Міністр КМУ Олег Немчінов відкрив засідання міжвідомчої робочої групи щодо створення «кризової гарячої лінії»

25.01.2021 13:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 25 січня 2021 року, відбулося перше засідання новоствореної міжвідомчої робочої групи на чолі з заступником Державного секретаря Кабінету Міністрів України Павлом Полянським.
У засіданні також взяв участь Державний Секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема. Відкрив засідання Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов: "Сьогодні ми зробили черговий крок із реалізації спільного проекту з обміну кращим світовим комунікаційним досвідом.
Робоча група візьметься за розробку необхідних нормативно-правових актів.
Задача групи долучитися до процесу створення кризової «гарячої лінії» за напрямками діяльності міністерств та центральних органів виконавчої влади, обговорити напрацювання Урядового контактного центру та надати рішення Уряду стосовно створення кризової «гарячої лінії» на затвердження". У вересні 2020 року до КМУ надійшов лист Центру політичних досліджень «PRAXIS» із Естонської Республіки із пропозицією допомоги у створенні в Україні «кризової гарячої лінії» як аналога лінії 12-47 у Естонській Республіці. Опрацювавши цю пропозицію, було прийняте рішення щодо долучення до роботи Урядового контактного центру як бази для створення кризової «гарячої лінії». Тож, 2 листопада між Аналітичним центром «PRAXIS» та Державною установою «Урядовий контактний центр» укладено Меморандум про співпрацю для спільної діяльності та обміну досвідом при створенні в Україні кризового інформаційного телефону. Створення кризової «гарячої лінії»: - допоможе населенню України швидко отримувати інформацію про кризу та існуючі небезпеки; - дозволить утримувати вільним ресурс телефонів екстреної допомоги для обробки екстрених викликів (101, 102, 103, 104), які можуть бути переобтяжені питаннями у зв"язку з кризою; - допоможе ефективніше справлятися з кризами та скорочувати збитки, що можуть бути завдані ними, оскільки населення буде краще обізнане про небезпеки та буде мати інформацію про реагування; - допоможе гармонізувати повідомлення різних державних органів України у разі кризи (буде запобігати можливості суперечливих повідомлень); - допоможе державним органам, що здійснюють антикризове управління, отримувати важливу додаткову інформацію про кризу (інформацію очевидців); - допоможе зменшити обсяги витрат (дозволить запобігти впровадженню декількох різних телефонних номерів, що є дублюванням витрат); - дозволить державним органам у найкоротший час почати кризову безперервну комунікацію та підтримку заявників вже в заздалегідь підготовленому стані; - допоможе підвищити довіру до держави (представляє державу та її різні установи шляхом передачі повідомлень та інформації).

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок
Із бурхливими коливаннями –
Треба знати правила.

- Fin.Org.UA

Новини

18:05 - Кличко: Київ повертає тепло будинок за будинком, але сотні ще мерзнуть
18:00 - Казахстан незабаром поверне експорт нафти через ключовий порт московія – Bloomberg
17:00 - Скандал довкола WhatsApp: позивачі у суді заявили, що Meta бачить листування
16:00 - У Данії злетіла популярність застосунків для бойкоту товарів зі США
14:50 - Шторм паралізує США: у 17 штатах відключення світла та тисячі скасованих авіарейсів
13:49 - московія збільшила поставки золота до Китаю на 800%
13:01 - У розвідці розповіли, скільки московія вкрала зерна у України у 2025 році: кому його везуть
12:03 - Черняку не вдалося відсудити у московії 20 мільйонів за знищене спиртосховище
11:03 - Ексміністерка розповіла про споживання газу в Україні: нижче норми
10:00 - "Нафтогаз" збільшив імпорт електроенергії
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:39 - Денис Шмигаль: Понад 143 тонни спецобладання отримали енергетики з хабів Міненерго за останні дні
18:10 - У Києві все ще без тепла 3300 багатоповерхівок – Кличко
18:00 - Кожен другий українець користується послугами в "Дії" — дослідження
17:30 - СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які "обкладали даниною" бізнес
16:50 - "Київводоканал" відновив водопостачання на лівому березі Києва
16:00 - У 2025 році Туреччина стала найбільшим імпортером української кукурудзи
15:05 - У Києві на Троєщині 600 будинків – без тепла, водопостачання та світла
14:42 - У Києві до звичайного режиму роботи повертається "червона" лінія метро
14:00 - Євросоюз передає Україні 447 генераторів
13:48 - У розвідці розповіли, як компанії Білорусі залучені до виконання оборонного замовлення московія
13:18 - На Одещині та Дніпропетровщині застосували екстрені відключення світла
12:21 - ДТЕК Ахметова хоче розірвати багатомільйонну скандальну угоду з "Енергоатомом"
11:18 - московіяни атакували кондитерську фабрику Roshen в Києві: є загибла і поранені
10:39 - Поїзди "зеленої" та "червоної" гілок столичного метро змінили рух через обстріл
10:23 - Половина багатоповерхівок Києва залишилися без тепла після ворожої атаки
10:10 - В Міненерго розповіли, в яких регіонах найбільші знеструмлення після атаки московія
10:00 - В Україні спрогнозували розвиток індустріальних парків
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.01.2026


Більше новин