Мінцифри: Під час реорганізації РДА Центри надання адміністративних послуг продовжують функціонувати

25.01.2021 11:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З 2020 року розпочався процес реорганізації районних державних адміністрацій (РДА).
Водночас ЦНАП при РДА продовжують функціонувати та надавати українцям якісні державні послуги. Які зміни відбудуться під час реорганізації? 320 РДА реорганізуються через приєднання до 100 РДА в адміністративних центрах нових районів; із 40 РДА утвориться 13 РДА в нових районах, де раніше була відсутня районна державна адміністрація. Як це вплине на працівників ЦНАП? до 2022 року всі ЦНАП при РДА працюватимуть, доки ЦНАП при відповідних ОМС не розпочнуть роботу. Як це вплине на громадян? всі громадяни, як і раніше, зможуть відвідувати ЦНАП та отримувати зручні державні послуги. «Доступні та якісні адмінпослуги для громадян — один із пріоритетних напрямків Мінцифри.
Ми працюємо над тим, щоб всі ЦНАП під час реорганізації РДА були збережені.
Центри працюватимуть у звичному режимі, зокрема, як територіальні підрозділи РДА новоутворених районів», — зазначила Людмила Рабчинська, заступник Міністра цифрової трансформації. Відповідно до Закону від 3 листопада 2020 року № 943-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі” ЦНАП, утворені при РДА, продовжують функціонувати до початку роботи ЦНАП, утворених відповідними міськими, селищними радами. Відповідно до постанови КМУ від 18 квітня 2012 року № 606 ”Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм.
Києві та Севастополі державних адміністрацій” у структурі РДА серед структурних підрозділів щодо здійснення виконавчої влади передбачено підрозділ з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАП.

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржа додає
Статусу компанії, але
І ризиків багато.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.04.2026
15:10 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:43 - Про термін, в який контролюючий орган надсилає (вручає) вимогу про сплату боргу (недоїмки) платнику єдиного внеску
14:39 - Який документ надається контролюючим органом для підтвердження скасування (відкликання) ППР про сплату податку на нерухоме майно?
14:38 - Що відноситься до стаціонарного джерела забруднення атмосфери?
14:36 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи, які визначають МПЗ!
14:35 - TAX Control – простий і зручний спосіб повідомити про порушення
14:33 - Сервіс «Онлайн-навчання» – доступний інформаційний ресурс необхідних податкових знань
14:32 - Чи може платник ПДВ надати інформацію щодо видів діяльності, які не зазначені в попередньо поданій таблиці даних платника?
14:31 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, може вести облік доходів і витрат в Електронному кабінеті
14:29 - Як у Звіті № 1-ОП відображається продукція/товар, передана/отримана на відповідальне зберігання?
14:27 - Деклараційна кампанія 2026: строки сплати податкових зобов’язань за результатами декларування
14:26 - Податковий календар на 10 квітня 2026 року
14:25 - Дніпропетровщина: протягом першого кварталу платники отримали від податківців понад 95,3 тис. адміністративних послуг
14:23 - Дніпропетровщина: за видобування залізних руд платники рентної плати поповнили місцеві бюджети на понад 486,0 млн гривень
14:22 - Україна готується до ОЗП 2026/2027: затверджений прогнозний баланс надходження та розподілу природного газу
14:21 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини від платників частини чистого прибутку отримали майже 3,1 млн гривень
14:20 - Україна готується до ОЗП 2026/2027: затверджений прогнозний баланс надходження та розподілу природного газу
14:17 - Єдиний податок: від малого і середнього бізнесу Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло майже 2,0 млрд гривень
14:15 - Деклараційна кампанія 2026: відомі спортсмени демонструють податкову культуру
14:13 - Місцеві бюджети: у першому кварталі 2026 року надходження зросли майже на 15 %
14:08 - Детінізація через діалог: перші результати на ювелірному ринку
12:55 - Уряд спрямував 29 мільйонів гривень на сплату боргів кіностудії Довженка
12:50 - Уряд виділив ще понад 46 мільйонів на модернізацію шкільних їдалень
12:35 - Банки України показали актуальний курс валют на 9 квітня
12:34 - Перша частина інтерв'ю Володимира Лепушинського інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна"
12:06 - Рада схвалила створення Тимчасової слідчої комісії з економічної безпеки
11:50 - Чому Харків не грає в політику, а виживає, і хто кому насправді винен
11:45 - В березні скоротився імпорт вживаних авто в Україну: які моделі купували найчастіше
11:30 - Приховане майно на 30 мільйонів – судитимуть екскерівника міграційної служби Хмельниччини


Більше новин