Суд признал страховую компанию «ЛЕММА» банкротом и открыл ликвидационную процедуру

22.01.2021 13:18 | forinsurer.com ... все о страховании

Суд признал страховую компанию «ЛЕММА» банкротом и открыл ликвидационную процедуруХозяйственный суд Киева признал банкротом страховую компанию «ЛЕММА» и открыл ликвидационную процедуру, сообщает FinBalance со ссылкой на решение суда.

Суд признал требования ряда кредиторов к страховщику, в частности – Al Sagr National Insurance на 107 млн грн, ликвидатора ВТБ Банк на 6,9 млн грн, ликвидатора Реал Банк на 10,1 млн грн, МИБ на 7,5 млн грн, и физлица гражданина Казахстана на 113,7 млн грн.

Производство в деле о банкротстве страховщика «ЛЕММА» было открыто в 2018 году по заявлению ликвидатора Реал Банк.

«ЛЕММА» являлась многолетним лидером на рынке входящего перестрахования от нерезидентов и работала с крупными международными корпоративными клиентами, создав сеть перестрахования на территории 40 государств.

Нацкомфинуслуг 5 сентября 2016 года исключила из Государственного реестра финансовых организаций и аннулировала свидетельства о регистрации страховщика. Лицензии были аннулированы 12 июля 2016 года.

Как сообщал Фориншурер, в ночь с пятницы на субботу c 30 на 31 января 2015 года при невыясненных обстоятельствах был убит основатель и председатель правления страховой компании «ЛЕММА» Сергей Чернышов. Ему было 49 лет.

Сергей Чернышов — был бессмменным руководителем «Леммы» и, как бизнесмен, входил в двадцатку самых влиятельных харьковчан. Кандидат технических наук, доцент, лауреат Государственной премии Украины в области науки и техники, член Украинской Академии Наук, член Европейского геофизического сообщества, основатель и участник десятка профессиональных организаций, обладатель многочисленных неправительственных наград.

После его смерти все активы подконтрольных ему предприятий были аккумулированы в компании Антье.

В феврале 2017 года Генпрокуратура заявила, что Подольский районный суд Киева приговорил экс-руководителя одного из региональных подразделений СБУ за убийство Чернышова к 13 годам лишения свободы.

"Прокурором на судебном заседании предоставлены неоспоримые доказательства, что обвиняемый, пребывая в квартире 49-летнего главы правления известной страховой компании, на почве длительных неприятельских отношений нанес последнему многочисленные травмы, в следствии которых потерпевший скончался на месте происшествия", – говорилось в сообщении Генпрокуратуры.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures market trade,
Bets on prices yet to come,
Risk and reward weighed.

- Fin.Org.UA

Новини

12:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:47 - Запровадження автоматизованої системи формування платіжних інструкцій підвищує прозорість та прогнозованість процесів стягнення податкового боргу
09:46 - Як продавцю визначити встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, у разі повернення продавцю раніше поставлених ним товарів/послуг?
09:45 - Як продавцю визначити встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, у разі повернення продавцю раніше поставлених ним товарів/послуг?
09:44 - Який алгоритм дій отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, громадянина України через Портал Дія (мобільний додаток Портал Дія)?
09:43 - Додаток КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи: деякі особливості заповнення
09:42 - Отримати електронні довірчі послуги просто
09:40 - Щодо отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями СГ, який має магазин та кафетерій, що знаходяться в одній будівлі, але в окремих приміщеннях
09:39 - ФОПом нерезиденту – юридичній особі виплачено дохід: чи подавати додаток ПП до декларації з податку на прибуток, якщо міжнародним договором передбачено звільнення від оподаткування?
09:38 - Декларацію про доходи можна подати дистанційно за кілька хвилин
09:37 - До уваги виробників продукції з використанням спирту етилового!
09:36 - До закінчення терміну позовної давності на користь ФОПа – платника єдиного податку списана заборгованість за надані, але не оплачені товари: чи відображати у додатку 4ДФ до Розрахунку?
09:35 - Одним із ключових елементів безбар’єрного середовища є доступність кваліфікованих електронних довірчих послуг
09:34 - Мета запровадження системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками)
09:25 - У який термін необхідно сплатити податкове зобов’язання у разі несвоєчасного подання звітності?
09:21 - Модернізуємо Електронний кабінет разом!
09:20 - Транспортний податок: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 55,7%
09:17 - Від платників податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло понад 549,6 млн гривень
09:16 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету майже 3,4 млрд грн податку на прибуток підприємств
09:15 - Податок на нерухомість: дедлайни і відповідальність
09:14 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Офіс податкових консультантів – сучасний формат спілкування з платниками»
09:12 -  Діалог податківців з платниками: минулого тижня – про актуальне та важливе
09:11 - Основа податкового контролю – ризики та цифрова аналітика
09:09 - ДПС без бар'єрів: електронні сервіси та жестова мова відкривають рівний доступ до податкових послуг
09:08 - Понад 77 млрд грн на захист України: надходження військового збору зросли на чверть
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 16.06.2026
21:00 - Новини 15 червня: США та Іран підписали угоду, наслідки атаки московія по Україні
20:45 - Anthropic спробує відбити наказ США про блокування топових ШІ-моделей
20:20 - Суд остаточно поховав позов Маска про "викрадення" таємниць проти OpenAI
19:50 - Угода є, але танкери стоять – все ще бояться перетинати Ормуз без гарантій


Більше новин