З 1 лютого Укрпошта переходить на використання попередніх митних даних в електронному виді, - Владислав Криклій

25.01.2021 11:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

 З 1 лютого 2021 року Укрпошта приєднується до світових поштових операторів, які використовують попередні митні дані в електронному виді.
Тепер клієнти пошти мають оформляти митні декларації онлайн в особистому кабінеті користувача, мобільному застосунку чи системі АРІ. Такі вимоги стосуються оформлення митних декларацій на міжнародні відправлення з товарними вкладеннями, що відправляються в рекомендованих бандеролях, посилках, рекомендованих дрібних пакетах, мішках «М», а також міжнародних поштових відправленнях з оголошеною цінністю.
Від березня 2021-го їх список буде розширений і до нього приєднаються міжнародні відправлення EMS. «Цифровізація та максимальна автоматизація всіх процесів на пошті – це не лише зручність для клієнтів, а й прискорення необхідних процедур на митниці.
Приєднання Укрпошти до світових поштових операторів, які використовують попередні митні дані в електронному виді – це вагомий крок вперед, який дозволить компанії швидше та зручніше обробляти міжнародні відправлення, а нашим громадянам – отримувати якісні та сучасні поштові послуги», - прокоментував Міністр інфраструктури Владислав Криклій. За словами директора департаменту міжнародних операцій Укрпошти Юлії Павленко, такі зміни – це також гарний привід заощадити на тарифі, адже при оформленні міжнародних відправлень онлайн в Укрпошті є welcome-бонус 3%.
А для найпопулярнішого виду відправлення «дрібний пакет» з 2018 року діє система накопичувальних бонусів до 15%. Разом з тим, користувачі, які будуть приходити до відділення з паперовими деклараціями, зможуть скористатися додатковою послугою з передруковування даних з таких декларацій.
Її вартість додаватиметься до вартості тарифу відправлення. Нагадаємо, що відповідно до статей Регламенту Конвенції Всесвітнього поштового союзу та нових нормативних митних документів низки країн, поштові оператори зобов’язані переходити на використання попередніх митних даних в електронному виді.
Відправлення, на яких не буде електронної інформації, на сортуванні в Укрпошті та країнах-отримувачах, будуть оброблятися у другу чергу.
До того ж поштові оператори інших країн залишають за собою право зовсім не приймати такі міжнародні відправлення. Також нагадаємо, що з 9 жовтня 2020-го клієнти Укрпошти можуть пред’являти документи у додатку Дія для отримання відправлень.

Додати коментар

Користувач:
email:





Серце б’ється швидко,
Подивись на свій портфель,
Збагатній просто так.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.02.2026
15:30 - Для родичів загиблих або зниклих безвісти захисників підвищать пенсії
15:23 - Окупаційна влада не може поділити "нічийне" житло на Херсонщині – ЗМІ
15:06 - "Куди далі?": У московії поскаржилися на масовий допуск до польотів несправних літаків
15:00 - ШІ не знищить професії. Він знищить посередність
14:45 - Уряд розширив перелік пріоритетних медичних видатків бюджету
14:35 - Виробники трансформаторів зможуть бронювати 100% працівників
14:24 - "Збалансований, бездефіцитний": Кабмін затвердив бюджет Пенсійного фонду-2026
14:14 - Експосадовцю ДМС вручили підозру – не задекларував 13 мільйонів гривень
13:45 - Свириденко заявила, що в Україні простоюють готові до запуску когенераційні установки
13:41 - Залізничники, які ліквідовують наслідки атак московія, отримуватимуть доплати 20 тисяч
13:36 - Облік товарних запасів ФОП веде за встановленою формою
13:35 - Щодо подання новоствореною ФОП (ФОП, яка перейшла із/на спрощену систему оподаткування) податкової декларації про майновий стан і доходи
13:34 - Консультаційний центр на Дніпропетровщині – рік роботи
13:33 - Електронний витяг із Реєстру – нова можливість для волонтерів
13:32 - "Енергоатом" долучився до розгортання пунктів незламності
13:31 - Дії фізичної особи у разі зміни облікових даних
13:29 - Об’єкти незавершеного будівництва: що з податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
13:27 - Понад 3,7 млрд грн єдиного внеску – надходження у січні поточного року до державних цільових фондів від платників Дніпропетровщини
13:23 - Військовий збір: платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду державного бюджету майже 784,7 млн гривень
13:22 - Податківці Дніпропетровщини провели робочу зустріч з представницею Ради бізнес-омбудсмена
13:21 - Боротьба з тіньовим ринком пального: понад 463 млн грн штрафів та припинено дію майже 900 ліцензій
13:01 - ЄБРР повідомив про рекордні інвестиції в Україну
13:00 - Маневри влади: скільки обіцяли і скільки реалізували нових проєктів в енергетиці
12:56 - Через збитки Washington Post звільнив третину працівників
12:36 - У Раді придумали, як зменшити критичне навантаження на сервісні центри Пенсійного фонду
12:30 - Яким буде бізнес у 2026 році
12:27 - Благодійний вечір УКУ відбувся за підтримки лідера AgriTech компанії Агросем
12:25 - Ураган завдав Португалії збитків на 4,7 мільярда доларів
12:21 - Bitcoin впав до найнижчого рівня з листопада 2024


Більше новин