Сергій Шкарлет анонсував нові можливості на платформі «Всеукраїнська школа онлайн»

22.01.2021 18:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З початку роботи платформи «Всеукраїнська школа онлайн» на ній зареєструвались понад 120 тис.
користувачів, які взаємодіяли з ВШО 15 млн разів. «Всеукраїнська школа онлайн» стала якісною допомогою для вчителів, учнів та їхніх батьків під час дистанційного навчання.
Платформа вдосконалюється й надалі, кількість відеоуроків збільшуватиметься.
Незабаром плануємо запустити функціонал «Кабінет учителя» з можливістю запрошувати учнів до перегляду курсів, відслідковувати їхній навчальний прогрес та створювати власні курси.
Також розробляються мобільні додатки для iOS та Adroid для зручнішого користування ВШО зі смартфонів», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Так, зі старту роботи онлайн-платформи 11 грудня 2020 року на ній зареєстровано 120 392 користувачі, з них: 90 026 учнів, 25 128 вчителів, 5 243 слухачі. За період роботи платформи користувачі взаємодіяли з нею 15 млн разів. Важливо, що на онлайн-платформу «Всеукраїнська школа онлайн» заходять користувачі зі 103 країн світу.
Крім України, найбільше користувачів – з США, Нідерландів, Німеччини, Великобританії та Польщі. Щоб користуватись платформою, необхідно пройти безкоштовну реєстрацію.
Для цього потрібно натиснути кнопку «Зареєструватися» на сайті платформи вгорі праворуч, заповнити реєстраційну форму і активувати обліковий запис за допомогою листа, який надійде на електронну пошту, вказану під час заповнення форми. Реєстрація на платформі дає можливість записатися на навчальні курси, переглядати матеріали та слідкувати за своїми досягненнями.
Після активації облікового запису можна обрати необхідні курси для навчання.
Крім того, на особистій сторінці користувача можна знайти перелік курсів. За цим посиланням можна переглянути відеоінструкції щодо реєстрації на сайті та використання платформи ВШО для організації дистанційного та змішаного навчання. Довідково Всеукраїнська школа онлайн – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів 5-11 класів з матеріалами, що відповідають державній програмі. Платформа створена за ініціативи Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України.
ГC «Освіторія» розробила та реалізувала проект за підтримки Посольства Швейцарії в Україні в межах Швейцарсько-українського проекту DECIDE, який впроваджується Консорціумом DOCCU та PHZH International Projects in Education.
Український інститут розвитку освіти (УІРО) забезпечує відповідність контенту державним стандартам освіти та здійснює методичний супровід.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall fast
Investors watch, hope and wait
A risky game played

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 6 січня: долар перевищив 42,5 гривні, мільярдна оцінка збитків Києва через незбудоване метро
20:45 - Дуров прокоментував залежність Telegram від російських грошей
20:25 - Експорт російської нафти впав до найнижчого рівня з початку 2022, вдаривши по казні Путіна
20:15 - Венесуела припинила постачати нафту до Китаю, але продовжує до США – Reuters
20:00 - Міноборони у 2025 році надало українським виробникам 30 ліцензій на використання власних розробок
19:40 - Мінцифри повідомило, над якими експериментальними проєктами працює: їх дев'ять
19:16 - Український венчурний синдикат інвестував у лондонський сервіс електровелосипедів
18:57 - За рік до Дія.Сіtу приєдналося понад 3000 компаній – Мінцифри
18:50 - У грудні ринок фінансових послуг України покинули шість учасників
18:42 - Для посилення безпеки у портах оптимізували митні процедури
18:30 - Nestle відкликає партії дитячого харчування по всій Європі через ризик токсинів
18:25 - Національний банк у грудні 2025 року застосував до п’яти банків і шести небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного законодавства
18:06 - 7 січня графіки відключення світла діятимуть усю добу
18:01 - В Україні запрацював онлайн-каталог цін на ліки
17:46 - Альтернативна енергетика: у Раді хочуть удосконалити конкурентні умови виробництва
17:41 - У грудні 6 небанківських фінансових установ виключено з реєстрів
17:35 - Естонці купують в Україні банк за менш ніж 6 мільйонів гривень
17:35 - Британія долучилась до ЄС у протесті проти інтимних "діпфейків" у соцмережі Маска
17:30 - Міжнародні партнери залучають український бізнес до вуглецевих ринків
17:11 - Індійська Reliance не очікує постачання російської нафти в січні
17:10 - У 2025 році міста України отримали рекордну за час війни кількість тролейбусів
17:00 - Як врегулювати справу з несплати податків
16:50 - "Укренерго" купуватиме електроенергію у "Енергоатома" через спеціальні аукціони
16:43 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 31 грудня 2025 року
16:40 - Міноборони посилило вимоги до виконавців контрактів
16:39 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 30 грудня 2025 року
16:36 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 29 грудня 2025 року
16:32 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 26 грудня 2025 року
16:28 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 24 грудня 2025 року
16:26 - Офіційний курс долара до гривні встановив новий історичний максимум


Більше новин