На Закарпатті за минулий рік виявлено 37 рішень органів місцевого самоврядування, прийнятих з порушенням закону

22.01.2021 17:54 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

pexels-photo-3740162Сектором ДРС у Закарпатській області проведено моніторинг офіційних веб-сайтів органів місцевого самоврядування щодо дотримання регуляторного законодавства в частині оприлюднення, обговорення та направлення проектів рішень до спеціально уповноваженого органу – Державної регуляторної служби України.

В процесі виявлено 37 нормативно-правових актів з ознаками регуляторного характеру, які прийняті з порушенням принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Рішення стосувались різної тематики, зокрема: про затвердження місцевих податків та зборів, порядку списання майна комунальної власності, про залучення коштів пайової участі, про конкурентний відбір суб’єктів господарювання з відчуження майна комунальної власності та інші.

За результатами виявлених рішень щодо порушень вимог регуляторного законодавства, Сектором у Закарпатській області підготовлено та подано до Управління оперативного дерегулювання 14 проектів листів до регуляторних органів з пропозиціями про внесення змін або визнання такими, що втратили чинність.

80 відсотків органів місцевого самоврядування, прийняли до розгляду надані зауваження та пропозиції Державної регуляторної служби України, про що свідчать їх листи-відповіді, та/або інформація на офіційних сайтах регуляторних органів про приведення у відповідність до регуляторного законодавства.

Запись На Закарпатті за минулий рік виявлено 37 рішень органів місцевого самоврядування, прийнятих з порушенням закону впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові ринки,
Де золото, де нафта –
Звичайні зміни.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 8 січня: знеструмлений південь, хуртовина на дорогах
20:45 - Веревський купує 9 агропідприємств "Агро-Регіону" ексміністра економіки
20:35 - Світове економічне зростання впаде до 2,7% у 2026 році – ООН
20:15 - У Нікополі відновили теплопостачання після російського обстрілу
20:05 - Пришвидшення: НБУ пояснив, навіщо купив машину для знищення монет за 12 мільйонів
19:57 - московіяни атакували порт на Одещині
19:30 - Кабмін погодив призначення експосолки Німеччини на посаду бізнес-омбудсмена
19:23 - Засідання Комісії
19:15 - Ірак націоналізує операції на нафтовому родовищі "Лукойлу"
18:50 - В Украні зменшились внутрішні перепродажі вживаних авто: які моделі обирають
18:46 - Знайшлися 911 МВт: Свириденко розповіла про результати перегляду списку критичних об'єктів
18:40 - Китайський ШІ-стартап MiniMax Group залучив 619 мільйонів доларів під час IPO
18:10 - Через негоду 75 тисяч родин на Київщині залишились без світла
18:01 - Нові антирекорди гривні: офіційно євро вперше перетне позначку 50, долар – по 43
17:48 - На Дніпропетровщині заживили майже усю критичну інфраструктуру – Yasno
17:21 - 9 січня графіки відключення світла діятимуть усю добу
17:14 - Кабмін звільнив очільника Держгеонадр
17:10 - "Нова пошта" попередила про затримку доставок на заході країни через негоду
16:35 - Біля Туреччини БПЛА атакував танкер, який йшов до російського порту
16:30 - "Запоріжсталь" призупинив роботу через блекаут
16:30 - Які рішення потрібні прифронтовим регіонам
16:12 - Контролючи нафту Венесуели, Трамп хоче знизити ціни до 50 доларів за барель – WSJ
15:45 - Киян закликають подбати про безпеку та комфорт через похолодання та загрозу атак
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.01.2026
15:20 - Мінцифри повідомило про ситуацію зі зв'язком на Дніпропетровщині після атаки московія
15:12 - Попри санкції ЄС: московія знову купила авіаційні шини Michelin — The Guardian
15:11 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за грудень 2025 р.
15:08 - Запрошення до виcловлення зацікавленості (консультаційні послуги – відбір індивідуального консультанта) «КОНСУЛЬТАНТ ІЗ ЗАКУПІВЕЛЬ»
15:00 - 25 українських професіоналів повернулись з-за кордону і розпочали роботу в 9 міністерствах і офісах: стартував Create Ukraine 2.0
14:50 - На дорогах Волині та Рівненщини обмежили рух для вантажівок через снігопади


Більше новин