«Сі Бриз-2021». Держприкордонслужба долучилися до конференції багатонаціональних військових навчань

22.01.2021 12:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Під час першої у цьому році планувальної конференції багатонаціональних військових навчань «Сі Бриз-2021» обговорення здебільшого відбувалися в дистанційному форматі. Як повідомив заступник командувача ВМС ЗС України капітан 1 рангу Олексій Доскато, метою конференції є з’ясування потенційного складу учасників навчання «Сі Бриз», погодження відповідного сценарію проведення навчання, визначення можливих районів застосування підрозділів та напрацювання питань логістичного забезпечення. Під час конференції представники країн-учасниць навчань обговорили можливі й необхідні сценарії навчальних компонентів.
Провели попередні розрахунки та узгодили напрямки взаємодії.
Адже зазвичай легенда навчань – максимально реалістична й актуальна, відповідає викликам і вимогам сучасного світу. Від Державної прикордонної служби України до навчань мають долучитися корабельно-катерний склад, авіація, підрозділи водолазної та протидиверсійної спеціалізації, також цьогоріч планується відпрацювання й сухопутного компоненту. Нагадаємо, минулого року через карантинні обмеження міжнародні навчання «Сі Бриз» обмежилися лише морською фазою із залученням авіації.
Усі спільні заходи розгорталися в акваторії Чорного моря без контакту особового складу. «Долучаючись до багатонаціональних навчань, ми ставимо перед собою дві основні задачі, - відзначив представник Регіонального управління Морської охорони капітан 1 рангу Юрій Нечипорук, - по-перше, відпрацювання максимальної кількості реалістичних сценаріїв із виконанням притаманних прикордонних задач.
Це і захист прибережної інфраструктури, і забезпечення контролю та безпеки судноплавства, протидиверсійні заходи і оглядова робота із залученням штурмових груп.
По-друге, це додаткова можливість активно вивчати і впроваджувати стандарти НАТО, як у своїй самостійній діяльності, так і у взаємодії з партнерами» Навчання «Сі Бриз» проводяться на території України з 1997 року відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво в галузі оборонних та військових відносин між Міноборони США і Міноборони України від 1993 року.
Співорганізаторами навчань виступають Україна та США.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and currencies,
Traded daily around the world,
Fortunes made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

20:45 - У Києві спростили отримання компенсації за сонячні електростанції
20:19 - В Україні 455 будівель отримали енергосертифікати: навіщо вони потрібні
20:06 - московіяни почали розробку найбільшого родовища марганцю в окупованій частині України
19:45 - Повноцінне відновлення судноплавства через Ормуз все ще під питанням – ЗМІ
19:19 - "Укренерго" не прогнозує відключення світла 18 квітня: надало поради щодо електроприладів
18:58 - У ЄС знизили ціни на газ після відкриття Ормузької протоки
18:57 - СЗРУ: заборгованість компаній московія – найвища з часу глобальної кризи
18:18 - В Україні модернізуватимуть водопостачання: Мінрозвитку відібрало пілотні проєкти
18:15 - YouControl проаналізував, які компанії пов'язані з родиною Шуфрича
18:00 - Опитування про банківське фондування, ІI квартал 2026 року
18:00 - Банки очікують зростання обсягів і вартості коштів клієнтів – Опитування про банківське фондування
17:37 - Україна домовилася про відтермінування державного боргу
17:30 - Україна експортувала рекордний за чотири роки обсяг м’яса птиці
16:59 - Курс євро до гривні знову оновить історичний максимум
16:55 - В Україні почали знижуватись ціни на пальне: скільки коштує бензин, дизель та газ
16:37 - Постачання нафти "Дружбою" може відновитися наступного тижня – Мадяр
16:30 - Три головні звіти бізнесу
16:15 - Нафта впала нижче 90 доларів за барель і продовжує йти вниз на тлі новин з Ормузу
16:10 - Робота в Україні: на які вакансії найбільше зросли зарплати
16:07 - Леся Карнаух під час міжнародної конференції: Досвід України як забезпечувати стабільність податкового адміністрування під час війни є унікальним та цінним для багатьох країн
16:01 - Іран заявив, що відкрив Ормузьку протоку
15:49 - Кожна шоста пачка сигарет в Україні нелегальна
15:45 - У московії другу добу горить нафтовий термінал після атаки українських дронів
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.04.2026
15:15 - Регулятор планує підвищити ціни на електрику для бізнесу
15:03 - Фонд держмайна знову виставить на продаж одну з найбільших хімічних компаній
15:00 - Держава готує нові інструменти підтримки аграріїв у прифронтових регіонах
14:50 - На українському ринку обвалились ціни на огірки: скільки вони коштують
14:21 - Державне "Центренерго" заявило про рекордні прибутки, попри масштабні обстріли
14:00 - Національна система торгівлі квотами на викиди парникових газів: у Мінекономіки обговорили подальші кроки запровадження 


Більше новин