Продовжено дію міжнародного Проекту щодо удосконалення системи експортного контролю

22.01.2021 16:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Завершено формальні процедури для продовження дії міжнародного Проекту надання технічної допомоги державним органам системи експортного контролю. Проект «Надання технічної допомоги з метою посилення системи експортного контролю України та протидії розповсюдженню зброї масового знищення» діє відповідно до Програми з експортного контролю та безпеки кордонів в Україні (EXBS) Посольства США в Україні. У рамках Проекту впродовж 2020 року Мінекономіки та Держекспортконтроль отримали консультативну допомогу при розробленні нової редакції Закону України «Про міжнародні передачі товарів військового призначення та подвійного використання» та рекомендації щодо покращення міжвідомчої координації в сфері експортного контролю. Протягом наступного року буде продовжено роботу за напрямами: удосконалення існуючого законодавства в сфері експортного контролю; вироблення (удосконалення) навчальних методик для покращення системи професійної підготовки держслужбовців у зазначеній сфері; підготовка персоналу з питань застосування процедур експортного контролю; впровадження програм обміну досвідом роботи в сфері експортного контролю. «Впровадження автоматизації системи експортного контролю у сфері безпеки і оборони – це важлива складова забезпечення виконання наших міжнародних зобов‘язань та один із кроків реформування ОПК.
Я дякую нашим стратегічним партнерам за плідну співпрацю і переконана, що наше співробітництво буде активно розвиватись і в подальшому», – прокоментувала заступник Міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді. Довідково Проект технічної допомоги «Надання технічної допомоги з метою посилення системи експортного контролю України та протидії розповсюдженню зброї масового знищення» було зареєстровано в Міністерстві економіки України 7 серпня 2007 року на період з 11 червня 2007 року по 11 червня 2008 року, в подальшому періоди продовжувались (перереєстровувались). Договірно-правовою базою Проєкту є: Угода між Україною та США щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також зберігання розповсюдженню зброї, а також запобігання розповсюдженню зброї масового знищення від 25.10.1993; Угода між Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України і Міністерством оборони США щодо надання Україні допомоги, пов’язаної із встановленням системи експортного контролю з метою запобігання розповсюдженню зброї масового знищення в Україні від 22.10.2001.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Можливості безмежні й широкі,
Не проґавте шансу.

- Fin.Org.UA

Новини

13:00 - Грошова допомога надається військовою частиною членам сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків: що з військовим збором?
12:59 - Щодо підтвердження відомостей з реєстраційних даних ДРФО
12:45 - У Мінпрзвитку розповіли втрати від ударів московія по залізниці
12:40 - Податковий комплаєнс: акцент – на добровільному дотриманні законодавства
12:39 - До уваги платників акцизного податку, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв!
12:38 - Електронні сервіси – цифрове рішення безбар’єрності послуг
12:35 - До місцевих бюджетів зросли надходження податків: скільки надійшло у січні-квітні
12:32 - З моменту отримання ППР власник нерухомості має 60 днів, щоб сплатити податок
12:30 - Банки України показали актуальний курс валют на 11 травня
12:29 - Оновити дані в ДРФО можна дистанційно
12:23 - Е-повідомлення про помилкову сплату платежів
12:22 - Henkel демонструє хороше органічне зростання продажів у першому кварталі 2026 року
12:20 - Одного з найбільших виробників ліків України можуть позбавити ліцензії
12:19 - Про заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску
12:17 - Податкова знижка за навчання: які документи потрібно подати
12:16 - До уваги платників!
12:14 - Видобування газового конденсату: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло 306,8 тис. грн рентної плати
12:13 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини юридичні особи спрямували майже 4,5 млн грн транспортного податку
12:12 - На Дніпропетровщині кількість платників зросла на понад 10,6 тисяч осіб
12:11 - Новий формат взаємодії з платниками: на Криворіжжі відкрили онлайн-пункт Офісу податкових консультантів
12:10 - До уваги грантоотримувачів і кандидатів на участь у програмі «Власна справа»!
12:09 - Як легально торгувати пальним: основні правила для бізнесу
12:00 - Підсумки дискусії членів Комітету з монетарної політики Національного банку щодо рівня облікової ставки 29 квітня 2026 року
12:00 - У "Приват24" стався збій
11:52 - "Накрутили" 47 мільйонів гривень: поліція викрила оборудку на закупівлі електроенергії
11:40 - Українці імпортували майже 20 тисяч вживаних авто в квітні: які моделі обирали
11:35 - "Тіньовий флот", банки та зерно: ЄС готує новий пакет санкцій проти московії – ЗМІ
11:18 - Через обстріли є нові знеструмлення у чотирьох областях України
11:15 - Золото відреагувало на відповідь Трампа, яка зруйнувала надії миру з Іраном
10:58 - Уряд запускає програму стажування для людей віком 50+


Більше новин