Меткомпания Владимира Лисина рапортует о росте объёмов производства и сбыта по итогам 2020 года

22.01.2021 13:24 | Укррудпром

12:45 22 января 2021 года

 НЛМК в 2020 году увеличил производство стали на 1% г/г до 15,8 млн тонн. Об этом сообщил портал Metaltorg.ru со ссылкой на компанию.
      Продажи выросли на 3% г/г до 17,5 млн т за счет роста реализации чугуна в 3 раза г/г до 1,5 млн т на фоне снижения производства стали в период реконструкции конвертерного производства НЛМК.
      Продажи на “домашних” рынках снизились на 6% г/г до 10,7 млн т в основном из-за снижения объемов поставок на рынке США и продаж сортового проката в России.
      Продажи на экспортных рынках выросли на 17% г/г до 6,8 млн т на фоне увеличения экспорта чугуна и сортовой заготовки.
      В четвертом квартале 2020 года производство стали выросло на 1% кв/кв до 3,9 млн т (+3% г/г) после завершения реконструкции конвертерного производства НЛМК.
      Продажи сократились на 5% кв/кв до 4,2 млн т со снижением реализации слябов при росте запасов из-за сезонной загруженности портов в конце года, а также с уменьшением продаж сортового проката в связи с проведением модернизации оборудования. В сравнении с аналогичным периодом прошлого года продажи выросли на 1% благодаря увеличению спроса на чугун и сортовую заготовку.
      Продажи на “домашних” рынках составили 2,6 млн т (-7% кв/кв; -10% г/г) на фоне снижения объемов реализации металлопродукции в России.     

Продажи на экспортных рынках снизились до 1,6 млн т (-14% кв/кв; +21% г/г) с уменьшением продаж слябов третьим лицам.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, mutual funds, stocks,
Wealth management portfolio,
Diversified wealth.

- Fin.Org.UA

Новини

21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
18:00 - Національний банк у березні 2026 року застосував до одного банку і п’яти небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного законодавства
17:35 - Слов'янська ТЕС зупинила роботу внаслідок ворожих атак
17:25 - Російський НПЗ за 800 кілометрів від України зупинив роботу після атаки дронів
17:00 - Україна об’єднає енергоринок з ЄС: Рада ухвалила закон про market coupling
16:30 - Як отримати житло від держави: три актуальні програми компенсацій
16:20 - Рада продовжила дію військового збору на 3 роки після завершення війни
16:00 - Ціна на російську нафту зросла до найбільшої за 13 років
15:57 - Ключові рішення НКЦПФР від 07.04.2026
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.04.2026
15:30 - На окупованій Луганщині забирають працівників промисловості на війну проти України
15:00 - Повідомлення про учасника індустріального парку «Сигнівка»
15:00 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:55 - В Україні стартувала виплата Нацкешбеку за лютий
14:35 - Нідерландський банк-гігант не зміг вийти з російського ринку
14:34 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:23 - Декларування 2026: учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни мають право на податкову знижку за оренду житла
14:21 - Як відображається у Звіті № 1-ВП продукція / товар, переданий у власну роздрібну мережу?
14:20 - Доходи нараховані (виплачені) ФОП, місцезнаходження або місце проживання яких тимчасово окупована територія: відображення у звітності
14:18 - Де платник може ознайомитися з інформацією щодо частки неотриманих грошових коштів за операціями РЕЗ?
14:12 - Заповнення заяви про проставлення апостиля у разі її подання представником юридичної особи
14:12 - Правоохоронці викрили чергову схему на "єВідновленні"
14:04 - За яким ідентифікатором форми необхідно подавати повідомлення про мережеві адреси, на яких здійснюється пропонування до продажу підакцизних товарів?
14:00 - Виплата кешбеку за лютий розпочнеться з 7 квітня
14:00 - Великодній кошик за п’ять років подорожчав майже вдвічі
14:00 - В Києві переглянуть тарифи на проїзд в громадському транспорті
13:58 - Які документи надаються ФОПом іншому суб’єкту господарювання для уникнення подвійного нарахування єдиного внеску?
13:46 - Із скриньки РРО або з місця проведення розрахункових операцій із застосуванням ПРРО викрадено готівку: дії суб’єкта господарювання
13:45 - СБУ повідомила про підозру капітану, який керував суднами "тіньового" флоту московія
13:40 - "Склад серйозно пошкоджено": росіяни атакували виробника снеків Flint, Сан Санич, Big Bob


Більше новин