Сезон ураганов 2020 года является самым интенсивным и убыточным для страховщиков

22.01.2021 13:18 | forinsurer.com ... все о страховании

Сезон ураганов 2020 года является самым интенсивным и убыточным для страховщиковСезон ураганов 2020 года является самым интенсивным из когда-либо зарегистрированных за все время: за год было зафиксировано 30 ураганов. Последний из них - ураган Йота, обрушившийся на Никарагуа.

Это продолжительные штормы средней интенсивности, которые действительно являются причиной самых катастрофических потерь, - сообщили в Insurance Institute for Business & Home Safety.

Но часто наибольший ущерб от урагана причиняет наводнение. Наводнение может нанести серьезный ущерб дому. По оценкам FEMA, один дюйм паводка может нанести ущерб до 25 тыс. долларов.

В совокупности ущерб от природных катастроф в 2020 году привел к убыткам $95 млрд. . По данным NOAA, из этой суммы 42%, или примерно $40 млрд., приходится на 7 тропических циклонов.

Общая сумма убытка NOAA соответствует оценке глобальной перестраховочной компании Munich Re, которая также оценила, что из этой суммы около $67 млрд. было покрыто перестраховщиками.

На сегодня задолженность по программе страхования убытков от наводнений в рамках National Flood Insurance Program превышает $20 млрд.

Программа никогда не была предназначена для обязательного привлечения денег, необходимых для оплаты всех убытков, будь то страховые выплаты, программа грантов, программа составления карт или программа управления рисками, - сообщили в NFIP.

NFIP работает над внесением изменений в свою карту рейтингов наводнений в надежде предложить страховое покрытие с более актуальными ценами. Рейтинг риска 2.0 планируется выпустить в октябре 2021 года.

Тем временем частные страховые компании начинают расширять свои предложения по страхованию от наводнений. Все это дает интересные стимулы для американцев, живущих в потенциально опасном районе.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Greece, Spain, and more
Debt crises are still alive
Can Europe revive?

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.08.2026
15:07 - Як оподатковуються ПДФО доходи у вигляді винагороди за цивільно-правовими договорами за виконання робіт (надання послуг)?
15:05 - Земельна ділянка придбана і відчужена в межах одного календарного місяця: чи подає юридична особа податкову декларацію з плати за землю?
15:02 -  Держаудитори Харківщини підсумували результати фінансового контролю за січень-липень 2026 року.
15:02 - Чи може бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) бути платником єдиного податку третьої групи?
14:59 - Резервний РРО не використовувався: чи потрібно щоденно роздруковувати Z-звіти?
14:55 - Щодо отримання статусу резидента Дефенс Сіті
14:53 - Як заповнити РК до ПН у разі одночасної зміни кількості товару/послуги та його/її вартості?
14:50 - Порядок заповнення граф 1-4 розділу ІІ «Обсяги отримання та відвантаження товарів за операціями з контрагентами у звітному періоді» Звіту № 1-ОП
14:49 - До уваги платників ПДВ!
14:47 - Податкова знижка у вигляді пожертвувань та благодійних внесків: який дохід враховується з метою розрахунку витрат?
14:45 - Чи необхідно сплачувати транспортний податок за автомобіль, який є об’єктом оподаткування, якщо його викрадено?
14:45 - Частина судновласників повертає вантажі у портах московія на Азові – ЗМІ
14:45 - Дві дочірні компанії Нафтогазу тимчасово очолить екстоппосадовець АРМА
14:44 - Держаудитори перевірять діяльність відділу освіти Харківщини
14:43 - До загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини за спецвикористання води надійшло понад 50,5 млн грн рентної плати
14:42 - Бізнес Дніпропетровщини обирає сучасні цифрові інструменти: з початку року зареєстровано майже 74 тисячі ПРРО
14:40 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 428,4 млн грн податку на прибуток підприємств
14:39 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального
14:37 - Ліцензія на пальне: податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу підстави для анулювання
14:36 - Податківці Дніпропетровщини: тримаємо економічний фронт
14:30 - Якою може стати нова модель житлового девелопменту
14:25 - московіяни вбили двох шахтарів ДТЕК на Дніпропетровщині
13:55 - Біля Румунії утворився корок з суден до українських портів: бракує лоцманів
13:32 - За посадовця Офісу президента внесли сім мільйонів гривень застави
13:25 - Черги на місяці та кілометри пряжі: як у Вінниці роблять килими за десятки тисяч гривень
13:20 - Зеленський не підписує "податок на OLX" через правки про фінмоніторинг – міністр
13:10 - Мільярдні доходи і штат з трьох працівників: аналітики виявили 122 компанії з дисбалансом
13:00 - "Сміливі" завжди мають щастя: як гранти на освіту та обладнання допомагають жінкам розвивати громади
12:40 - Блокада портів: уряд отримає $10,5 млн на тимчасове зберігання зерна


Більше новин