Экс-заместитель главы Государственной фискальной службы вернулся в юридический бизнес

23.01.2021 11:00 | Укррудпром

10:30 23 января 2021 года

Экс-заместитель главы Государственной фискальной службы (ГФС) Константин Ликарчук вернулся на должность партнера юридической фирмы AVELLUM, партнером практики недвижимости и инфраструктуры юрфирмы назначен Максим Максименко, сообщила юрфирма в релизе.

“Два новых партнера AVELLUM усиливают практики международного арбитража, трансграничных судебных производств, а также недвижимости и инфраструктуры”, — указано в пресс-релизе.

Согласно ему, Ликарчук стал старшим партнером AVELLUM и возглавил практику международного арбитража.

Отмечается, что он Ликарчук специализируется на международном арбитраже, сложных трансграничных судебных производствах, розыске и возврате активов, корпоративных расследованиях и международных аспектах уголовных производств. Помимо этого, Ликарчук регулярно выступает экспертом по вопросам украинского права в иностранных судах, в том числе английских и арбитражных.

“Вместе со своей командой — Никитой Нотой, Людмилой Волковой и Валерией Лепской — я очень рад присоединиться к первоклассной команде советников по вопросам решения судебных споров AVELLUM”, — цитирует пресс-служба юрфирмы Ликарчука.

В мае 2015-го Ликарчук был назначен замглавы ГФС по вопросам таможни На то время ГФС возглавлял Роман Насиров. Вскоре Насиров внес представление на увольнение Ликарчука, в сентябре 2015-го правительство уволило его с формулировкой “за нарушение присяги”. В 2016-м Окружной административный суд Киева полностью удовлетворил иск Ликарчука к Кабмину и ГФС и восстановил его в должности, после чего тот подал в отставку.

Максименко специализируется на вопросах недвижимости, инфраструктуры, земельном праве и строительстве, а также занимается темой использования недр, сообщает пресс-служба.

“Мы рады приветствовать в нашем составе талантливого партнера, который вырос до этой должности в AVELLUM”, — прокомментировал его назначение управляющий парттнер AVELLUM Николай Стеценко.

Додати коментар

Користувач:
email:





Greece, Spain, Italy,
Debt woes weigh on the markets,
Europeans hold breath.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.07.2026
15:08 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
14:40 - Правоохоронці викрили "спиртові оборудки" на 97 мільйонів гривень
14:25 - "Створює корупційні ризики": нардепи звинуватили Енергоатом в укрупненні лотів
14:05 - На Вінниччині виявили масштабний незаконний видобуток пісковику
14:00 - Денис Шмигаль з Міністром енергетики Литви Лукасом Савіцкасом обговорив поглиблення співпраці у сфері енергетики
13:50 - Як дві сестри перетворили ляльку-мотанку на культову прикрасу. Історія DUKACHI
13:45 - Енергоспоживання в Криму обвалилося майже вдвічі на тлі блекаутів
13:20 - На Європу чекає зимове "газове випробування" – ЗМІ
13:00 - Дубай пропонує 800 доларів мешканцям, які залучать друзів до міста
12:55 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
12:54 - Чи можна виплатити заробітну плату із готівки, яка надійшла в результаті отриманої/повернутої фінансової допомоги?
12:53 - Чи передбачена відповідальність юридичної особи у разі здійснення видів діяльності, не зазначених в його облікових даних?
12:52 - Електронний кабінет: чи направляється платнику друга квитанція за результатами розгляду заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів?
12:51 - ФОП на загальній системі оподаткування отримала доходи виключно від провадження підприємницької діяльності та скористалася правом на звільнення від сплати податків: чи подавати декларацію?
12:50 - Іноземне представництво може отримати КЕП у КН ЕДП ДПС
12:49 - Про застосування коефіцієнта щодо цільового призначення земельної ділянки
12:48 - Інформація щодо відкриття об’єкта оподаткування у Заяві за ф. № 20-ОПП не подавалася: дії платника у разі закриття такого об’єкта
12:48 - Датою реєстрації ПРРО є дата формування його фіскального номера
12:47 - До уваги платників!
12:46 - Своєчасне подання до ДПС повідомлення про прийняття працівника на роботу – один з важливих обов’язків роботодавця
12:45 - В паспорт у формі картки внесено відмітку про право здійснювати будь-які платежі за номером паспорта: як отримати РНОКПП?
12:44 - За користування радіочастотами платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету майже 656,0 тис. грн рентної плати
12:44 - Дніпропетровщина: понад 4,0 млн грн сплатили до місцевих бюджетів ФОПи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів
12:43 - У першому півріччі за спецвикористання води бюджет отримав від платників Дніпропетровщини майже 49,8 млн грн рентної плати
12:42 - Пресконференція на тему «Податкова безбар’єрність – сучасні сервіси для платників» з журналістами обласної газети «Зоря»
12:41 - Дніпропетровщина: про новації податкового законодавства та особливості справляння податку на нерухоме майно під час засідання Громадської ради
12:40 - 167 млн грн транспортного податку: надходження до бюджетів зросли на понад 60%
12:40 - ЗАЕС частково втратила доступ до водопостачання
12:39 - Тестування сплати акцизного податку в «еАкциз»: ДПС та Мінцифри провели вебінар для бізнесу


Більше новин