Страховой рынок Индии готов противостоять экономическому спаду: Moody's

25.01.2021 13:18 | forinsurer.com ... все о страховании

Страховой рынок Индии готов противостоять экономическому спаду: Moody'sMoody's сообщило об оптимистичных прогнозах в отношении индийского страхового сектора, учитывая экономический спад в стране, вызванный пандемией COVID-19.

Рейтинговое агентство отметило, что замедление роста страховых премий было ограниченным, чему способствовал высокий спрос на медицинское страхование, благоприятное регулирование и усиление цифровизации.

В частности, Moody's ожидает, что рост премий по общему страхованию останется положительным, а премии по страхованию жизни останутся в целом без изменений.

Хотя экономический спад оказал негативное влияние на индийских страховщиков: рост общего страхования замедлился до 2,5%, а новые премии страховщиков жизни упали на 1,7% в 2020 году, аналитики ожидают, что рост общих страховых премий останется положительным благодаря высокому спросу на страхование здоровья и жизни.

За 2020 год страховые премии по медстрахованию выросли на 13,7% из-за повышения осведомленности потребителей об этих продуктах во время пандемии коронавируса и нормативных мер, которые позволили страховщикам предложить защиту от вируса.

Индийские страховщики также отреагировали на кризис, быстро разработав соответствующие продукты и улучшив свои цифровые программы. Это привело к увеличению продаж полисов здоровья и защиты, что, как ожидает Moody's, будет способствовать дальнейшему росту в будущем.

Платежеспособность некоторых индийских страховщиков остается низкой, что может вызвать вливания капитала со стороны государства и M&A, хотя это рассматривается как положительный фактор для долгосрочной перспективы страховой отрасли.

В долгосрочной перспективе эти шаги укрепят кредитоспособность индийских страховщиков, добавят прозрачности и улучшат их стандарты управления рисками и корпоративного управления.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulatory rules,
Compliance and transparency,
Markets kept in line.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.04.2026
15:20 - На українському ринку підскочили ціни на моркву: скільки вона коштує
15:10 - У Відні обговорили підготовку до СОР8 Карпатської конвенції
15:05 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:59 - Фактична ціна реалізації природного газу на березень 2026
14:50 - Європа може зіткнутися з дефіцитом авіапального вже за три тижні – FT
14:44 - У березні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на дві компанії
14:35 - Надходження військового збору зросли на понад чверть: які регіони лідирують за сплатою
14:05 - Україна вперше продала електрику до Молдови за новими правилами
13:50 - Арештований будинок ексміністра МВС Захарченка знов хтось незаконно використовує – АРМА
13:39 - До уваги платників податків!
13:37 - Податковий борг: джерела погашення
13:36 - Невірне заповнення полів «Код виду сплати» або «Додаткова інформація запису» реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції: чи можна виправити помилку?
13:36 - Уряд призначив нового голову Митної служби
13:35 - Незалежна професійна діяльність: формування загального оподатковуваного доходу та суми витрат
13:34 - Випадки, в яких не підлягає включенню до річної податкової декларації про майновий стан і доходи дохід фізичної особи від продажу інвестиційного активу
13:32 - Які необхідно платнику надати документи для укладання договору про добровільну сплату єдиного внеску?
13:31 - Створення у паперовій (електронній) формі РРО/ПРРО дублікату касового чеку, у тому числі у разі його втрати, законодавством не передбачено
13:30 - Уряд досі планує підвищити зарплати військовим: проєкт покажуть "за пару тижнів"
13:29 - Чи зобов’язаний благодійник – фізична особа, який внесений до Реєстру волонтерів, отримувати та зберігати документи, які підтверджують надання благодійної допомоги?
13:28 - Орендар земельної ділянки зобов’язаний надавати до органу ДПС копію договору оренди земельної ділянки
13:27 - Чи можна дохід від продажу об’єктів нерухомості, який підлягає оподаткуванню ВЗ, зменшити на документально підтверджені витрати на придбання такого об’єкта?
13:26 - Порядок надання суб’єктом господарювання документів (копій) для проведення перевірки
13:25 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:25 - Уряд оптимізує публічні закупівлі для захисту критичної інфраструктури
13:24 - Деклараційна кампанія 2026: платник самостійно обирає спосіб подачі податкової декларації
13:23 - Діють нові довідники пільг
13:22 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів від сільськогосподарських товаровиробників надійшло майже 175,7 млн грн єдиного податку
13:21 - Надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників транспортного податку зросли майже на 38 відсотків
13:19 - Дніпропетровщина: надходження акцизного податку до держбюджету зросли майже на 32 %


Більше новин