Україна продовжує працювати в напрямку енергетичного переходу навіть в умовах пандемії

22.01.2021 10:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В рамках 11-ої сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA), близько 2 тис.
учасників з понад 150 країн приділили велику увагу викликам пандемії, з якими зіштовхнувся світ, та важливості «зеленого» курсу для економічного відновлення після кризи. Делегацію України очолював заступник Міністра енергетики Ярослав Демченков. Заступник голови делегації Костянтин Гура, т.в.о.
Голови Держенергоефективності, представив кроки України для підвищення енергоефективності закладів охорони здоров’я. Також Костянтин Гура наголосив, що Україна обрала і тримає курс на розвиток «чистої», низьковуглецевої енергетики.
Навіть у складні часи пандемії, «чиста» енергетика розвивається: за 2020 рік встановлено 1,6 ГВт нових потужностей відновлюваної електроенергетики та залучено 1,2 млрд євро інвестицій. Також Міністерство енергетики України та Держенергоефективності підготували низку законодавчих ініціатив для запуску зелених облігацій, створення Фонду декарбонізації, активізації біоенергетики, розвитку водневої енергетики, започаткування Фонду зелених інвестицій. Про ініціативи України щодо розвитку доступного та сталого фінансування «зелених» проектів повідомив Валерій Коцюба, начальник Управління міжнародних зв’язків Міненерго.
Так, за оцінками Міжнародної фінансової корпорації, ринок «зеленого» фінансування в Україні оцінюється у 70 млрд доларів до 2030 року.
Для розбудови цього напрямку ведеться робота над запровадженням зелених облігацій та створенням Фонду зелених інвестицій.
Також нарощує обсяги Інвестиційна карта України UAMAP, на якій інвестори можуть ознайомитись із майже 200 потенційними проектами, які сумарно потребують залучення 5 млрд євро інвестицій. Україна готова надалі посилювати співпрацю із авторитетним Міжнародним агентством з відновлюваних джерел енергії (IRENA) та брати активну участь у тому числі у заходах «Climate Investment Platform» – ініціативи, запровадженої IRENA у 2019 р.
та покликаної мобілізувати інвестиції для прогресу на шляху енергетичного переходу.

Додати коментар

Користувач:
email:





The market's impact
Reverberates through the world
A global dance floor

- Fin.Org.UA

Новини

14:31 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:40 - Найбільший виробник дронів у світі майже заборонив дрони у своїй країні
12:33 - Найбільший московитський автозавод призупинить виробництво
12:20 - Огірки дешевшають, томати – стрімко зросли в ціні: скільки коштують ці овочі
11:58 - Не дайте себе ошукати: НКЦПФР виявила чергові SCAM-проєкти
11:53 - Чи мають право юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи здійснювати бартерні операції?
11:52 - До уваги податкових агентів!
11:50 - Щодо підстав для відмови в реєстрації акцизної накладної суб’єкта господарювання, який реалізує пальне
11:50 - Комітет Ради підтримав один із податкових законопроєктів для кредиту МВФ
11:48 - Резидент Дія Сіті: особливості статусу
11:45 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, отримала протягом останніх 12 місяців дохід понад 1 000 000 грн: чи реєструватися платником ПДВ?
11:43 - Щодо критерію економічної пов’язаності
11:43 - Українські банки наростили доходи: хто найбільше
11:41 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:40 - Порядок і термін реєстрації ПРРО
11:38 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
11:36 - Деклараційна кампанія 2026: коли виникає обов’язок задекларувати доходи
11:35 - Українці збільшили попит на вживані авто з-за кордону: які моделі найпопулярніші
11:30 - У березні до Фонду підтримки енергетики надійшло 3,2 млн євро
11:26 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності
11:24 - Надходження плати за землю від фізичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 116,3 млн гривень
11:22 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 9,4 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
11:21 - Підтримка обороноздатності держави: понад 2,4 млрд грн військового збору отримав загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини
11:19 - Доступ до публічної інформації: фахівцями податкової служби Дніпропетровщини з початку року опрацьовано 71 запит
11:18 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
11:17 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
11:16 - Звернення громадян: підсумки роботи податкової служби Дніпропетровщини за перший квартал поточного року
11:14 - Як отримати статус неприбуткової організації та не сплачувати податок на прибуток
11:01 - В Україні зросли продажі традиційних авто: найпопулярніші моделі березня
11:00 - Уряд виділив 298,8 млн грн на відновлення доріг у Харківської області


Більше новин