Американская Cleveland-Cliffs не спешит восстанавливать производство чугуна и проката

26.01.2021 12:48 | Укррудпром

12:15 26 января 2021 года

Американская компания Cleveland-Cliffs, которая в прошлом году приобрела активы AK Steel и ArcelorMittal USA, сообщила о том, что возобновит выплавку чугуна на доменной печи № 6 на комбинате Cleveland в штате Огайо.

Однако это не будет сопровождаться увеличением производства, так как одновременно компания остановит на ремонт доменную печь на заводе Middletown Works, расположенном в том же штате.

Как сообщает Metalinfo.ru со ссылкой на S&P Global Platts, потребители еще в начале четвертого квартала выступали за возвращение в строй доменной печи на комбинате Cleveland, остановленной весной 2020 г. во время эпидемии коронавируса. В последние месяцы в США наблюдается острый дефицит листового проката. Многие клиенты жалуются на ограничения на поставки стальной продукции.

Но, по словам пресс-секретаря Cleveland-Cliffs Патрисии Персико, компания по-прежнему считает создание ценности (value) более приоритетным для себя, чем наращивание объемов производства. Также компания пока не указывает сроков повторного запуска доменной печи.

В настоящее время на заводах Cleveland-Cliffs насчитывается десять доменных печей. ДП-6 на Cleveland Works одна из наименьших из них, ее производительность составляет 1,37 млн. т чугуна в год. Печь на заводе Middletown Works, которую планируется остановить на ремонт, существенно больше: ее мощность превышает 2 млн. т в год.

Додати коментар

Користувач:
email:





The market churns on,
A game of risk and reward,
Who will come out on top?

- Fin.Org.UA

Новини

22:24 - Аграрії зможуть отримати пільгові кредити за програмою 5-7-9%
20:00 - Новини 6 серпня: московія нищить бізнес
19:39 - Кабмін зобов’язав податкову передати Міноборони дані чоловіків 18-60 років
19:16 - Єврокомісія попередила Румунію через наміри відкласти відмову від вугільних ТЕС
18:50 - Привласнення мільярдів Приватбанку: справу Коломойського скерували до суду
18:33 - Мегазавод з виробництва чипів у Техасі обійдеться SpaceX у 16,8 мільярдів доларів
18:23 - Електроенергія розподілятиметься за новим принципом – Шмигаль
18:05 - Суд забов’язав "Укррічфлот" Григоришина сплатити великий борг за електроенерію
18:04 - московіяни знищили склади із продукцією двох тютюнових гігантів: чи буде дефіцит
17:57 - Унормовано питання функціонування трекінг-сервісу платіжних операцій СЕП
17:30 - московія налагоджує виробництво акумуляторів для FPV-дронів: хто допомагає
16:50 - Ворог знищив 400 тисяч квадратних метрів складських приміщень за місяць – Forbes Ukraine
16:35 - Більша частина Львова знеструмлена через аварію
16:28 - Засідання Комісії
16:27 - За сім місяців товарообіг України склав 82,2 мільярда доларів
15:53 - 10 мільйонів гривень на масштабування ветеранського та дружнього до ветеранів бізнесу
15:43 - Тепер таксі можна замовляти через ШІ – Bolt
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.08.2026
15:18 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
15:12 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:10 - Чи переноситься граничний строк сплати авансового внеску з військового збору для ФОП – платників єдиного податку (І, ІІ та ІV групи), якщо останній день строку сплати припадає на вихідний?
15:08 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
15:07 - Путін змусив Центральний банк знизити базову ставку – Bloomberg
15:05 - Фізична особа отримала товар від юридичної особи зі знижкою звичайної ціни: що з оподаткуванням доходу?
15:04 - Порядок заповнення табличної частини РК, що складається продавцем у випадках повернення ним суми авансу/повернення йому товарів
15:01 - До уваги платників внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю!
14:56 - Чи оприлюднюється у період дії воєнного стану на вебпорталі ДПС інформація щодо платників податків, у яких є податковий борг?
14:55 - Договір про надання бухгалтерських послуг (аутсорсинг) з аудиторською фірмою: чи має право працівник фірми підписувати в електронному вигляді податкову звітність суб’єкта господарювання?
14:54 - До уваги платників екологічного податку!
14:53 - ФОП на загальній системі оподаткування отримав суми неустойки (штрафів, пені), відшкодування матеріальної або немайнової (моральної) шкоди (в т.ч. за рішенням суду) за невиконання договорів: чи є дохід?


Більше новин