: Уряд схвалить компенсації домогосподарствам, у яких встановлено електроопалення

26.01.2021 12:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України планує ухвалити рішення про компенсації домогосподарствам, у яких встановлено електроопалення.
Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді 26 січня. Денис Шмигаль розповів про 8 кроків, необхідних для того, щоб ринки електроенергії та газу почали працювати правильно й зручно для людей. Окрім монетизованої компенсації домогосподарствам за встановлене електроопалення, Уряд, за словами Прем’єр-міністра також встановив максимальну граничну ціну на газ для населення на рівні 6,99 грн з ПДВ за кубометр газу.
Таке ж рішення розробляється для ОСББ. «Тарифи на тепло та гарячу воду не будуть підвищуватись до кінця опалювального сезону.
Нам вдалося досягти певного консенсусу із владою на місцях, ми підготували меморандум, найближчим часом він буде підписаний», — повідомив очільник Уряду. Прем’єр-міністр також нагадав, що після консультацій з Урядом та народними депутатами НКРЕКП обмежило тариф на розподіл газу на рівні 1,79 грн за кубічний метр. «Ще одна дуже важлива ініціатива по розподілу та обслуговуванню газорозподільчих мереж.
Уряд спільно з парламентським комітетом ініціює законопроект про укрупнення облгазів, введення спецрахунків, можливе введення тимчасових адміністрацій, що дисциплінує ринок розподілу газу і не дозволить монопольно підвищувати тарифи на розподіл», — підкреслив Денис Шмигаль. За словами Глави Уряду, штрафи чи пеня за невчасно сплачені газ та тепло за січень не будуть застосовуватись до людей.
Крім того, в Уряді очікують результатів розслідувань Антимонопольного комітету та встановлення чесних та прозорих правил на ринку газу. Також Прем’єр-міністр наголосив, що основним продуктом газопостачальних компаній стане річний продукт за замовчуванням.
«Це те, над чим ми зараз працюємо з парламентськими комітетом і газорозподільчими компаніями для того, щоб людям було зручно розраховувати тариф». Як підкреслив Денис Шмигаль, такі продукти мають бути представлені весною і це оптимальне рішення, яке дозволяє розвивати ринок газу й водночас встановити справедливі й зрозумілі тарифи для людей.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, валюта,
Акції, облігації,
Інвестиції.

- Fin.Org.UA

Новини

12:24 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:54 - Децентралізують склади: "Нова пошта" оголосила про пошук приміщень від 500м2
11:38 - Після тривалої стагнації економіка Німеччини відновлюється – ЗМІ
11:19 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
10:53 - Російський БпЛА поцілив у поїзд на Миколаївщині
10:18 - Оборудки з агропродукцією: БЕБ викрило масштабний конвертцентр
10:15 - Bitcoin зріс до 80 000 доларів вперше з весни
09:48 - Удар по Конотопу: частина міста без газу, знищено агропідприємство та об’єкти залізниці
09:17 - Через російську атаку згорів ТРЦ поряд з Дніпром
09:04 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - московіяни атакували пункт пропуску на кордоні з Молдовою: ПП "Виноградівка" тимчасово не працює
08:30 - Як бізнесу зустрічати ветеранів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.08.2026
06:00 - Міноборони просить трильйон гривень. Де уряд шукатиме гроші?
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
23:10 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
22:27 - До ТОВ "ФК МБК" застосовано заходи впливу
20:00 - Новини 24 серпня: кораблі заходять у порти України
19:31 - У Норвегії планують провести нові розвідки нафти
19:00 - Попри блокаду, в портах України щоденно курсують 3-4 кораблі – Зеленський
18:31 - Стрибок дохідності німецьких облігацій є наслідком "війни Трампа" – міністр ФРН
17:56 - Трамп підвищить мита на авто та сталь з Канади на 50%
17:25 - Унікальну срібну пам’ятну монету створено до 35-річчя незалежності України
17:13 - Іран погрожує 46 суднам у Ормузі штрафами та конфіскаією
16:45 - Уряд московія зможе безстроково забирати в бізнесу "погано захищені від БПЛА" склади
16:30 - Нацбанк показав курс валют на 25 серпня
16:16 - Юрособа – платник ЄП третьої групи реорганізується шляхом приєднання: коли подавати останню податкову декларацію платника єдиного податку?
16:16 - московіяни піднімають ціни на житло у Сакартвело та Вірменії через побоювання мобілізації
16:15 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?


Більше новин