Олексій Чернишов вилітає до Харкова, щоб на місці координувати роботу урядової комісії з виявлення обставин та причин трагедії

21.01.2021 21:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні в Харкові сталась трагічна подія – пожежа в будинку, де перебували літні люди.
За інформацією рятувальників, внаслідок трагедії загинуло 15 людей та 5 госпіталізовано. Для виявлення обставин та причин пожежі, що сталася сьогодні у Харкові, на позачерговому засіданні Кабінет Міністрів України створив відповідну Урядову комісію, яку очолив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.
До її складу також увійшли представники ДСНС, МВС, Мінсоцполітики, Мін’юст, МОЗ, Харківської облдержадміністрації та інших органів влади. Міністр Олексій Чернишов та усі співробітники Мінрегіону висловлюють свої глибокі співчуття рідним загиблих. Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов спільно з членами урядової комісії терміново вилітають до Харкова, щоб провести виїзне засідання на місці події. «Ми зробимо все, щоб причини пожежі були об’єктивно вивчені, а винні покарані згідно з законом», – наголосив Олексій Чернишов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports in,
Profit gains and losses shown,
Investor insight.

- Fin.Org.UA

Новини

14:23 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:40 - Виробник Durex більше не може використовувати свій бренд в московія через санкції ЄС
12:32 - У Китаї зростає безробіття на тлі війни у Ірані та розвитку ШІ
12:30 - Яким власником має бути держава
12:10 - Які документи необхідно подати до контролюючого органу для взяття на облік (реєстрації) інвестора (оператора) і угоди про розподіл продукції?
12:10 - В Україні запустили цифровий помічник для аграріїв AKIS: деталі
12:09 - Як суб’єкту господарювання здійснити авторизацію на ПРРО з операційною системою Android?
12:08 - Фізична особа здійснює продаж власної сільськогосподарської продукції: оподаткування доходів податковим агентом
12:07 - Чи виникає об’єкт оподаткування ПДФО у фізичної особи (поручителя), якщо юридична особа (боржник) повертає їй суму боргу, яку за договором поруки поручитель перерахував банку (кредитору)?
12:06 - Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску: терміни подання податковими агентами
11:44 - Про формування відповіді на запит з трансфертного ціноутворення в меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету
11:43 - Електронний кабінет: подання КУА фінансової звітності щодо результатів діяльності ІСІ без статусу юридичної особи, активами якого вона управляє
11:42 - Щодо зазначення ФОПом – платником єдиного податку четвертої групи коефіцієнта «К» при розрахунку МПЗ за 2025 рік та наступні роки
11:41 - Платникам ПДВ про коригування від’ємного значення, що виникло в попередніх звітних періодах
11:40 - Псевдозакупівлі РЕБ для військових: злочинцям повідомили про підозру
11:39 - Передача в оренду або відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині року: що з поданням податкової декларації екологічного податку?
11:38 - До уваги нотаріусів!
11:36 - Куди подається річна податкова декларація про майновий стан і доходи ФО – нерезидентом при продажу інвестиційного активу фізичній особі на території України, якщо нерезидент не має місця проживання в Україні?
11:35 - Деклараційна кампанія 2026: за яким ідентифікатором форми документа громадянами подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
11:25 - Голова торгового відомства Трампа закликає союзників США платити більше за важливі мінерали
11:15 - Лідери серед роботодавців України: в яких компаніях найбільший штат
11:03 - Безбрар’єрність – основа ефективної взаємодії податкової служби з платниками
11:00 - Рентна плата: за видобування залізних руд платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 1,1 млрд гривень
11:00 - "Укртранснафта" повідомила клієнтів, що "Дружба" готова до експлуатації
10:55 - Дніпропетровщина: майже на 9,6 тисяч осіб збільшилась кількість платників єдиного внеску у порівнянні з минулим роком
10:46 - Значні знеструмлення зафіксували у Сумській області після російських атак
10:33 - Туристичний збір: місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від юридичних осіб понад 1,8 млн гривень
10:30 - Фактична перевірка інтернет-магазину
10:30 - В Україні запустили Єдину державну платформу сільськогосподарських знань та інновацій AKIS
10:29 - Діалог заради розвитку: керівник податкової служби Дніпропетровщини зустрівся з представниками ветеранського бізнесу


Більше новин