Юлія Лапутіна: Військові капелани мають отримати статус Захисника України

22.01.2021 12:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна переконана, що військові капелани, які разом з українськими воїнами захищали країну на Сході, мають право отримати статус учасника бойових дій і відповідні гарантії і соціальний захист. Під час сьогоднішньої зустрічі із головою Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України  Високопреосвященним  Іоаном, Митрополитом Черкаським і Чигиринським та заступником голови СУВД по роботі з ветеранами, волонтерами АТО/ООС та їх сім’ями протоієреєм Дмитром Караном обговорили подальшу співпрацю Мінветеранів та Православної Церкви України. За словами  Високопреосвященішого  Іоана, сьогодні в Православній Церкві України більше пів тисячі військових капеланів.
Всі вони, пройшовши війну на Сході, продовжують служити в єпархіях і допомагати ветеранам зцілитися вірою та повернутися до життя в родинах та громаді. «Військові капелани одні з перших підтримали українських захисників на війні.
Щоденно вони зміцнювали їх моральний дух, підтримували віру.
Держава, суспільство, капелани - партнери у зміцненні національної єдності та захисту України», - зазначила Юлія Лапутіна. Під час зустрічі обговорили детальний план співпраці з представників територіальних відділів Мінветеранів та регіональних єпархій.
Він спрямований на вирішення проблем ветеранів та родин загиблих захисників України, розвиток взаємодії з питань психологічної та соціальної реабілітації. Також домовилися залучити представника Православної Церкви до Оперативного штабу Мінветеранів з питань координації надання допомоги під час пандемії короновірусної інфекції.

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржа додає
Статусу компанії, але
І ризиків багато.

- Fin.Org.UA

Новини

17:32 - Російська нафта опустилась до ціни, що була перед війною в Ірані
17:15 - У Раді повідомили, коли можуть скасувати пільгу на міжнародні посилки
17:10 - У Криму заявили, що не можуть назвати терміни відновлення електропостачання
17:00 - Нацбанк показав курс валют на вівторок: євро падає далі
16:50 - Війна розвивається у банківську кризу в московія – розвідка ЄС
16:25 - московіяни третій день поспіль масовано атакують об’єкти Нафтогазу
16:10 - Уряд виділив додаткові 8,3 мільярда гривень на оборону: куди саме їх спрямують
16:00 - Як Комісія перевірятиме кандидатів: затверджено питання для іспиту
15:58 - Частина будинків у Києві без газу: аварійники ліквідовують наслідки обстрілу
15:50 - 17-й центр мережі ПОВЕРНЕННЯ розпочав роботу на базі медичної установи Національної гвардії
15:35 - Брати Веселі, Юра Єнакієвський та інші скандальні діячі ховаються в Монако – розслідування
15:33 - московіяни майже щодня б’ють по АЗС на Чернігівщині – голова ОВА
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.07.2026
15:06 - НАБУ та ФДМУ домоглися повернення державі будівлі в центрі Києва
14:35 - Підготовка до зими: Кличко закликає невідкладно провести засідання РНБО
14:30 - Тарас Висоцький: Для підтримки аграріїв прифронтових територій готують компенсацію втрат і нові інструменти допомоги 
14:30 - АЗС під атакою. Що робить держава та бізнес, щоб у людей було пальне
14:07 - На Київщині після удару московія відремонтували інфраструктуру, рух поїздів відновлено
14:00 - Про можливості Електронного кабінету - під час тренінгу з платникам Павлоградщини
14:00 - Україна запускає третій регіон у пілотному проєкті європейської системи збору аграрних даних FSDN
13:58 - Платники частини чистого прибутку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,8 млн гривень
13:57 - Платники Дніпропетровщини на підтримку захисниць і захисників спрямували до держбюджету понад 5,2 млрд грн військового збору
13:55 - Переобладнання транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
13:53 - Оформити податкову знижку можна через портал «Дія»
13:52 - Несвоєчасне подання податкової декларації з податку на нерухоме майно: за яким кодом класифікації доходів бюджету нараховується штрафна санкція?
13:51 - Куди сплатити ПДФО у вигляді МПЗ, якщо фізична особа отримала ППР, але змінила місце проживання та подала до Заяву за ф. № 5ДР?
13:49 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
13:48 - У Києві росіяни поцілили будівлі та спецтехніку ДТЕК
13:48 - Інформаційна акція в Павлоградській ДПІ
13:41 - Електронне декларування доходів: тренінг для платників податків


Більше новин